4

@AmigoBlancos Eden Karim Gareth - EKG xD

1

@Filipowski strims world

2

@tristan87 Naprzemiennie z "szansa"

3

@Danger204 Trzymaj za sędziego

0

Z punktu widzenia kibica Barcelony to same plusy ;)

0

@RR De Zonk ten mecz

10

Jedyny Holender, którego mi nie szkoda to Wijnaldum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Explode Proste

3

Depay bardzo chciał zagrać w Pucharze Gampera, dlatego jest jak jest xD

6

To jest najgorsze, teraz każdy kontakt to będzie umieranie na boisku

2

@EleanoR Porsche Taycan

2

Dawaj Depaj i się nie czaj

0

@JohnnyBarca Lepsza niż domówka

2

@Rewolucja123 Bartomeu za sprzedaż Semedo za 40 baniek powinien dostać wyrok w zawieszeniu xD

1

@skakun95 Nazario nie jest taki zły jak większość tu uważa, po prostu to kolejny niepasujący do Barcelony transfer

1

Hooligans 3 na TV4

3

@dmcteam KDB i Lukaku

0

Pół Europy was nienawidzi, brawo

2

Belotti jakie drewno

6

Co za postać! XD

5

@Mankind Wolski TOP

4

"Nie można cieszyć się z tego, że remisuje się 90 min z największymi"
Chyba zapomnieli jaka była podnieta po remisie z Hiszpanią...

1

Dawać Austria, odcedzić ten makaron

0

Co za parówy w cieście

0

Insigne jakie baty zbiera od Manciniego xD

0

Ostatni raz mieliśmy taki mecz 5 lat temu ze Szwajcarią, a Boniek piździ na konferencji o tym, że wszystko było robione dobrze... Kiedy ten kraj w końcu zmądrzeje

5

@VamosRakieta Mentality

1

Dużo mówi się o przyspieszonej edukacji seksualnej w tych czasach, ale żeby przywozić ze sobą dziecko i pozwolić oglądać mu z trybun taki gwałt to już chore.

0

No bez jaj, to nie było na czerwoną xD

0

@kodi77 A za nimi Busquets Rakitić Gomes...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?