3

@tomek8756 Czarny humor xD

0

@FCMichalo Niemiaszki mają szczypanie odbytu

1

@MesQueUnClub96 Niedoceniany: Matheus Fernandes
Przeceniany: Clement Lenglet, członek 11 wg CIES

1

@Kamiloza91 Lepszy Wijnaldum za free niż Pjanić za mityczne 60 mln...

0

@adambądkowski93 Podobno po zdobyciu gola słyszał strzały, a dokładniej trzask pękających dup niemieckich.

0

@Hartge Talisman to już konkretna krowa i w tym budżecie ciężko o jakiś dobry egzemplarz w dobrym wyposażeniu. Skłaniam się właśnie w stronę Megane Grand Coupe, w sumie to taki mini Talisman, dla mnie w zupełności wystarczający. Audi A3 sedan też jest spoko, ale zwykła A3 jest już dosyć ciasna, więc w tej wersji raczej można liczyć tylko na większy bagażnik.

0

@Geble Właśnie chodzi mi Megane po głowie, tylko budżet może się nie spiąć.
@Hartge F30 jeździłem i nie zrobiło na mnie zbyt dobrego wrażenia, dosyć twarde, głośne i o dziwo mocno przeciętnie spasowane, być może to przypadłość tego egzemplarza, ale sama jazda mnie rozczarowała.
@RosjaninBut Nowe S60 mi się podoba, ale wiadomo, nie ta półka cenowa. Starsze ma słaby przód i podobno problemy z elektroniką skrzyni.
Rozważam jeszcze Audi A5 sportback, podoba mi się, ale w tym wypadku trzeba liczyć się ze starszym rocznikiem.

0

@Hartge Przede wszystkim w miarę świeży rocznik, automat raczej w benzynie

0

The best of sedan do 50k?

3

@l0Messini To jeszcze nie podbiłeś?

0

Skończy się tak, że Milan nie dowiezie pewnie xd

1

Komentarz usunięty

1

@Encore No i gut, lepsi oni niż Lpool

0

Chelsea wygra LM i zrobi wszystkim facepalm xD

0

Może jeszcze Lpool przegra

1

@Encore Wniosek jest prosty i wszystkim znany, Bombele to szklanka i leser j**any.

0

@Encore 3 sezony 3/4 czasu w szpitalach.

4

Ansu Fati 20/21: 10 spotkań, 5 goli i 4 asysty w ciągu 596 minut na boisku,
Ousmane Dembele 20/21: 44 spotkania, 11 goli i 6 asyst w ciągu 2669 minut na boisku,
Francisco Trincao 20/21: 42 spotkania, 3 gole i 2 asysty w ciągu 1279 minut na boisku.

0

@IronSanHybrid Co on przeszczep sobie zrobił?

7

5

@jacob345 Barcą nie ma co się emocjonować od kilku ładnych spotkań.

9

Brzozowski to przy każdym z nich wyglądał jak gwiazda Disco Star

8

Widać brak wsparcia zarządu dla trenera XD

2

Nawet nie chce mi się tego oglądać po meczu Bayernu

0

Polski Messi :)

0

Depay podpisze kontrakt pod warunkiem pozostania Koemana xD Następny chyba jak Griz myśli, że jest przy jednym stole z Kriszczianu i Leosiem

0

@chavez Rok po roku chyba, żal

0

@BorzyKrzys To Euro co rok chyba :v

0

Szkoda, że 10 lat za późno.

0

@Encore Odejdzie Leo, a Kun będzie leczył się miesiącami, życie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?