0

@BorzyKrzys To Euro co rok chyba :v

0

Szkoda, że 10 lat za późno.

0

@Encore Odejdzie Leo, a Kun będzie leczył się miesiącami, życie

1

@sebo939 To powszechne jak zażycie Apapu.

3

@barcelonaLM U mnie tylko Astra Zeneca, więc pier@#le.

0

@Jakchcesz Tylko głupi by kupił po raz kolejny tę samą grę.

2

@SamuraJack W tym roku 20-lecie GTA III, też bym nie pogardził nową wersją.

0

GTA V na PlayStation 5 i Xbox Series X zapowiedziane xD Kotlet już czarny od odgrzewania, ale jeszcze ludzie przełkną

6

@myscooter Na życzenie Guardioli.

0

@Pilka_jest_okragla Świetny zawodnik, ale nie dla Barcelony.

0

@Janas11224 Nie żeby coś, ale żeby określić czy spodobało się czy nie to trzeba najpierw przeczytać ˣᴰ

2

@Encore Będą mieli profesjonalnego kamerzystę xD

0

@Pilka_jest_okragla Szkoda, że w 2010 nie przyszedł Aguero, byłaby 9 do dziś.

3

@Jakchcesz Myślę, że zawody w koszeniu murawy byłyby bardziej odpowiednie.

3

@Bobo25 Ach Ty świntuszku, wolne dostałem od szefa xD

1

Nie ma to jak zacząć dzień od finishu

0

@masq A na ławce Roberto, Alba, Pjanić, Puig, Griezmann, Braithwaite. Musi być balans.

0

@masq Żeby myśleć o kupnie najpierw trzeba zająć się sprzedażą, Nam UEFA nie odpuści FFP szczególnie po akcji z Superligą.

0

@masq Skąd te 60 baniek?

0

@FCB24 Projekt sportowy drużyny, którą pojechałeś 6-1 gdy ta miała zaliczkę 4-0 z pierwszego meczu, ludzie o czym Wy piszecie.

0

2

@JimMorrisonFCB No i nie wypisał się z listy Socio, bo pinionszki się nie zgadzały.

0

@itmustbejoke Dalej żyjesz w iluzji wielkiego projektu P$G i wyjścia z cienia Leo? XD

1

@SonBarcaGoku Coś jak Madryt 2003-2013, same gwiazdy to tylko połowa sukcesu.

1

Najbardziej żałosny najemnik w historii piłki? Figo czy Neymar?

8

@Keriox Za free to grzech go nie wziąć.

1

@KmN Wolę 1/8 niż powtórkę z 2-8

0

@KmN Chyba nie myślisz, że gdybyśmy wyszli pierwsi z grupy to wygralibyśmy LM? XD

5

@Ansufati123 Tak jak Tajner

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?