vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla Idioci
0
@Kgorecki2500 Po takiej lipie nikt go i tak by nie wybrał
0
@AlvaroHanso Wolę odpiąć pas i skoczyć bez spadochronu
2
@batoon Ze wzoru hajty wychodzi jakieś poniżej 40% nie ma co pić
5
Szkoda Pepa, zamiast Messiego będzie mieć Grealisha, a i na Leo w City patrzyłoby się z przyjemnością
25
@HypeR P$G nic nie musi, bo to romantycy futbolu jak Syferin.
1
@Kgorecki2500 Jak na razie największą presję przyjmuje Laporta.
3
"Do zatwierdzenia umowy z CVC potrzeba głosów 28 z 42 klubów Primery i Segundy, a do głosowania dojdzie 12 sierpnia"
Myślę, że przed 12 sierpnia przyszłość Leo nie będzie wyjaśniona.
0
Wczoraj próbuje wbić na LR, oczywiście wyebao serwery, więc myślę o pewnie Messi w końcu podpisał, a tu uj, rozczarowanie jak u tych typów co otwierają paczki z nowym iPhonem z ebay, a tam ziemniaki
0
@Encore Zapomnij
1
:(
2
@Encore Poluzowanie portfela szejka chyba
1
Leo Messi za free do P$G... A ten rok niby nie mógł być gorszy od 2020
1
Gość zbudował całą kampanię wokół pozostania Leo, a po wygranej zatrudnia rodzinę i ma wylane na niego... #LaportaDimiteYa
0
Brakuje tylko tego żeby atencjusz typu Puiga dostał '10' po Leo... W sumie nic mnie już nie zdziwi
1
@VamosRakieta Pierwsza kwestia to to, że na takie pensje nie zasługują, druga jest taka, że klub na nich nie liczy.
0
@Jacu327 Kupił ich sezon później, by liczby mogły się zgadzać, dzban Bartomeu sprzedał Neymara i doili go jak wlezie.
6
@patry295 W Twoim łóżku po powrocie z misji.
1
@Ciule123 Tym bardziej pozyskanie za free
0
@Jacu327 Real dostał za Ronaldo 100 mln i nie wywalił ich od razu na zastępstwo na siłę.
0
Leo, wszystko tylko nie ta francuska klatka
0
@bialagora Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem, nie ma za co.
11
Coutinho, Dembele i Griezmann razem wzięci nie dają nawet połowy tego co Leo... Wypchałbym ich chociażby na wypożyczenia i płacił połowę pensji byleby zatrzymać Messiego.
0
@mart Jutro jest już dziś, śpimy do soboty
4
Tebas to pachołek Ceferina, ktoś musiał beknąć za Superligę.
1
P$G za 222 mln może mieć w składzie Messiego i Neymara. To tyle ile wydaliśmy na Dembele i Griezmanna.
#graciasBartomeu
15
Czyżby cień Messiego znalazł Neymara w P$G? xD
1
Ogłoszenie takiej decyzji miesiąc przed zamknięciem okna jest co najmniej dziwne. Albo Laporta planuje kolejne transfery albo chce przycisnąć grubego z LL.
0
Wypuszczenie takiego komunikatu w tym momencie zupełnie mija się z celem, bo został prawie miesiąc okienka transferowego, a Pjanić, Umtiti, Braithwaite są na wylocie z klubu co odciąży budżet płacowy... Poza tym to porozumienie z CVC to też zastrzyk gotówki, dla mnie to jakaś zasłona dymna.
0
@viscajasiek Nawet tatuaż usunął w ciągu godziny