vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Jeszcze Kolumbia pojutrze
0
egzperd z tiwi sztywniutko orany
https://bit.ly/3fY1rgI
5
"Były trener FC Barcelony Ernesto Valverde otwarł kilka dni temu swoją wystawę fotograficzną"
Ludzie litości, co ostatnio dzieje się z tą stroną?
1
@wyjasniecie Jeden najemnik mniej, rzeczywiście straszne. Poza tym nie zgodzi się na przedłużenie to wjeżdża na listę transferową, chętnych raczej nie zabraknie.
0
@Messibestplayerintheworld @wyjasniecie No popatrz Pan, Laporta czyta mi w myślach
0
@Bykunn Jaka praca taka płaca, co z tego, że sport zespołowy, teraz Leo ciągnął Barcelonę za uszy, a Umtiti czy Coutinho kwitli w gabinetach zarabiając nie robiąc nic.
0
@wyjasniecie No co Ty, małym druczkiem na ostatniej stronie i przejdzie xD Nie chodzi tylko o Barcelonę, ale ogólnie świat futbolu, to chore żeby wypłaty zjadały 60 czy 70% klubowego budżetu.
0
@RosjaninBut O coś takiego mi chodzi, nie osiągasz celu minimum to i licz się z konsekwencjami.
0
@Bykunn Każdy zawodnik miałby wpisany cel minimum w kontrakt, lepsze to niż w dziurę 3 lata w Europie i wychodzi taki Busquets, że oni wyciągną wnioski.
0
@Bykunn Wyniki osiągnięte przez drużynę np łatwe do spełnienia jak zakwalifikowanie się do LM po wygraną w tych rozgrywkach itd.
0
@wyjasniecie W podstawie nie masz określonych warunków? Liczby godzin miesięcznie itd? W tym wypadku byłyby to warunki dotyczące osiągnięć drużyny, w czym widzisz problem?
0
@wyjasniecie Nikt nie mówi o małej podstawie, ważne, żeby były w niej określone konkretne warunki, które trzeba spełnić.
0
@SaulGoodman Powiedzmy, proporcjonalne zarobki do wkładu w drużynę.
1
Czy piłkarze nie powinni otrzymywać wynagrodzenia za pracę, którą wykonają zamiast otrzymywać ogromne kontrakty z góry? Taki Dembele nie wykonałby określonego minimum i cyk, zjeżdżamy z eurasów.
0
@barcowy1899 Zmień tą cenzurę z ch... bo słabo wyszła xD
0
@Szpenser A Kuipers?
1
Artykuł pisany na zaś, bo jeszcze zahacza Wijnalduma.
12
Pzdr Wijnaldum, po ostatnim sezonie Twoją główną zaletą było to, że byłeś za free.
0
@JohnnyBarca Były reprezentant Belgii
0
Marc Gabriel Degryse: „Hazard zapomni o całej tej nędzy z Realu Madryt"
XD
0
@tbas Pedro też nie jest gotowy w takim razie
0
@tbas Wijnaldum wygra Ci LM, zejdź na ziemię człowieku
0
@adasko1998 Wielka strata jak wybierze P$G... Wolałbym żeby regularnie stawiali na Ilaixa.
3
Takie kwarantanny to ja rozumiem xD
https://bit.ly/2RmPaZD
12
U somsiada rewolucja też pełną gębą, właśnie przedłużyli Nacho i Vazqueza xD
0
@Encore No tak, to eliminacje MŚ, pora spać ;)
0
@Encore Tylko na ten mecz czy ogólnie Copa?
0
Czemu Cavani nie gra z Paragwajem?
4
Najlepsze jest to, że fani tej opłaty sami ją orają swoimi wypocinami xD
0
@Volk Nie chce żeby grzmot trenował FCB :(