vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@magic10 Alves, Ibra, Suarez
1
@el_bidinho Gorszy od Marcelo na pewno nie będzie.
0
@Striker Tu czy tu od kilku lat nie daje zbyt wiele patrząc proporcjonalnie do jego zarobków.
3
@pedrixxx ManU albo P$G.
0
Roberto ma fart, że po 1. jest wychowankiem, po 2. strzelił gola na 6-1 dla P$G, po 3. do klubu trafił nieudolny Semedo i tkwił w nim 3 lata. Gość owszem miał przebłyski, ale to nie jest zawodnik na Barcelonę i dopóki gracze tego typu będą w klubie dopóty żaden nowy trener czy mega gwiazdy w niczym Nam nie pomogą. Siłą drużyny jest balans między pierwszą 11, a ławką rezerwowych.
3
@pedrixxx Milan
7
"O trenerze decyduje jednak prezydent, nie zawodnicy. Uzasadnimy tę decyzję, bo wszystko jest wynikiem spokojnych przemyśleń"
Chyba jednak nastąpi zmiana, pytanie na kogo.
3
@Lucassito Nikt nie powiedział, że będzie tylko ambasadorem. Równie dobrze równolegle może pełnić ważną funkcję w zarządzie, kto wie czy ta propozycja jest w ogóle realna.
2
@Explode Z tego co zachachmęcił to i na Mbappe by starczyło.
6
Przynajmniej planuje pozwać poprzedni zarząd, jeden konkret jest
2
@Lucassito @Herbert @Hasszz
https://www.fcbarca.com/97692-joan-laporta-messi-generuje-duzo-wiecej-niz-to-co-moze-kosztowac-jego-wynagrodzenie.html
3
@Herbert Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem.
20
@Herbert W ciągu 2 dodatkowych lat kontraktu zapewne wyciągną marketingowo więcej niż mu wypłacą. Biznes to biznes.
5
@Dzemix111 Będzie ambasadorem czy np zajmie jedną z funkcji kierowniczych w klubie.
5
@Dzemix111 Zostanie w klubie po zakończeniu kariery.
1
@macio_944 Czyli zaraz wszystko je*nie.
8
Złoto na złotej tacy xD
2
@Barcelismo Pedrito docenia się dopiero po fakcie patrząc na takiego Dembele czy Trincao.
3
@tobiasson92 spidersweb to chyba najbardziej sprzedajny portal w PL.
4
Myślę, że Jasiu Kapela dogadałby się z Bartomeu
5
@masq No to byłoby po rewolucji.
1
Jedynym wygranym tego HP jest Gonciarz xD
17
Stano w koszulce ze sklepu Leo, szacuneczek
0
Grosicki wolny, jest rozwiązanie problemów Barcy
1
Jak pomyślę, że osoby urodzone na początku XXI wieku mają już 20 lat to mi smutno :(
0
@Quavosk Tak mówią, ale nigdy nie wiadomo. Odczucia są pozytywne xD
4
@Quavosk Lionel Andrés Messi Cuccittini
1
@Grubson06 Już myślałem, że Filippo xD
0
@lukaszmatusiewicz Obecna Barca nie jest zbyt kreatywna ;)
6
@fcbarcafan19 "Objął moją talię od tyłu i pocałował mój prawy policzek, a następnie położył ręce na moich ramionach i powiedział: "Idź do piekła"
"Sędzia uważał, że działania Yu nie nosiły znamion umyślnego zabójstwa"
What?