vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Stare porzekadło mówi, że sędzia zawsze ma rację, a jak jej nie ma to i tak ją ma"
4
@BorzyKrzys Żeli papą
0
Griezmann we Francji to elegancki chłopak jest
0
Wiem, że marne pocieszenie, ale Polska Niemcy 2-0
1
@kamiVeB Kojarzy mi się z Bombele, dużo wiatru
1
@Dembouz1899 Gość chyba czeka na ofertę od P$G
0
@Kusco15 Gałczo w formie
2
Foden jak Ty wyglądasz xD
6
Oprócz PL każda reprezentacja coś gra, niepojęte
1
@JimMorrisonFCB Skąd my to znamy
3
Messi był zachwycony Wijnaldumem, a nie Wijnaldum Messim.
Wijnaldum > Messi
51
Jutro Hiszpanie na ostatnim miejscu z 1 pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kibicsportu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10217414#comment-10217414
3
@barcamember Remis
20
Lukaku to by przestawiał obrońców w La Liga
0
Aby jutro Szwecja nie wygrała
4
De Ligt gwiazdorzy, gość pomaga mu zejść, a ten wyrywa się dwa razy
5
Iwański te anegdoty chyba na poczekaniu wymyśla
0
Włochy walą z dystansu, u Nas Lewandowski cofa się żeby cokolwiek rozegrać
9
Włochy mają szczęście, że ominęli w grupie maszynę Sousy
2
@Lola120 Belgia też
0
@DaPidejpi Nigdzie nie będzie już legendą
1
Ramos pożałuje jak Buffon czy Neymar
3
@LightningStrike Rak futbolu
4
Myślę, że wciągną Szwajcarię jak makaron
1
Jeśli Turcja jest beznadziejna to co powiedzieć o PL?
2
@PatrykBarca Pewnie Hiszpania
1
Wales, Golf, Madrid. In that order.
1
@Stagiryta Jak Szwecja nie wygrywa ze Słowacją i przegrywa z Nami to ma 2 pkt, my wygrywamy z Nimi i mamy 3
0
@kuz Mi chodzi o 3 miejsce, a nie jakieś kokosy xD