vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 W finale nie można odpaść :D
1
@tomek8756 W sumie kto wpadł na to żeby była ulica inwalidów xD
14
@FC1899Barca Nawet Legia coś powalczyła z Borussią i było 4-8 xD
0
@Rust_Cohle Betis, Atalanta, Lille
2
@LS Przypominam, że Dembele, Coutinho i Griezmann kosztowali ok. 400 mln i nie gwarantują ligi.
0
@Vebrol Pep tak przeczytał, że gdyby nie Werner to 2-3 gole dla Chelsea powinny paść w pierwszej połowie.
1
@JordiElNino A Henry'emu LE itd ;)
0
@Encore Myślałem o pięknym Giroudzie, ale on nie ma PL.
3
Jakim cudem to nie było czerwo to do dziś nie wiem
0
@Martwy Pjoter podjedzie, passerati przegoni
1
Komentarz usunięty
8
@Admin030 I wszystkie debiuty w dziurę xD
4
Grażyna rób kapuczin i rozpalim gryla
9
@Yosemite Ronaldo i Leo razem 12 sezonów z rzędu. Miazga.
2
@Khajio Ten gość obok to Rosicky?
0
@Ratamahatta Ty widzisz czterech, ja pięciu
0
@FCBMati10 W porównaniu z City zainwestował połowę i stworzył drużynę.
4
Wygrała drużyna, a nie petrodolary i to jest romantyzm futbolu.
1
"Guardiola potrzebuje Messiego żeby wygrać Ligę Mistrzów"
Zapraszamy Pep ;)
2
"Trzeba przedłużyć, bo przegramy"
0
@avanes Nie przesadzaj, pierwsza połowa spoko
9
Pulisić nie tracić XD Szpaku rządzi
0
Lahoz na sędziowaniu to już jest trauma dla Pepa
4
Brazylijczyk po 30, skąd to zdziwienie
7
Werner upada po raz drugi xD
0
Werner jaki placek
0
@sonek Największe różnice zobaczysz właśnie w czerni, elektromarkety często podkręcają nasycenie w LCD żeby zbytnio nie odbiegały na wystawach.
0
@sonek OLED emituje własne światło, LCD ma podświetlenie z tyłu stąd różnica w kontraście, a w związku z tym czerń jest szara, pozostałe kolory nie są tak wyraziste i żywe. Po przejściu na OLED nigdy już nie wróciłbym do LCD.
2
@sonek Oczywiście, że OLED. Nieskończony kontrast, mega nasycenie barw, energooszczędność.
0
Najlepsza przeglądarka na androida? Przede wszystkim tryb ciemny i brak drenowania baterii