vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tollusiek Wg Laporty generował 250-300 mln rocznie, odliczamy nawet te 100 mln na pensję to i tak 150-200 mln na plus... W poprzednim sezonie z Leo zanotowaliśmy prawie pół mld strat, więc co będzie w tym?
1
@joloskyy No to tym bardziej spamować telefonami xD
9
Laporta: Messi generuje więcej przychodów niż kosztów. Miesiąc później: nie stać Nas na Leo, jbć przychody, ole superliga :v
2
@DaPidejpi Zajechany chłop nic nam nie da, będzie jak z Fabregasem, dobra pierwsza połowa sezonu, później nie ma gościa.
1
@DaPidejpi Ma wrócić do treningów w czwartek xD
2
Rok temu Koeman nie miał problemu żeby zadzwonić do Suareza i powiedzieć, że nie chce go w drużynie, a teraz piescimy się z plackami typu Pjanić, Umtiti itd.
1
@LuisSalvano Ojciec Leo już jakiś czas temu mówił, że jeszcze 2 lata w Europie, potem MLS lub Argentyna. Leo wróci, ale już nie w roli piłkarza.
0
@Jankes94 Koszulki jeszcze, ale w połączeniu z tymi spodenkami...
111
Co prawda to prawda...
https://x.com/jb_joynasz/status/1424326852332638215
3
@Grubson06 Może w końcu wpadnie na to, że pora ze sceny zejść, ale samo zachowanie "kibiców" żałosne.
3
@VamosRakieta Najpierw rejestracja Depaya ;)
10
@PatrychoO Busquets na kapitanie, mamo moja
2
@pt9 10 lat temu... omg jak to leci
2
Fajnie fajnie, zobaczymy tylko co będzie gdy będziemy przegrywać np. 0-1
1
Zastanawiam się jaki przykład ma dawać kapitan Busi jak on co chwilę tarza się po murawie
1
@Tuc Myślę, że wróci już w roli ambasadora, nie piłkarza.
4
Dest stoi w miejscu i macha nad piłką, omg
10
Miny nietęgie, bo nie ma już opcji "jak nie będę wiedział co zrobić to podam do Leo"
7
@Tuc Dlatego, bo dla wielu z Nas Barca to Leo, a Leo to Barca, niestety przedwczesne pożegnanie i to w takim stylu tylko potęguje smutek.
7
Umtiti wjechał jak top 3 na świecie, gość ma nie po kolei
8
Niech usuną już ten wyświechtany na wszystkie strony slogan "mes que un club", bo to co tu się dzieje od jakiegoś czasu nie przypomina choćby drużyny z orlika.
1
Będą jaja jak teraz Laporta zacznie rzekomą rewolucję i sprzeda/wypożyczy Griezmanna
5
@Striker W końcu jest prezydentem, do tego żegnającym najlepszego zawodnika w historii klubu, dla mnie mega słabe.
9
Laporta po całej tej szopce wyborczej z użyciem Leo nie wyszedł nawet, by publicznie go pożegnać... Cała ta sprawa niemiłosiernie śmierdzi, a prawdy dowiemy się pewnie po latach.
2
Zdejmijcie to zdjęcie z głównej, bo to zakrawa o znęcanie się
1
@SkN Nie dopóki nie zejdą z 95% budżetu na pensje
0
@Criss18Barca Boli to, że prawdopodobnie nigdy nie ujrzymy nikogo tak równie dobrego.
1
Taka prawda
3
@Survier Griezmman albo Halland wku*wia do dziś
0
@halfnolife Kwota ta nie jest w żadnym stopniu adekwatna do tego co daje drużynie, powinien być pierwszym, któremu powinni ją obniżyć lub go sprzedać/wypożyczyć.