0

"Stare porzekadło mówi, że sędzia zawsze ma rację, a jak jej nie ma to i tak ją ma"

4

@BorzyKrzys Żeli papą

0

Griezmann we Francji to elegancki chłopak jest

0

Wiem, że marne pocieszenie, ale Polska Niemcy 2-0

1

@kamiVeB Kojarzy mi się z Bombele, dużo wiatru

1

@Dembouz1899 Gość chyba czeka na ofertę od P$G

0

@Kusco15 Gałczo w formie

2

Foden jak Ty wyglądasz xD

6

Oprócz PL każda reprezentacja coś gra, niepojęte

1

@JimMorrisonFCB Skąd my to znamy

3

Messi był zachwycony Wijnaldumem, a nie Wijnaldum Messim.
Wijnaldum > Messi

51

Jutro Hiszpanie na ostatnim miejscu z 1 pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@barcamember Remis

20

Lukaku to by przestawiał obrońców w La Liga

0

Aby jutro Szwecja nie wygrała

4

De Ligt gwiazdorzy, gość pomaga mu zejść, a ten wyrywa się dwa razy

5

Iwański te anegdoty chyba na poczekaniu wymyśla

0

Włochy walą z dystansu, u Nas Lewandowski cofa się żeby cokolwiek rozegrać

9

Włochy mają szczęście, że ominęli w grupie maszynę Sousy

2

@Lola120 Belgia też

0

@DaPidejpi Nigdzie nie będzie już legendą

1

Ramos pożałuje jak Buffon czy Neymar

3

@LightningStrike Rak futbolu

4

Myślę, że wciągną Szwajcarię jak makaron

1

Jeśli Turcja jest beznadziejna to co powiedzieć o PL?

2

@PatrykBarca Pewnie Hiszpania

1

Wales, Golf, Madrid. In that order.

1

@Stagiryta Jak Szwecja nie wygrywa ze Słowacją i przegrywa z Nami to ma 2 pkt, my wygrywamy z Nimi i mamy 3

0

@kuz Mi chodzi o 3 miejsce, a nie jakieś kokosy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?