vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys To Euro co rok chyba :v
0
Szkoda, że 10 lat za późno.
0
@Encore Odejdzie Leo, a Kun będzie leczył się miesiącami, życie
1
@sebo939 To powszechne jak zażycie Apapu.
3
@barcelonaLM U mnie tylko Astra Zeneca, więc pier@#le.
0
@Jakchcesz Tylko głupi by kupił po raz kolejny tę samą grę.
2
@SamuraJack W tym roku 20-lecie GTA III, też bym nie pogardził nową wersją.
0
GTA V na PlayStation 5 i Xbox Series X zapowiedziane xD Kotlet już czarny od odgrzewania, ale jeszcze ludzie przełkną
0
@Ghazul3293 https://www.fcbarca.com/75180-guardiola-potwierdza-ronaldinho-powiedzial-mi-ze-chcial-odejsc.html
6
@myscooter Na życzenie Guardioli.
0
@Pilka_jest_okragla Świetny zawodnik, ale nie dla Barcelony.
0
@Janas11224 Nie żeby coś, ale żeby określić czy spodobało się czy nie to trzeba najpierw przeczytać ˣᴰ
2
@Encore Będą mieli profesjonalnego kamerzystę xD
0
@Pilka_jest_okragla Szkoda, że w 2010 nie przyszedł Aguero, byłaby 9 do dziś.
3
@Jakchcesz Myślę, że zawody w koszeniu murawy byłyby bardziej odpowiednie.
3
@Bobo25 Ach Ty świntuszku, wolne dostałem od szefa xD
1
Nie ma to jak zacząć dzień od finishu
0
@masq A na ławce Roberto, Alba, Pjanić, Puig, Griezmann, Braithwaite. Musi być balans.
0
@masq Żeby myśleć o kupnie najpierw trzeba zająć się sprzedażą, Nam UEFA nie odpuści FFP szczególnie po akcji z Superligą.
0
@masq Skąd te 60 baniek?
0
@FCB24 Projekt sportowy drużyny, którą pojechałeś 6-1 gdy ta miała zaliczkę 4-0 z pierwszego meczu, ludzie o czym Wy piszecie.
0
@itmustbejoke https://bit.ly/3eWbLp4
2
@JimMorrisonFCB No i nie wypisał się z listy Socio, bo pinionszki się nie zgadzały.
0
@itmustbejoke Dalej żyjesz w iluzji wielkiego projektu P$G i wyjścia z cienia Leo? XD
1
@SonBarcaGoku Coś jak Madryt 2003-2013, same gwiazdy to tylko połowa sukcesu.
1
Najbardziej żałosny najemnik w historii piłki? Figo czy Neymar?
8
@Keriox Za free to grzech go nie wziąć.
1
@KmN Wolę 1/8 niż powtórkę z 2-8
0
@KmN Chyba nie myślisz, że gdybyśmy wyszli pierwsi z grupy to wygralibyśmy LM? XD
5
@Ansufati123 Tak jak Tajner