1

0

@Kgorecki2500 Po takiej lipie nikt go i tak by nie wybrał

0

@AlvaroHanso Wolę odpiąć pas i skoczyć bez spadochronu

2

@batoon Ze wzoru hajty wychodzi jakieś poniżej 40% nie ma co pić

5

Szkoda Pepa, zamiast Messiego będzie mieć Grealisha, a i na Leo w City patrzyłoby się z przyjemnością

25

@HypeR P$G nic nie musi, bo to romantycy futbolu jak Syferin.

1

@Kgorecki2500 Jak na razie największą presję przyjmuje Laporta.

3

"Do zatwierdzenia umowy z CVC potrzeba głosów 28 z 42 klubów Primery i Segundy, a do głosowania dojdzie 12 sierpnia"
Myślę, że przed 12 sierpnia przyszłość Leo nie będzie wyjaśniona.

0

Wczoraj próbuje wbić na LR, oczywiście wyebao serwery, więc myślę o pewnie Messi w końcu podpisał, a tu uj, rozczarowanie jak u tych typów co otwierają paczki z nowym iPhonem z ebay, a tam ziemniaki

0

@Encore Zapomnij

1


:(

2

@Encore Poluzowanie portfela szejka chyba

1

Leo Messi za free do P$G... A ten rok niby nie mógł być gorszy od 2020

1

Gość zbudował całą kampanię wokół pozostania Leo, a po wygranej zatrudnia rodzinę i ma wylane na niego... #LaportaDimiteYa

0

Brakuje tylko tego żeby atencjusz typu Puiga dostał '10' po Leo... W sumie nic mnie już nie zdziwi

1

@VamosRakieta Pierwsza kwestia to to, że na takie pensje nie zasługują, druga jest taka, że klub na nich nie liczy.

0

@Jacu327 Kupił ich sezon później, by liczby mogły się zgadzać, dzban Bartomeu sprzedał Neymara i doili go jak wlezie.

6

@patry295 W Twoim łóżku po powrocie z misji.

1

@Ciule123 Tym bardziej pozyskanie za free

0

@Jacu327 Real dostał za Ronaldo 100 mln i nie wywalił ich od razu na zastępstwo na siłę.

0

Leo, wszystko tylko nie ta francuska klatka

0

@bialagora Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem, nie ma za co.

11

Coutinho, Dembele i Griezmann razem wzięci nie dają nawet połowy tego co Leo... Wypchałbym ich chociażby na wypożyczenia i płacił połowę pensji byleby zatrzymać Messiego.

0

@mart Jutro jest już dziś, śpimy do soboty

4

Tebas to pachołek Ceferina, ktoś musiał beknąć za Superligę.

1

P$G za 222 mln może mieć w składzie Messiego i Neymara. To tyle ile wydaliśmy na Dembele i Griezmanna.
#graciasBartomeu

15

Czyżby cień Messiego znalazł Neymara w P$G? xD

1

Ogłoszenie takiej decyzji miesiąc przed zamknięciem okna jest co najmniej dziwne. Albo Laporta planuje kolejne transfery albo chce przycisnąć grubego z LL.

0

Wypuszczenie takiego komunikatu w tym momencie zupełnie mija się z celem, bo został prawie miesiąc okienka transferowego, a Pjanić, Umtiti, Braithwaite są na wylocie z klubu co odciąży budżet płacowy... Poza tym to porozumienie z CVC to też zastrzyk gotówki, dla mnie to jakaś zasłona dymna.

0

@viscajasiek Nawet tatuaż usunął w ciągu godziny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?