vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No bez jaj, to nie było na czerwoną xD
0
@kodi77 A za nimi Busquets Rakitić Gomes...
0
Jak to nie weszło?
0
Nazario wolny lepszy niż Ronaldo, wartość rośnie
0
@Lisek Tak samo gdy np sędzia ma wątpliwości co do czerwonej kartki, kamery widzą wszystko
1
Jak na razie Dania +1.5 bramki za 2.9 wchodzi piękniusio
0
@Lisek W sytuacji bramkowej może tak być na upartego
2
@doc Own goal lubi to
0
@QUNJ Twoja teoria trzymała się kupy może z 5 lat temu gdy każdy Android posiadał ociężałą nakładkę systemową, w tym momencie nie trzeba wybierać pomiędzy sprawnością działania, a nowinkami technologicznymi. Wiadomo, że każdy wybiera to co mu odpowiada, co nie zmienia faktu, że Apple za większe pieniądze oferuje mniej od konkurencji. Dziękuję, pozdrawiam.
1
@koksik2700 Taka tam szklaneczka z Francji
0
@QUNJ W czym najnowsze iPhone'y prześcigają konkurencję? Ekrany, aparaty, wydajność, baterie i szybkość ich ładowania? No raczej nie. Tylko i wyłącznie system jest jakimś argumentem dla kogoś kto korzysta z ich komputera czy tabletu, poza tym to przehype'owana marka.
0
@EleanoR Jeśli przedłużą z nim kontrakt to chyba tylko po to żeby nie odszedł za darmo, przynajmniej mam taką nadzieję
1
@Coutinho007 Ale w poprzednim było nieźle :P
23
Braithwaite chociaż może zaprezentować się potencjalnym kupcom, Dembele pograł pół godz w 2 meczach i wakacje 4 miesiące
0
@QUNJ Czekałem na argument każdej owieczki czyli "nie stać Cię to nie kupujesz" xD Nie kupuję świadomie, bo to sprzęt ograniczony systemowo i hardware'owo, argumenty dotyczące mitycznej trwałości po kilku latach można włożyć między bajki, nikt nie miał pozwu sądowego za celowe postarzanie produktu oprócz Apple, przypadek? Ostatni innowacyjny iPhone to X i zasługiwał to miano tylko dzięki swej konstrukcji. Kto co lubi, ja jestem geekiem elektronicznym i używając iP czułbym się wydymany.
0
@priest9999 To chyba z VARem weszło, bo kto by to ogarnął bez powtórek
0
Strzał z dystansu to po co sprawdzali spalonego, Nazario tknął?
0
Dania rozkręca się, dobrze, bo chłopaki na kuponie
0
@DaPidejpi Jak Bartre pojechał też?
0
@QUNJ To co u innych jest standardem od jakiegoś czasu u Apple po kilku latach nazywa się rewolucją. Sprzęty są technologicznie zacofane, a mimo to kosztują więcej niż konkurencja. Od zeszłego roku brak nawet ładowarki w zestawach sprzedażowych, a wcześniej gdy już była to ładowała telefon ponad 3h xD No ale jeśli chcesz ładować szybciej to dokup i zapłać jak za zboże. Ot, typowe Apple.
@FCB_dimiC Markowe firmy nie są gwarancją zadowolenia co potwierdza samo Apple. Jeśli ma być szybko i stabilnie na długo kupuje się OnePlusy lub smartfony Sony.
0
@FCB_dimiC Telefony kilka razy tańsze mają lepszą specyfikację, jedyne za co się płaci to japko i iOS przydatny tym, którzy mają ekosystem Apple.
1
@PatrychoO Najlepsza gra piłkarska ma w nazwie Soccer, więc nie ma tematu.
0
@koksik2700 A pod spodem "better than this two farmers" xD
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/206937855_830034347948179_2184269643232286625_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=wvyXrJAl3y8AX_PQpLa&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=ce4196e1a75cee77bf99167762ee433f&oe=60DCAED5
0
@kaamil1910 Ajfoniarze udowadniają tylko swoją impotencję technologiczną.
1
@IbrahimAfellay Kto zatrudnił tego wuefistę???!!!111
1
@DaPidejpi Nie smażę lufy, więc raj podatkowy
0
@Pawelec7 Wyleci i znowu jakiś Janusz z podwórka przejmie walec.
0
@Nano22 Teorię zawsze można dołożyć
0
Mathieu lubi to
https://bit.ly/3vQtumY
1
@tristan87 Jeszcze więcej dogrywek w morderczych sezonach, brawo.