2

@Tollusiek Wg Laporty generował 250-300 mln rocznie, odliczamy nawet te 100 mln na pensję to i tak 150-200 mln na plus... W poprzednim sezonie z Leo zanotowaliśmy prawie pół mld strat, więc co będzie w tym?

1

@joloskyy No to tym bardziej spamować telefonami xD

9

Laporta: Messi generuje więcej przychodów niż kosztów. Miesiąc później: nie stać Nas na Leo, jbć przychody, ole superliga :v

2

@DaPidejpi Zajechany chłop nic nam nie da, będzie jak z Fabregasem, dobra pierwsza połowa sezonu, później nie ma gościa.

1

@DaPidejpi Ma wrócić do treningów w czwartek xD

2

Rok temu Koeman nie miał problemu żeby zadzwonić do Suareza i powiedzieć, że nie chce go w drużynie, a teraz piescimy się z plackami typu Pjanić, Umtiti itd.

1

@LuisSalvano Ojciec Leo już jakiś czas temu mówił, że jeszcze 2 lata w Europie, potem MLS lub Argentyna. Leo wróci, ale już nie w roli piłkarza.

0

@Jankes94 Koszulki jeszcze, ale w połączeniu z tymi spodenkami...

111

3

@Grubson06 Może w końcu wpadnie na to, że pora ze sceny zejść, ale samo zachowanie "kibiców" żałosne.

3

@VamosRakieta Najpierw rejestracja Depaya ;)

10

@PatrychoO Busquets na kapitanie, mamo moja

2

@pt9 10 lat temu... omg jak to leci

2

Fajnie fajnie, zobaczymy tylko co będzie gdy będziemy przegrywać np. 0-1

1

Zastanawiam się jaki przykład ma dawać kapitan Busi jak on co chwilę tarza się po murawie

1

@Tuc Myślę, że wróci już w roli ambasadora, nie piłkarza.

4

Dest stoi w miejscu i macha nad piłką, omg

10

Miny nietęgie, bo nie ma już opcji "jak nie będę wiedział co zrobić to podam do Leo"

7

@Tuc Dlatego, bo dla wielu z Nas Barca to Leo, a Leo to Barca, niestety przedwczesne pożegnanie i to w takim stylu tylko potęguje smutek.

7

Umtiti wjechał jak top 3 na świecie, gość ma nie po kolei

8

Niech usuną już ten wyświechtany na wszystkie strony slogan "mes que un club", bo to co tu się dzieje od jakiegoś czasu nie przypomina choćby drużyny z orlika.

1

Będą jaja jak teraz Laporta zacznie rzekomą rewolucję i sprzeda/wypożyczy Griezmanna

5

@Striker W końcu jest prezydentem, do tego żegnającym najlepszego zawodnika w historii klubu, dla mnie mega słabe.

9

Laporta po całej tej szopce wyborczej z użyciem Leo nie wyszedł nawet, by publicznie go pożegnać... Cała ta sprawa niemiłosiernie śmierdzi, a prawdy dowiemy się pewnie po latach.

2

Zdejmijcie to zdjęcie z głównej, bo to zakrawa o znęcanie się

1

@SkN Nie dopóki nie zejdą z 95% budżetu na pensje

0

@Criss18Barca Boli to, że prawdopodobnie nigdy nie ujrzymy nikogo tak równie dobrego.

1

Taka prawda

3

@Survier Griezmman albo Halland wku*wia do dziś

0

@halfnolife Kwota ta nie jest w żadnym stopniu adekwatna do tego co daje drużynie, powinien być pierwszym, któremu powinni ją obniżyć lub go sprzedać/wypożyczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?