vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@MaTt_BarcaFan Bez jaj, ostatni sezon to dramat, ale wcześniej gość był dobry.
26
Wojowniczy uliczny żółw Ninja nie wytrzymał ciśnienia i zesrał się metr przed kiblem
3
@AmigoBlancos 8+6=15
Ok
0
@Aureczek Koło 200 w iSpot
0
Obsrał się i już utyka, gra na litość XD
3
Szwajcaria już jest zwycięzcą bez względu na wynik
2
Rodriguez Ty placku
4
Firpo wg Romano w Leeds, 15 mln + zmienne
1
@SaulGoodman W grupach pięknie wchodziło
0
Pavard to mizeria pokroju Lengleta
1
Deschamps to dopiero farmer xD
11
@DonMatteo901 Ludzie upośledzeni będą robić na moją emeryturę... Boże miej Nas w opiece
1
Romantycy mają przywileje
0
@LS Zapomniałem o Carrerze GT i to dla mnie kozak.
1
@LS Miałbym dylemat między F1 a Ferrari F40
5
@barcelonaLM 2004-05, GTA San Andreas, NFS Most Wanted, PES 4 i tak w kółko, coś pięknego
2
@DaPidejpi Niestety wykończenie 60, overall 75
5
Wchodzi potężny Vinicius, pozamiatane
31
@Encore Oprócz Aliego sama płeć piękna
29
Po Euro mecze CA ogląda się jak orlik
8
"Ancelotti stawia na trio Benzema Bale Hazard" xD Chłop jeszcze nie wie, że szybciej będzie grał 5-4-1 niż to trio rozegra razem kilka spotkań pod rząd
0
@EleanoR Nie jem obiadu o 24 xD
2
@AntekGriezmann Jak dożyje to pomyśle
4
@Yosemite Wolę Belgię, ale makarony są nieobliczalne
3
@Ojciec5tkidzieci Jeden Hazard strzela, drugi kontuzjuje. Równowaga zachowana.
2
@matirix20 Silva, Ibra, Henry
1
@EleanoR pucuje do wszystkich, później może posprzedawać, nie ufaj mu ziom
2
Nie oglądałem, ale z tego co widzę Portugalia w stylu Barcy
4
@FC1899Barca Co nie napisze to kompromitacja xD
1
@Herato Komentował Holandia Czechy