0

@magic10 Alves, Ibra, Suarez

1

@el_bidinho Gorszy od Marcelo na pewno nie będzie.

0

@Striker Tu czy tu od kilku lat nie daje zbyt wiele patrząc proporcjonalnie do jego zarobków.

3

@pedrixxx ManU albo P$G.

0

Roberto ma fart, że po 1. jest wychowankiem, po 2. strzelił gola na 6-1 dla P$G, po 3. do klubu trafił nieudolny Semedo i tkwił w nim 3 lata. Gość owszem miał przebłyski, ale to nie jest zawodnik na Barcelonę i dopóki gracze tego typu będą w klubie dopóty żaden nowy trener czy mega gwiazdy w niczym Nam nie pomogą. Siłą drużyny jest balans między pierwszą 11, a ławką rezerwowych.

3

@pedrixxx Milan

7

"O trenerze decyduje jednak prezydent, nie zawodnicy. Uzasadnimy tę decyzję, bo wszystko jest wynikiem spokojnych przemyśleń"
Chyba jednak nastąpi zmiana, pytanie na kogo.

3

@Lucassito Nikt nie powiedział, że będzie tylko ambasadorem. Równie dobrze równolegle może pełnić ważną funkcję w zarządzie, kto wie czy ta propozycja jest w ogóle realna.

2

@Explode Z tego co zachachmęcił to i na Mbappe by starczyło.

6

Przynajmniej planuje pozwać poprzedni zarząd, jeden konkret jest

3

@Herbert Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem.

20

@Herbert W ciągu 2 dodatkowych lat kontraktu zapewne wyciągną marketingowo więcej niż mu wypłacą. Biznes to biznes.

5

@Dzemix111 Będzie ambasadorem czy np zajmie jedną z funkcji kierowniczych w klubie.

5

@Dzemix111 Zostanie w klubie po zakończeniu kariery.

1

@macio_944 Czyli zaraz wszystko je*nie.

8

Złoto na złotej tacy xD


2

@Barcelismo Pedrito docenia się dopiero po fakcie patrząc na takiego Dembele czy Trincao.

3

@tobiasson92 spidersweb to chyba najbardziej sprzedajny portal w PL.

4

Myślę, że Jasiu Kapela dogadałby się z Bartomeu

5

@masq No to byłoby po rewolucji.

1

Jedynym wygranym tego HP jest Gonciarz xD

17

Stano w koszulce ze sklepu Leo, szacuneczek

0

Grosicki wolny, jest rozwiązanie problemów Barcy

1

Jak pomyślę, że osoby urodzone na początku XXI wieku mają już 20 lat to mi smutno :(

0

@Quavosk Tak mówią, ale nigdy nie wiadomo. Odczucia są pozytywne xD

4

@Quavosk Lionel Andrés Messi Cuccittini

1

@Grubson06 Już myślałem, że Filippo xD

0

@lukaszmatusiewicz Obecna Barca nie jest zbyt kreatywna ;)

6

@fcbarcafan19 "Objął moją talię od tyłu i pocałował mój prawy policzek, a następnie położył ręce na moich ramionach i powiedział: "Idź do piekła"
"Sędzia uważał, że działania Yu nie nosiły znamion umyślnego zabójstwa"
What?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?