0

Jak widać warto atencjować.
https://bit.ly/3BtwDx6

0

@FC1899Barca Rashford Sancho i Saka mają od kogo się uczyć

1

Zamiast Griezmanna za 120 trzeba było od razu brać Saula za połowę

1

@John_Doe Lepszego scenariusza nie mogliśmy sobie zaplanować ;)

0

@Encore W sumie szkoda mi tylko Kane'a.

0

@Dembouz1899 Napisał to typ, który ma najgorszy transfer Barcelony w historii w nicku XD

0

Wygrana CA Leo czy zbita dziura angoli, co cieszy bardziej?

7

Nie wiem skąd pomysły na karne nisko, łatwo dostępne dla bramkarza. Maguire pokazał jak to powinno się robić.

1

Syferin wjeżdża

0

Te 5 zmian zostaje już na stałe?

8

Mogą grać i do jutra aby angole dostali na dziury.

0

@IronSanHybrid To nie jego official

1

Vamos Leo, zasługujesz jak nikt inny

0

Ronald Koeman: "Leo Messi jest przyszłością tego klubu"
Daj Boże żeby Leo grał na takim poziomie jeszcze wiele lat, ale w pewnym momencie nie oszuka organizmu, a następców nie widać.

4

@bixmix Po co ten śmieszny var skoro pajace z gwizdkiem i tak robią co chcą.

0

@maroon Dania nie istniała w całej drugiej połowie i nie wsadzili.

3

Borek co Ty pier...isz, sędzia nie musiał pomagać angolom, ale wydrukował im karnego na wagę zwycięstwa bez ruszenia dupy do monitora w takim momencie. Nie lubię Włochów, ale mam nadzieję, że rozjadą tych aktorzyków 1:0 w 93 minucie.

5

Błagam Dania, zamknijcie mordy tym angolom

2

@Litman Bo musiałby anulować

0

Sterling cyrkowiec

1

@Yosemite Idealny przykład na to, że żeby być na szczycie nie wystarczą same umiejętności.

38

Najlepiej to wystawcie dyscyplinarkę Dembele i elo

3

@FafitFCB Będę czuł euforię jeśli triumfatorami będą Dania i Argentyna

24

Za PO to Podolski grał przeciwko Polsce, a teraz jest naszym przyjacielem!!!1

0

@kubix05 Za daleko po piłę trzeba latać jak gruby strzeli z dziuba

0

Tak to się robi.

2

@Majkel34 Czasem bomba atomowa wydaje się niegłupim pomysłem.

9

@Ghotti Ten klub był, jest i będzie żałosny.

3

@Janiama Tragicznie wyprowadzał wczoraj piłkę, dla mnie jest przehype'owany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?