vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@AmigoBlancos Eden Karim Gareth - EKG xD
1
@Filipowski strims world
2
@tristan87 Naprzemiennie z "szansa"
3
@Danger204 Trzymaj za sędziego
0
Z punktu widzenia kibica Barcelony to same plusy ;)
0
@RR De Zonk ten mecz
10
Jedyny Holender, którego mi nie szkoda to Wijnaldum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Explode Proste
3
Depay bardzo chciał zagrać w Pucharze Gampera, dlatego jest jak jest xD
6
To jest najgorsze, teraz każdy kontakt to będzie umieranie na boisku
2
@EleanoR Porsche Taycan
2
Dawaj Depaj i się nie czaj
0
@JohnnyBarca Lepsza niż domówka
2
@Rewolucja123 Bartomeu za sprzedaż Semedo za 40 baniek powinien dostać wyrok w zawieszeniu xD
1
@skakun95 Nazario nie jest taki zły jak większość tu uważa, po prostu to kolejny niepasujący do Barcelony transfer
1
Hooligans 3 na TV4
3
@dmcteam KDB i Lukaku
0
Pół Europy was nienawidzi, brawo
2
Belotti jakie drewno
6
Co za postać! XD
5
@Mankind Wolski TOP
4
"Nie można cieszyć się z tego, że remisuje się 90 min z największymi"
Chyba zapomnieli jaka była podnieta po remisie z Hiszpanią...
1
Dawać Austria, odcedzić ten makaron
0
Co za parówy w cieście
0
Insigne jakie baty zbiera od Manciniego xD
0
Ostatni raz mieliśmy taki mecz 5 lat temu ze Szwajcarią, a Boniek piździ na konferencji o tym, że wszystko było robione dobrze... Kiedy ten kraj w końcu zmądrzeje
5
@VamosRakieta Mentality
1
Dużo mówi się o przyspieszonej edukacji seksualnej w tych czasach, ale żeby przywozić ze sobą dziecko i pozwolić oglądać mu z trybun taki gwałt to już chore.
0
No bez jaj, to nie było na czerwoną xD
0
@kodi77 A za nimi Busquets Rakitić Gomes...