vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najlepsze jest to, że fani tej opłaty sami ją orają swoimi wypocinami xD
0
@Volk Nie chce żeby grzmot trenował FCB :(
0
Kiedy ktoś ostatnio słyszał coś o Sidney'u, on ma wywalone w hejt, ważne, że będzie jakiś czas o nim głośno
4
@Gomess Fati po kontuzji będzie zagadką, może być tak jak z Jese
2
@ElTomas Nowe transfery z automatu wypychają niektórych z klubu ;)
1
Laporta podpisał atmosfericia od pilnowania cruyffizmu to teraz jedziemy dalej z wietrzeniem składu.
0
Wczoraj w meczu Francja Walia Hernandeza można było pomylić z Albą, te same ruchy, zagrania, nawet biegają podobnie
0
@michal26 Ja po obiedzie zrobię Amarene, podobno poprawia trawienie
2
Chcieliście dziś transfer to macie Cruyffa, jedziemy dalej xD
0
@AmigoBlancos *Była
9
Gość jedzie na spuściźnie ojca aż miło.
1
@DaPidejpi To pewnie pegasus w innej budzie xD
1
U Hazarda wracają dobre odczucia po przybyciu Ancelottiego. La Ligo drżyj.
0
@l0Messini https://bit.ly/3yXuad0
8
@Messibestplayerintheworld Dembele i Trincao plis.
0
@l0Messini Napisać do allegro, że nie otrzymałeś produktu. Program Ochrony Kupujących.
1
@Yosemite Uczy się fachu od mistrza w P$G.
0
@kiper09 Kupić czy przygarnąć?
0
@Lionel_Messi10 Przekombinowana jak ostatnio większość od Nike.
3
@Barcakolcz To fajnie tym bardziej, że po szczepieniu nadal można być zarażonym xD
1
@Geble Czyli będziemy szczepić się co rok do końca życia? Aha.
1
@Barcakolcz A ja już słyszałem o 3 dawce szczepień i pytanie dlaczego "paszport covidowy" jest ważny max. tylko rok?
0
@IronSanHybrid Ma być zadowolony z tego, że sam się ośmieszył? xD
22
Arrivederci Sergi Roberto
42
@puyol_presidend5 Odcięcie od internetu do 18-go roku życia.
1
@DaPidejpi Za kogo miałby grać? De Jonga, Pedriego, Busquetsa?
0
Fabiański coś Ty zrobił
1
@Nazio87 Słowacja ugasi zapał xd
0
Podjarani Dziubą jak Szpaku Lewandowskim
3
@barcelonaLM Na ten moment jego kariera to równia pochyła, jak odżyje w Romie to może kiedyś i tak.