0

No bez jaj, to nie było na czerwoną xD

0

@kodi77 A za nimi Busquets Rakitić Gomes...

0

Jak to nie weszło?

0

Nazario wolny lepszy niż Ronaldo, wartość rośnie

0

@Lisek Tak samo gdy np sędzia ma wątpliwości co do czerwonej kartki, kamery widzą wszystko

1

Jak na razie Dania +1.5 bramki za 2.9 wchodzi piękniusio

0

@Lisek W sytuacji bramkowej może tak być na upartego

2

@doc Own goal lubi to

0

@QUNJ Twoja teoria trzymała się kupy może z 5 lat temu gdy każdy Android posiadał ociężałą nakładkę systemową, w tym momencie nie trzeba wybierać pomiędzy sprawnością działania, a nowinkami technologicznymi. Wiadomo, że każdy wybiera to co mu odpowiada, co nie zmienia faktu, że Apple za większe pieniądze oferuje mniej od konkurencji. Dziękuję, pozdrawiam.

1

@koksik2700 Taka tam szklaneczka z Francji

0

@QUNJ W czym najnowsze iPhone'y prześcigają konkurencję? Ekrany, aparaty, wydajność, baterie i szybkość ich ładowania? No raczej nie. Tylko i wyłącznie system jest jakimś argumentem dla kogoś kto korzysta z ich komputera czy tabletu, poza tym to przehype'owana marka.

0

@EleanoR Jeśli przedłużą z nim kontrakt to chyba tylko po to żeby nie odszedł za darmo, przynajmniej mam taką nadzieję

1

@Coutinho007 Ale w poprzednim było nieźle :P

23

Braithwaite chociaż może zaprezentować się potencjalnym kupcom, Dembele pograł pół godz w 2 meczach i wakacje 4 miesiące

0

@QUNJ Czekałem na argument każdej owieczki czyli "nie stać Cię to nie kupujesz" xD Nie kupuję świadomie, bo to sprzęt ograniczony systemowo i hardware'owo, argumenty dotyczące mitycznej trwałości po kilku latach można włożyć między bajki, nikt nie miał pozwu sądowego za celowe postarzanie produktu oprócz Apple, przypadek? Ostatni innowacyjny iPhone to X i zasługiwał to miano tylko dzięki swej konstrukcji. Kto co lubi, ja jestem geekiem elektronicznym i używając iP czułbym się wydymany.

0

@priest9999 To chyba z VARem weszło, bo kto by to ogarnął bez powtórek

0

Strzał z dystansu to po co sprawdzali spalonego, Nazario tknął?

0

Dania rozkręca się, dobrze, bo chłopaki na kuponie

0

@DaPidejpi Jak Bartre pojechał też?

0

@QUNJ To co u innych jest standardem od jakiegoś czasu u Apple po kilku latach nazywa się rewolucją. Sprzęty są technologicznie zacofane, a mimo to kosztują więcej niż konkurencja. Od zeszłego roku brak nawet ładowarki w zestawach sprzedażowych, a wcześniej gdy już była to ładowała telefon ponad 3h xD No ale jeśli chcesz ładować szybciej to dokup i zapłać jak za zboże. Ot, typowe Apple.
@FCB_dimiC Markowe firmy nie są gwarancją zadowolenia co potwierdza samo Apple. Jeśli ma być szybko i stabilnie na długo kupuje się OnePlusy lub smartfony Sony.

0

@FCB_dimiC Telefony kilka razy tańsze mają lepszą specyfikację, jedyne za co się płaci to japko i iOS przydatny tym, którzy mają ekosystem Apple.

1

@PatrychoO Najlepsza gra piłkarska ma w nazwie Soccer, więc nie ma tematu.

0

@kaamil1910 Ajfoniarze udowadniają tylko swoją impotencję technologiczną.

1

@IbrahimAfellay Kto zatrudnił tego wuefistę???!!!111

1

@DaPidejpi Nie smażę lufy, więc raj podatkowy

0

@Pawelec7 Wyleci i znowu jakiś Janusz z podwórka przejmie walec.

0

@Nano22 Teorię zawsze można dołożyć

0

Mathieu lubi to
https://bit.ly/3vQtumY

1

@tristan87 Jeszcze więcej dogrywek w morderczych sezonach, brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?