0

@MarcelNJ11 W finale nie można odpaść :D

1

@tomek8756 W sumie kto wpadł na to żeby była ulica inwalidów xD

14

@FC1899Barca Nawet Legia coś powalczyła z Borussią i było 4-8 xD

0

@Rust_Cohle Betis, Atalanta, Lille

2

@LS Przypominam, że Dembele, Coutinho i Griezmann kosztowali ok. 400 mln i nie gwarantują ligi.

0

@Vebrol Pep tak przeczytał, że gdyby nie Werner to 2-3 gole dla Chelsea powinny paść w pierwszej połowie.

1

@JordiElNino A Henry'emu LE itd ;)

0

@Encore Myślałem o pięknym Giroudzie, ale on nie ma PL.

3

Jakim cudem to nie było czerwo to do dziś nie wiem


0

@Martwy Pjoter podjedzie, passerati przegoni

1

Komentarz usunięty

8

@Admin030 I wszystkie debiuty w dziurę xD

4

Grażyna rób kapuczin i rozpalim gryla

9

@Yosemite Ronaldo i Leo razem 12 sezonów z rzędu. Miazga.

2

@Khajio Ten gość obok to Rosicky?

0

@Ratamahatta Ty widzisz czterech, ja pięciu

0

@FCBMati10 W porównaniu z City zainwestował połowę i stworzył drużynę.

4

Wygrała drużyna, a nie petrodolary i to jest romantyzm futbolu.

1

"Guardiola potrzebuje Messiego żeby wygrać Ligę Mistrzów"
Zapraszamy Pep ;)

2

"Trzeba przedłużyć, bo przegramy"

0

@avanes Nie przesadzaj, pierwsza połowa spoko

9

Pulisić nie tracić XD Szpaku rządzi

0

Lahoz na sędziowaniu to już jest trauma dla Pepa

4

Brazylijczyk po 30, skąd to zdziwienie

7

Werner upada po raz drugi xD

0

Werner jaki placek

0

@sonek Największe różnice zobaczysz właśnie w czerni, elektromarkety często podkręcają nasycenie w LCD żeby zbytnio nie odbiegały na wystawach.

0

@sonek OLED emituje własne światło, LCD ma podświetlenie z tyłu stąd różnica w kontraście, a w związku z tym czerń jest szara, pozostałe kolory nie są tak wyraziste i żywe. Po przejściu na OLED nigdy już nie wróciłbym do LCD.

2

@sonek Oczywiście, że OLED. Nieskończony kontrast, mega nasycenie barw, energooszczędność.

0

Najlepsza przeglądarka na androida? Przede wszystkim tryb ciemny i brak drenowania baterii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?