2

@VamosRakieta Rakieta strzela z karnego :D

0

@pawello10 Gdzie Koeman do tiki taki.

0

@BorzyKrzys Alles klar, danke.

0

@poskus Lepiej mądrze stać w miejscu niż bez sensu biegać.

6

@Worny Wszyscy płaczą o tego Pedriego, a 34-letni Messi gra wszystko od deski do deski i żyje.

8

Pięknie, ale jeśli Nasi nie zepną dupy to już z Granadą może być płacz.

0

Aby nie przegrali, a czy będzie 1:1 czy 5:5 to lotto

0

Z ostatniej chwili: przelew od Ceferina dla Bilbao dotarł w ostatniej chwili, FIFA chce wytłumaczyć Barcelonie, że ziemia nie jest płaska.

1

@KrystianR Pierwsza połowa bardzo dobra, druga obrona Częstochowy

3

@10SzymonBarca10 No chłop zarżnięty wręcz

7

Griezmann świetnie wychodzi na pozycję, ale mało kiedy dostaje piłki, zazwyczaj akcja rozgrywa się pomiędzy Albą i Leo.

6

@Transu96 No tak, bo piłka sama wpadła do bramki

2

Dookoła słyszę trzask pękających dup madryckich, muzyka dla uszu

0

@LionelM95 Menu serwisowe, można tam sprawdzić większość funkcji telefonu.

0

@LionelM95 Jeśli nie działa głośnomówiący to prawdopodobnie padł głośnik. Zrób jeszcze diagnostykę, otwórz dialer (Telefon) i jako numer wpisz: *#*#6484#*#*

2

@LionelM95 Być może w którejś otwartej aplikacji coś leci w tle. Wyczyść wszystkie, uruchom ponownie i zobacz czy działa.

0

@Lordzi Luiz podwójna dziura xD

0

@kryhaa Jeśli lubisz science fiction to ok

1

@escarabajo *Todibo

39

"Klubowi lekarze pod koniec sezonu pobiorą krew i kał Messiego do analizy. Trzeba jednoznacznie stwierdzić czy Leo ma Barce we krwi czy może jednak w d**ie"
XD

0

@lukas10 Wygrywamy swój mecz i reszta nie ma znaczenia.

0

0

Greatest Of All Time

2

Minuta ciszy dla Superligi

3

@IronSanHybrid W końcu odnalazł się na 9

5

Weźcie nie wbijajcie na strims world żeby mi nie cięło, dzięki, elo

1

@patryk355 Mają kartkować się przed Villarrealem na wyjeździe?

0

Czyżby Atletico po raz kolejny zdemolowało rywala 1:0?

0

To po co im to było? Wejść, ulec presji kibiców i złodziei FIFA/UEFA, obsrać zbroję, wyjść i ośmieszyć się? Efekt może być odwrotny od zamierzanego czyli przykręcą kurek współzałożycielom, a zaczną dawać na jakichś no-name'ów.

9

@Encore Czemu wczoraj nie szczekali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?