24

Za PO to Podolski grał przeciwko Polsce, a teraz jest naszym przyjacielem!!!1

0

@kubix05 Za daleko po piłę trzeba latać jak gruby strzeli z dziuba

0

Tak to się robi.

2

@Majkel34 Czasem bomba atomowa wydaje się niegłupim pomysłem.

9

@Ghotti Ten klub był, jest i będzie żałosny.

3

@Janiama Tragicznie wyprowadzał wczoraj piłkę, dla mnie jest przehype'owany.

2

@Firestone England coming home

1

"Baila Ahora" Messi złomuje Minę xD

11

Alba osrana torba, a ten mu śmieszkuje xD

0

Simon wygląda na zesranego

1

@JarrusFCB Patrz Lenglet

3

Belotti jaki żelbetonowy kloc xD

4

Alba już zjarany psychicznie, na parę metrów nie potrafi podać

1

OOOOOOyarzjebal

1

Potężne Włochy siadły na dupę metr przed kiblem

4

Dollarumma cóż za wyprowadzanie piłki xD

6

@DonMatteo901 Mógł w 2013/14 gdyby nie upadł i głupiego ryja sobie nie rozwalił.

0

@korolocik Lenglet gra tragedię od tego sezonu.

0

Umtiti zawalił sezon przez kontuzje, Lenglet zawalił sezon przez postępujący regres umiejętności. Mając pewność, że Big Sam jest w pełni zdrowy odstrzeliłbym jednak Ląle.

0

@masq Zapomniałeś o niejakim Leo Messim, interesują się Nim

0

@halfnolife Myślę, że +3.5 żółte kartki

0

@ChampionLW *Ligue 1 Uber Eats xD

21

Jak zostawią go na lewą obronę to skisnę.

1

@Mario96w Aaa, wskaźnik rozpiętości rozkładu objętości płytek krwi, ok! xD

1

@Bobo25 I znów tydzień nie będzie chodzony w jezuskach...

0

@Bobo25 Kamień z serca, prosto na nogi

0

Kris The Foxx odeszła z tego świata zostawiając ogromną pustkę w duszyczkach wielu fanów jak i aktorów towarzyszących jej w nagrywaniu aktów sztuki. Spoczywaj w pokoju. [*]

0

@Mario96w Ale że niby kto

0

@Pawel1985 Nie porównujmy Barcelony do polskiej ligi, gdyby gość nie był pijawką to dogadałby się z klubem i dostał wolną rękę do szukania sobie nowego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?