vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Mecz może i tak, wynik 2-0 z Niemcami
0
@Nazio87 Klasyki, to były czasy
0
Zawsze mnie ciekawiło co to za koleś nagrywał meneli i wrzucał na YT i w końcu znalazłem
https://bit.ly/3pEhq6V
1
@AmigoBlancos Hej, jestem Tomek z Makowa Podhalańskiego, mam 48 lat, nie zabiłem nikogo od 14 lat.
0
@LeoMessi1994 Córka :D
0
Fabregas już w ośrodku treningowym Barcelony, transfer kwestią godzin.
https://bit.ly/3zgskUK
0
@kiper09 Nikt nie będzie się osłabiał żeby dostać hajs dopiero za rok, tym bardziej w koronie.
0
@Nazio87 Na fazę grupową Polski xD
6
Wijnaldum wybrał romantyzm futbolu zamiast obrzydliwej drużyny tkwiącej w nieetycznej Superlidze xD
1
@tekken9 Nie wracaj, nie ma po co.
5
@BarcaSupporter Co Wy z tym De Ligtem, Laporte to już realistyczniejsza opcja.
0
@Gomess Nic na siłę ani za wszelką cenę.
1
Wyjazd jak z Wijnaldumem, nie chce grać dla Barcy to niech walczy o kwalifikacje LM z Juve czy tam puchar żaby w ligue 1
13
@culesjasiules Czemu ktoś miałby nie chcieć jednej z gwiazd Ligue 1 w wieku 27 lat za darmo?
0
Jest coś bardziej żenującego niż polskie kabarety?
3
@PatrychoO Zapłacili rachunek
0
@clyde Czereśnie rulez
0
@LeoMessi1994 Blond TOP
0
@LeoMessiah Legenda światowej piłki, a obok Cristiano Ronaldo.
0
@LeoMessiah Nic nie zerwą, bo to wiązałoby się z ogromnymi odszkodowaniami. Nike chce negocjować obniżki przez koronę.
0
Dajcie pograć Leo z Amigosem z Barcy
1
Leo vs dostawcy lepszego życia, ciężki wybór
0
Jak tam Bombele dziś?
1
@LionelM95 Sennheiser albo Bose polecam.
0
@LionelM95 Jak lubisz bass ponad wszystko to spoko opcja.
10
Świderski na celowniku Barcelony
2
Mocarna Islandia zatrzymuje walec Sousy, ale to nic, oni są myślami już w tęczowej przyszłości 14 czerwca. Szkoda, że nikt mi nie powiedział przed meczem, zrobiłbym placki czy cuś
2
Niemcy zaimponowali wczoraj, bo Łotwa nie postawiła wysoko poprzeczki, a Islandia już tak... XDDD
0
Ciekawe co Hajto na to xD
2
@VamosRakieta Kwestia godzin