vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak dziś City wtopi z osłabionymi żabojadami to skisne chyba
3
Dziś wszyscy Sevillistas żeby wyszli na pełnej w Madryt
0
Globalne ocieplenie, taa... 15 min i u mnie biało
11
@Yosemite Ten to nieśmiertelny
12
@AmigoBlancos Amigo out jeszcze przed meczem
0
To jak, dziś Serżinio Dest czy Serżinio Roberto?
0
@DonMatteo901 Ekstraklapa w akcji xD
5
@Kamiloza91 To samo tyczy Barcy, Valencia i Atletico to nie Granada czy Huesca, wszystko jest możliwe
0
@el_bidinho ale że niby co
6
@mekston Właśnie potknięcie Realu będzie ważniejsze niż Atletico, bo z nimi mamy jeszcze bezpośredni
2
I co by dał ten remis Atletico? Madryt wskoczyłby dziś na 1 miejsce
0
@LuisSalvano Barca przegrała z Granadą u siebie przypominam
0
@Getek Ból po City
6
True story.
https://bit.ly/3gYoo4b
1
@Wilczeq Gorzej jak Atletico przegra, a Real wygra :/
7
Propozycja tatuażu dla jednego z użytkowników z okazji ewentualnego powrotu syna marnotrawnego xD
https://bit.ly/3eG7m8h
62
Mamy margines błędu mówili, możemy nawet zremisować z Atletico mówili xD
20
Koeman dostał czerwo za trzymanie Roberto na boisku, z bliska może nie dostrzegał skali porażki tego gracza.
25
Cytując klasyka: "a ja mam to w dupie", nie będę przejmował się rzeczami, na które nie mam wpływu
13
Substytut El Pistolero xD
0
Prosty przekaz od dobrego chłopaka.
8
@Bobo25 Mocniejszy byłby chyba tylko wjazd wyprostowaną na kostkę albo i to by nie wystarczyło
5
@kamilop Bogacz, zamiast sprzedać za 200k to wchłania xD
2
@norbi77 Może ktoś z redakcji nie lubi Mortal Kombat albo uderzył małym palcem w kant szafki :(
1
Real nadal stosuje klauzule strachu? Dziś Kovacić nie zagra
3
O lol xD
0
@lukas10 Optymizm rośnie xD
0
@10SzymonBarca10 Roberto był alternatywą, więc wiesz
4
@itmustbejoke Nigdy nie zapomnimy o dwóch bramkach dla Bayernu, za które musieliśmy zapłacić xD
1
Serio Bayern chce poświęcić Flicka dla Salihamidzicia?