vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite Czołg totalny
1
@Emhyr Trzeciego lutego
1
Hola MoNey, walcz tam ostro o tę Ligue 1
3
@Sulimo Jesteśmy beką Europy regularnie od 2018
2
Beka jest kręcona z Arsenalu, że Emery ich wywalił z LE, a co powiedzieć o Barcy i Coutinho, który Nas dobił w LM i jeszcze za to zapłaciliśmy xD
1
@DLFCB Barca przegrała z Wisłą xD
2
Właśnie widziałem za oknem jak Kante goni Kroosa, mały skurczybyk
2
Tuchel chce Pjanicia do Chelsea? Te plotki to coraz głupsze tworzą xD
0
@msmsms Coś tam wcisnął pomiędzy kontuzjami :P
2
Hazard: "Przepraszam"
Biali mają nowego Bale'a xD
1
@Coutinho007 Piękny Rudy, to byli czasy
1
@Roobo Jeśli nie przeszkadza Ci MIUI to tak
0
@DonMatteo901 Drenthe czy Canales na ławce xD
1
@matirix20 Do dzisiaj nie wiedziałem kto to, po zobaczeniu dalej nie chcę xD
1
@tristan87 Może tym razem kontuzja szczęki spowodowana beką po ostatnim gwizdku xD
1
@barcelonaLM Kontuzja?
2
@FC1899Barca Boateng zezłomowany na 1 metrze
0
@DonMatteo901 Pewnie rozebrała się za loda ekipy, wielkie halo
0
@Emhyr Po co im Leo, mają już genialnego argentyńczyka xD
0
@Emhyr Tyle, że Barcelona nie ma nic do powiedzenia po wygaśnięciu kontraktu Leo.
2
@AmigoBlancos Może i lepiej, bo nic nowego by nie powiedział.
4
Teraz tylko czekać na Butragueno i jego klasyk: "zasłużyliśmy na zwycięstwo" xD
9
Daj Boże żeby zagrali tak z Sevillą, a Barca wjechała żądłami w materace.
1
Radość tu większa niż po wygraniu PK xD
3
Werner strzelaj jak dziadek z Wermachtu
0
@clyde Beznadziejne
2
@FCB_dimiC Jak nie miał opcji, gość pięknie wychodził na skrzydle
3
Jak dziś City wtopi z osłabionymi żabojadami to skisne chyba
3
Dziś wszyscy Sevillistas żeby wyszli na pełnej w Madryt
0
Globalne ocieplenie, taa... 15 min i u mnie biało