vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Zasłużyli
0
@barteq Jest na Euro
1
@Oskaer1 Żeby zagrali tak przeciw Słowacji...
@LeoMessiah Wielkie umysły myślą podobnie xD
1
Depay takimi meczami może tylko odsunąć się od Barcelony
2
@Deviler Dostał samograja
3
Wijnaldum wybrał projekt P$G
4
Nie musicie przytaczać każdego bzdetu z hiszpańskiej prasy.
3
@socha Jak on jest najlepszy w 2 połowie
3
Nie możecie wejść na flashscore zamiast wypisywać o minutę meczu?
1
W tym sezonie Eriksen nie grał zbyt dużo, a kilka dni temu został zaszczepiony przeciw COVID...
0
@Pawlak1992 Na graczach nie będzie aż takiego dramatu chociaż też mi się nie podobają.
https://bit.ly/3cy2Eco
0
@Kettger Początek końca?
0
@Odcinkowy Logiczne są nowe warianty i zakup szczepionek 2 lata w przód.
0
Merkel: Jesienią trzecia dawka szczepionki
Aha
0
@Dembouz1899 wtf
0
Już Włochy faworyt do tytułu, omg
0
Umtiti nie jest aż tak tragiczny jak go opisują, ale ze względu na podatność na urazy i pensje powinien poszukać sobie nowej dziupli.
0
@-barca4ever- WP Pilot jest ok, bez ścinek, 15 zł na miesiąc, akurat całe Euro.
0
@VanBest Za to kilkanaście krajów musi przyjąć tę samą liczbę kibiców z różnych regionów świata... XD
3
Organizacja Euro w wielu krajach podczas pandemii podsumowuje wyższość pinionszka nad bezpieczeństwem ludzkim.
3
@DonMatteo901 Smuda: "jestem polakiem"... jak to Franz typowy
1
@PatrychoO Ekonomiczna to i tydzień potrafi iść, paczkomaty rulez
5
@AmigoBlancos Bayern nie odda Lewandowskiego. Temat zamykam.
0
@prokofiew Janusz passerati przeganiał
1
@Boogmacher Piłka była zła i murawa, murawa, murawa też była zła.
2
Dziś Turcja czy Włochy? Dla mnie osobiście słabe otwarcie, bo nie przepadam za żadną z nich.
0
@barcelonaLM Zgadza się, dlatego napisałem, że sam wynik jest lepszy z Niemcami.
1
@barcelonaLM Mecz może i tak, wynik 2-0 z Niemcami
0
@Nazio87 Klasyki, to były czasy
0
Zawsze mnie ciekawiło co to za koleś nagrywał meneli i wrzucał na YT i w końcu znalazłem
https://bit.ly/3pEhq6V