vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nawet jakby miał dopłacić to nie ma tu dla niego powrotu.
14
Dziś w dzień zmartwychwstania pańskiego wierzę, że Barcelona tak jak Jezus odrodzi się zza światów. Tego i Wam sobie życzę. Do zobaczenia.
1
@Coutinho007 Legendy.
1
@Coutinho007 A Douglas i Keirisson?
2
@tristan87 Kpina, hańba i totalne pośmiewisko. Niech skupią się lepiej na VARze, bo to porażka nie do opisania.
0
Czemu przerwali Cadiz - Valencia?
3
Top Rudy, Legenda!
4
Sevilla zabaw się dziś w zająca i spuść powietrze z materacy!
3
To ja zmieniłem avatar, bo już ucichły te durne plotki o powrocie brazylijki, a tu trzeba odpalać paint i robić NIE dla powrotu Neya... Oh boy
1
Jak już brać z P$G to Mbappe, a nie sambusa
0
@Commando Na razie jeździec bez głowy, może rudy coś na niego wymyśli
0
Dembele u takiego Kloppa chodziłby jak przecinak
0
@itmustbejoke Amen.
1
@lukasbarca86 Znam ten ból, mi ostatnio Francja uwaliła tasiemca.
0
@Nano22 Okaże się, podobno Leo będzie musiał znacznie obniżyć wynagrodzenie przy podpisywaniu nowej umowy.
2
@Chaoss W tym przypadku beka jest z poprzedniego zarządu, który traktował ten transfer jako konkretne wzmocnienie. Nazario to przydomek od jednego z kibiców, więc o jakiej szyderze mówimy.
44
Dokładnie 408 dni temu FC Barcelona ogłosiła wielki transfer, który całkowicie odmienił losy na ławce rezerwowej katalońskiego klubu, szeregi Dumy Katalonii zasilił legendarny Martin Nazario Braithwaite.
1
Messi to nie Balotelli, że wyłapie żółtą kartkę kilkadziesiąt sekund po gwizdku, bardziej obawiałbym się o De Jonga.
4
"Wczoraj rozmawiałem z Raiolą i wyraźnie przedstawiłem mu nasze zamiary i intencje. Håland nie jest na sprzedaż – stwierdził Zorc w rozmowie ze Sky"
Let's play a game.
2
@xVENUMx Ja mam jedną zasadę, której trzymam się od zawsze: gram za to co wygram, to co postawiłem od razu wypłacam.
2
@PershingFanatykLMFCB 2005-2006 piękne lata, młócenie z ziomkami w GTA SA, NFS MW, PES 6 i bomby Adriano...
0
@CzarnyKapelusz Mi cała ta operacja przypomina sprowadzenie Ibry, nawet styl gry Haalanda.
0
@Shroud Z kontuzją nigdzie by nie pograł i nikt by go nie wziął.
0
@CzarnyKapelusz Myślisz, że Real, Chelsea czy United mają lepszą sytuację niż Barca? Chce kasy to skończy w City albo P$G z ligą francuską w styczniu.
0
@Shroud Chce grać to opuści, jest pijawką to zgnije u Szamana
0
@Shroud Teraz rządzi Top Joan, koniec wolontariatu
0
@marcin62 Pjanić 50? Piłeś?
2
@CzarnyKapelusz Przeczytalem, czekałem na tą świetność, ale zdążyło się już skończyć
0
Coutinho + Griezmann to już ok. 100 mln, do tego Umtiti, Lenglet, Pjanić z 50, parę wypożyczeń i te 190 znalazłoby się. Inna kwestia, że Hochland jest wart z 1/3 może.
3
@Yosemite Tak pojechać Puyola w jego prime to był wyczyn