vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@matirix20 Matheus Fernandes byłby odpowiedzią
0
@Lionel_Messi10 Bardziej obnaża nieudolność sędziów niż błędy zawodników
14
Na luj ten VAR jak widzi to samo co sędzia chociaż on nie ma racji
0
Nie panikujmy, najważniejsze żeby jutro Betis urwał punkty Atletico. Mamy jeszcze bezpośredni mecz z materacami, a mierdy na bank coś jeszcze stracą. Jutro w większej części rozstrzygnie się liga.
0
@ProMILs Jutro remis Atletico i są pierwsi z 67 pkt, mierdy 66 i my 65
0
#BetisMusiszJutro
3
Nie ma co się moczyć, musi być grana szybka piła, bo za gęsty środek na tiki take
0
@Quavosk Typowy polak po fakcie
4
Mówcie mi Nostradamus
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9884365#comment-9884365
1
@sebasek99 Pewne jak ławka Puiga
1
@Werka7 Wejdzie i strzeli na 5-0 jak Jeffren
1
@sebasek99 Śliniak xD
2
@Transu96 Toś chyba Keirrisona nie widzioł
0
@ObiektywnyKibic121 Raczej 3-4-2-1
5
@IronSanHybrid Czyhryński hattrick
3
Ter Stegen
Dest Mingueza Araujo Lenglet Alba
Busquets De Jong Pedri
Leo Dembele
1
@Bocheno1 ❤️❤️❤️
2
@koksik2700 Nienieneinnieneinnein
1
@NaFazieHitman Chłopak z prawilnym przekazem, szacuneczek na zawsze
5
@Joe_Pesci Tylko i wyłącznie auta
2
Sebki z Julkami czilują na mieście
https://bit.ly/3mt7Cem
8
@Encore With money byłoby prawdą.
1
@Nano22 U mnie śnieg i grzmi xD
0
@socha We wszystkim, mocny argument xD
2
@AmigoBlancos Nie ma to jak przed meczem wejść na forum kibiców drużyny przeciwnej, lubisz sado maso
2
Potężny Vinicius w podstawie, łatwiej Live mieć już nie może
1
@sonek Być może krzywa felga, miałem podobnie gdy przerzucili mi jedną z tyłu na przód przy wyważaniu.
12
Neymar nieźle opalił się po wyjściu z cienia Messiego, Ronaldo by się nie powstydził
1
@Coutinho007 W sumie gdyby w pierwszym było 4-0 to w drugim pewnie dostalibyśmy piątkę, każdy obsrał zbroję po szybkiej pierwszej bramce L-poolu.
1
@itmustbejoke Dembele mógł zamknąć dwumecz w ostatniej akcji pierwszego meczu