vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Enjoy Lenglet xD
8
Grande Leo żelipapą remontada sikalafą pif paf puta p$g remix 2k21
1
@avexavi Romantyzm szejka z kozą chyba
8
@Derean Nikt mi nie wmówi, że Leo przeszkadzał w zdobyciu LM
0
@marcin62 Boniu Egzperd
0
Czemu nikt nie udupi UEFY za podwójne standardy w kwestii FFP?
3
@masq Oczywiste, że tak.
6
@tomek8756 Końska mocno
1
Niebiesko czerwony strój, wszystko się zgadza
5
@Stoiczkow Romantyzm futbolu w akcji.
0
@mekston Tym bardziej truskawka na cieście
0
@Jarema2000 Ta 10 by go dobiła
6
@Elnuum Poziom siostry Neymara xD
0
Leo w akcji na Eleven 3, Barca - Celta z zeszłego sezonu
2
@PatrychoO Pewnie Higuaina
0
@Ricc Ma grać z 19 albo 30.
7
@KapitanKnykiec Oczywiście, nie masz po co tu wracać.
2
@Yosemite Griezmann w tamtym momencie to był potrzebny jak dziura w moście.
0
@Kamilos84 W meczu z Barcą też? ;)
5
@Abominacja Wniosek: UEFA to mafia.
0
@Tuc Wszystkiego najlepszego poza meczami z Barcą.
0
@Encore To coś w stylu stawania przy Lamborghini żeby wrzucić fote na FB xD
0
@Arczie Gdzie tam jest napisane, że Depay został zarejestrowany?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TR3YWAY Trzeba Antonelli spytać
11
@Cvzx Miał siedzieć na bezrobociu, bo Barcelona jest bankrutem?
0
@Breakdrowser Szybciej się wyhuśtam niż założę tą szmatę
0
@hayek Nie, to trofeum piłkarza.
1
Z jednej strony nie ma im się co dziwić, trafia do nich najlepszy piłkarz świata, a z drugiej tak naprawdę nie miał innego wyjścia, gdyby City nie kupiło Grealisha to wybór byłby oczywisty.
0
@Arczie Kiedy i przez kogo?