20

@MaTt_BarcaFan Bez jaj, ostatni sezon to dramat, ale wcześniej gość był dobry.

26

Wojowniczy uliczny żółw Ninja nie wytrzymał ciśnienia i zesrał się metr przed kiblem

3

@AmigoBlancos 8+6=15
Ok

0

@Aureczek Koło 200 w iSpot

0

Obsrał się i już utyka, gra na litość XD

3

Szwajcaria już jest zwycięzcą bez względu na wynik

2

Rodriguez Ty placku

4

Firpo wg Romano w Leeds, 15 mln + zmienne

1

@SaulGoodman W grupach pięknie wchodziło

0

Pavard to mizeria pokroju Lengleta

1

Deschamps to dopiero farmer xD

11

@DonMatteo901 Ludzie upośledzeni będą robić na moją emeryturę... Boże miej Nas w opiece

1

Romantycy mają przywileje

0

@LS Zapomniałem o Carrerze GT i to dla mnie kozak.

1

@LS Miałbym dylemat między F1 a Ferrari F40

5

@barcelonaLM 2004-05, GTA San Andreas, NFS Most Wanted, PES 4 i tak w kółko, coś pięknego

2

@DaPidejpi Niestety wykończenie 60, overall 75

5

Wchodzi potężny Vinicius, pozamiatane

31

@Encore Oprócz Aliego sama płeć piękna

29

Po Euro mecze CA ogląda się jak orlik

8

"Ancelotti stawia na trio Benzema Bale Hazard" xD Chłop jeszcze nie wie, że szybciej będzie grał 5-4-1 niż to trio rozegra razem kilka spotkań pod rząd

0

@EleanoR Nie jem obiadu o 24 xD

2

@AntekGriezmann Jak dożyje to pomyśle

4

@Yosemite Wolę Belgię, ale makarony są nieobliczalne

3

@Ojciec5tkidzieci Jeden Hazard strzela, drugi kontuzjuje. Równowaga zachowana.

2

@matirix20 Silva, Ibra, Henry

1

@EleanoR pucuje do wszystkich, później może posprzedawać, nie ufaj mu ziom

2

Nie oglądałem, ale z tego co widzę Portugalia w stylu Barcy

4

@FC1899Barca Co nie napisze to kompromitacja xD

1

@Herato Komentował Holandia Czechy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?