vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamosRakieta Rakieta strzela z karnego :D
0
@pawello10 Gdzie Koeman do tiki taki.
0
@BorzyKrzys Alles klar, danke.
0
@poskus Lepiej mądrze stać w miejscu niż bez sensu biegać.
6
@Worny Wszyscy płaczą o tego Pedriego, a 34-letni Messi gra wszystko od deski do deski i żyje.
8
Pięknie, ale jeśli Nasi nie zepną dupy to już z Granadą może być płacz.
0
Aby nie przegrali, a czy będzie 1:1 czy 5:5 to lotto
0
Z ostatniej chwili: przelew od Ceferina dla Bilbao dotarł w ostatniej chwili, FIFA chce wytłumaczyć Barcelonie, że ziemia nie jest płaska.
1
@KrystianR Pierwsza połowa bardzo dobra, druga obrona Częstochowy
3
@10SzymonBarca10 No chłop zarżnięty wręcz
7
Griezmann świetnie wychodzi na pozycję, ale mało kiedy dostaje piłki, zazwyczaj akcja rozgrywa się pomiędzy Albą i Leo.
6
@Transu96 No tak, bo piłka sama wpadła do bramki
2
Dookoła słyszę trzask pękających dup madryckich, muzyka dla uszu
0
@LionelM95 Menu serwisowe, można tam sprawdzić większość funkcji telefonu.
0
@LionelM95 Jeśli nie działa głośnomówiący to prawdopodobnie padł głośnik. Zrób jeszcze diagnostykę, otwórz dialer (Telefon) i jako numer wpisz: *#*#6484#*#*
2
@LionelM95 Być może w którejś otwartej aplikacji coś leci w tle. Wyczyść wszystkie, uruchom ponownie i zobacz czy działa.
0
@Lordzi Luiz podwójna dziura xD
0
@kryhaa Jeśli lubisz science fiction to ok
1
@escarabajo *Todibo
39
"Klubowi lekarze pod koniec sezonu pobiorą krew i kał Messiego do analizy. Trzeba jednoznacznie stwierdzić czy Leo ma Barce we krwi czy może jednak w d**ie"
XD
0
@lukas10 Wygrywamy swój mecz i reszta nie ma znaczenia.
0
@Pawlak1992 Real
0
Greatest Of All Time
2
Minuta ciszy dla Superligi
3
@IronSanHybrid W końcu odnalazł się na 9
5
Weźcie nie wbijajcie na strims world żeby mi nie cięło, dzięki, elo
1
@patryk355 Mają kartkować się przed Villarrealem na wyjeździe?
0
Czyżby Atletico po raz kolejny zdemolowało rywala 1:0?
0
To po co im to było? Wejść, ulec presji kibiców i złodziei FIFA/UEFA, obsrać zbroję, wyjść i ośmieszyć się? Efekt może być odwrotny od zamierzanego czyli przykręcą kurek współzałożycielom, a zaczną dawać na jakichś no-name'ów.
9
@Encore Czemu wczoraj nie szczekali