1

@PatrychoO Jeszcze Kolumbia pojutrze

0

egzperd z tiwi sztywniutko orany
https://bit.ly/3fY1rgI

5

"Były trener FC Barcelony Ernesto Valverde otwarł kilka dni temu swoją wystawę fotograficzną"
Ludzie litości, co ostatnio dzieje się z tą stroną?

1

@wyjasniecie Jeden najemnik mniej, rzeczywiście straszne. Poza tym nie zgodzi się na przedłużenie to wjeżdża na listę transferową, chętnych raczej nie zabraknie.

0

@Messibestplayerintheworld @wyjasniecie No popatrz Pan, Laporta czyta mi w myślach

0

@Bykunn Jaka praca taka płaca, co z tego, że sport zespołowy, teraz Leo ciągnął Barcelonę za uszy, a Umtiti czy Coutinho kwitli w gabinetach zarabiając nie robiąc nic.

0

@wyjasniecie No co Ty, małym druczkiem na ostatniej stronie i przejdzie xD Nie chodzi tylko o Barcelonę, ale ogólnie świat futbolu, to chore żeby wypłaty zjadały 60 czy 70% klubowego budżetu.

0

@RosjaninBut O coś takiego mi chodzi, nie osiągasz celu minimum to i licz się z konsekwencjami.

0

@Bykunn Każdy zawodnik miałby wpisany cel minimum w kontrakt, lepsze to niż w dziurę 3 lata w Europie i wychodzi taki Busquets, że oni wyciągną wnioski.

0

@Bykunn Wyniki osiągnięte przez drużynę np łatwe do spełnienia jak zakwalifikowanie się do LM po wygraną w tych rozgrywkach itd.

0

@wyjasniecie W podstawie nie masz określonych warunków? Liczby godzin miesięcznie itd? W tym wypadku byłyby to warunki dotyczące osiągnięć drużyny, w czym widzisz problem?

0

@wyjasniecie Nikt nie mówi o małej podstawie, ważne, żeby były w niej określone konkretne warunki, które trzeba spełnić.

0

@SaulGoodman Powiedzmy, proporcjonalne zarobki do wkładu w drużynę.

1

Czy piłkarze nie powinni otrzymywać wynagrodzenia za pracę, którą wykonają zamiast otrzymywać ogromne kontrakty z góry? Taki Dembele nie wykonałby określonego minimum i cyk, zjeżdżamy z eurasów.

0

@barcowy1899 Zmień tą cenzurę z ch... bo słabo wyszła xD

0

@Szpenser A Kuipers?

1

Artykuł pisany na zaś, bo jeszcze zahacza Wijnalduma.

12

Pzdr Wijnaldum, po ostatnim sezonie Twoją główną zaletą było to, że byłeś za free.

0

@JohnnyBarca Były reprezentant Belgii

0

Marc Gabriel Degryse: „Hazard zapomni o całej tej nędzy z Realu Madryt"
XD

0

@tbas Pedro też nie jest gotowy w takim razie

0

@tbas Wijnaldum wygra Ci LM, zejdź na ziemię człowieku

0

@adasko1998 Wielka strata jak wybierze P$G... Wolałbym żeby regularnie stawiali na Ilaixa.

3

Takie kwarantanny to ja rozumiem xD
https://bit.ly/2RmPaZD

12

U somsiada rewolucja też pełną gębą, właśnie przedłużyli Nacho i Vazqueza xD

0

@Encore No tak, to eliminacje MŚ, pora spać ;)

0

@Encore Tylko na ten mecz czy ogólnie Copa?

0

Czemu Cavani nie gra z Paragwajem?

4

Najlepsze jest to, że fani tej opłaty sami ją orają swoimi wypocinami xD

0

@Volk Nie chce żeby grzmot trenował FCB :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?