3

Jak dziś City wtopi z osłabionymi żabojadami to skisne chyba

3

Dziś wszyscy Sevillistas żeby wyszli na pełnej w Madryt

0

Globalne ocieplenie, taa... 15 min i u mnie biało

11

@Yosemite Ten to nieśmiertelny

12

@AmigoBlancos Amigo out jeszcze przed meczem

0

To jak, dziś Serżinio Dest czy Serżinio Roberto?

0

@DonMatteo901 Ekstraklapa w akcji xD

5

@Kamiloza91 To samo tyczy Barcy, Valencia i Atletico to nie Granada czy Huesca, wszystko jest możliwe

0

@el_bidinho ale że niby co

6

@mekston Właśnie potknięcie Realu będzie ważniejsze niż Atletico, bo z nimi mamy jeszcze bezpośredni

2

I co by dał ten remis Atletico? Madryt wskoczyłby dziś na 1 miejsce

0

@LuisSalvano Barca przegrała z Granadą u siebie przypominam

0

@Getek Ból po City

6

1

@Wilczeq Gorzej jak Atletico przegra, a Real wygra :/

7

Propozycja tatuażu dla jednego z użytkowników z okazji ewentualnego powrotu syna marnotrawnego xD
https://bit.ly/3eG7m8h

62

Mamy margines błędu mówili, możemy nawet zremisować z Atletico mówili xD

20

Koeman dostał czerwo za trzymanie Roberto na boisku, z bliska może nie dostrzegał skali porażki tego gracza.

25

Cytując klasyka: "a ja mam to w dupie", nie będę przejmował się rzeczami, na które nie mam wpływu

13

Substytut El Pistolero xD

0

Prosty przekaz od dobrego chłopaka.

8

@Bobo25 Mocniejszy byłby chyba tylko wjazd wyprostowaną na kostkę albo i to by nie wystarczyło

5

@kamilop Bogacz, zamiast sprzedać za 200k to wchłania xD

2

@norbi77 Może ktoś z redakcji nie lubi Mortal Kombat albo uderzył małym palcem w kant szafki :(

1

Real nadal stosuje klauzule strachu? Dziś Kovacić nie zagra

3

O lol xD


0

@lukas10 Optymizm rośnie xD

0

@10SzymonBarca10 Roberto był alternatywą, więc wiesz

4

@itmustbejoke Nigdy nie zapomnimy o dwóch bramkach dla Bayernu, za które musieliśmy zapłacić xD

1

Serio Bayern chce poświęcić Flicka dla Salihamidzicia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?