0

@Encore Enjoy Lenglet xD

8

Grande Leo żelipapą remontada sikalafą pif paf puta p$g remix 2k21

1

@avexavi Romantyzm szejka z kozą chyba

8

@Derean Nikt mi nie wmówi, że Leo przeszkadzał w zdobyciu LM

0

@marcin62 Boniu Egzperd

0

Czemu nikt nie udupi UEFY za podwójne standardy w kwestii FFP?

3

@masq Oczywiste, że tak.

6

@tomek8756 Końska mocno

1

Niebiesko czerwony strój, wszystko się zgadza

5

@Stoiczkow Romantyzm futbolu w akcji.

0

@mekston Tym bardziej truskawka na cieście

0

@Jarema2000 Ta 10 by go dobiła

6

@Elnuum Poziom siostry Neymara xD

0

Leo w akcji na Eleven 3, Barca - Celta z zeszłego sezonu

2

@PatrychoO Pewnie Higuaina

0

@Ricc Ma grać z 19 albo 30.

7

@KapitanKnykiec Oczywiście, nie masz po co tu wracać.

2

@Yosemite Griezmann w tamtym momencie to był potrzebny jak dziura w moście.

0

@Kamilos84 W meczu z Barcą też? ;)

5

@Abominacja Wniosek: UEFA to mafia.

0

@Tuc Wszystkiego najlepszego poza meczami z Barcą.

0

@Encore To coś w stylu stawania przy Lamborghini żeby wrzucić fote na FB xD

0

@Arczie Gdzie tam jest napisane, że Depay został zarejestrowany?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TR3YWAY Trzeba Antonelli spytać

11

@Cvzx Miał siedzieć na bezrobociu, bo Barcelona jest bankrutem?

0

@Breakdrowser Szybciej się wyhuśtam niż założę tą szmatę

0

@hayek Nie, to trofeum piłkarza.

1

Z jednej strony nie ma im się co dziwić, trafia do nich najlepszy piłkarz świata, a z drugiej tak naprawdę nie miał innego wyjścia, gdyby City nie kupiło Grealisha to wybór byłby oczywisty.

0

@Arczie Kiedy i przez kogo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?