1

@Yosemite Czołg totalny


1

@Emhyr Trzeciego lutego

1

Hola MoNey, walcz tam ostro o tę Ligue 1

3

@Sulimo Jesteśmy beką Europy regularnie od 2018

2

Beka jest kręcona z Arsenalu, że Emery ich wywalił z LE, a co powiedzieć o Barcy i Coutinho, który Nas dobił w LM i jeszcze za to zapłaciliśmy xD

1

@DLFCB Barca przegrała z Wisłą xD

2

Właśnie widziałem za oknem jak Kante goni Kroosa, mały skurczybyk

2

Tuchel chce Pjanicia do Chelsea? Te plotki to coraz głupsze tworzą xD

0

@msmsms Coś tam wcisnął pomiędzy kontuzjami :P

2

Hazard: "Przepraszam"
Biali mają nowego Bale'a xD

1

@Coutinho007 Piękny Rudy, to byli czasy

1

@Roobo Jeśli nie przeszkadza Ci MIUI to tak

0

@DonMatteo901 Drenthe czy Canales na ławce xD

1

@matirix20 Do dzisiaj nie wiedziałem kto to, po zobaczeniu dalej nie chcę xD

1

@tristan87 Może tym razem kontuzja szczęki spowodowana beką po ostatnim gwizdku xD

1

@barcelonaLM Kontuzja?

2

@FC1899Barca Boateng zezłomowany na 1 metrze

0

@DonMatteo901 Pewnie rozebrała się za loda ekipy, wielkie halo

0

@Emhyr Po co im Leo, mają już genialnego argentyńczyka xD

0

@Emhyr Tyle, że Barcelona nie ma nic do powiedzenia po wygaśnięciu kontraktu Leo.

2

@AmigoBlancos Może i lepiej, bo nic nowego by nie powiedział.

4

Teraz tylko czekać na Butragueno i jego klasyk: "zasłużyliśmy na zwycięstwo" xD

9

Daj Boże żeby zagrali tak z Sevillą, a Barca wjechała żądłami w materace.

1

Radość tu większa niż po wygraniu PK xD

3

Werner strzelaj jak dziadek z Wermachtu

0

@clyde Beznadziejne

2

@FCB_dimiC Jak nie miał opcji, gość pięknie wychodził na skrzydle

3

Jak dziś City wtopi z osłabionymi żabojadami to skisne chyba

3

Dziś wszyscy Sevillistas żeby wyszli na pełnej w Madryt

0

Globalne ocieplenie, taa... 15 min i u mnie biało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?