4

@DaPidejpi Ty chory zwyrolu

0

Więcej zarobi przez te 4 miesiące, lol

0

@Pawelec7 Borek, Laskowski, Podoliński i Wolski powinni komentować wszystko na zmianę.

10

@doc Gość za klub, jak grał to zawsze dawał z siebie wszystko, za free spoko opcja z małą pensją.

3

0

@Barcakolcz Szwajcaria? XD

0

@Janas11224 Chyba upośledzony Władek

1

@Katalonbar Bo sędzia i VAR to kretyni

2

0

Przegraliśmy ze Słowacją, która dostała 5:0 od Hiszpanów, z którymi zremisowaliśmy... f**k logic

0

@Katalończyk 99 A idź Pan w...

0

Polska będzie miała wymówkę, Niemcy też odpadli, nie takie łatwe to Euro xD

0

Semedo chce zmianę żeby karnego na 2-3 nie było

0

@Coutinho007 Jak wszystko w tym kraju.

0

@Coutinho007 Skoro wiadomo co leży to czemu nikt nic z tym nie zrobił?

0

Prawie 40-milionowy kraj nie może złożyć solidnej 11, a 4-milionowa Chorwacja gra w finale MŚ...

3

Benzema szczerzył się do Ronaldo jak Lewandowski do Reusa, a ten go olał xD

5

Tomaszewski już o dymisji Sousy xD

1

Puchacz do zmiany

0

Jak wrażenia po Johnson?

9

@klopx Ty zwariowany wariacie

0

@karol130197 Okazyjna czyli?

1

@Nazio87 Kwestia kilkudziesięciu godzin

0

Szczurek z fałsza

0

@FC1899Barca Jeszcze jaki dumny

1

@Katalończyk 99 No gdzie, toż to byłoby bez porównania ;)

0

@TheGoldenEleven Każdy ma swojego Bale'a

2

Powietrze po burzy jest lepsze niż soczysta brzoskwinia

1

Komentarz usunięty

4

@VamosRakieta A nie Chorwacją?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?