vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak widać warto atencjować.
https://bit.ly/3BtwDx6
0
@FC1899Barca Rashford Sancho i Saka mają od kogo się uczyć
1
Zamiast Griezmanna za 120 trzeba było od razu brać Saula za połowę
1
@John_Doe Lepszego scenariusza nie mogliśmy sobie zaplanować ;)
0
@Encore W sumie szkoda mi tylko Kane'a.
0
@Dembouz1899 Napisał to typ, który ma najgorszy transfer Barcelony w historii w nicku XD
0
Wygrana CA Leo czy zbita dziura angoli, co cieszy bardziej?
7
Nie wiem skąd pomysły na karne nisko, łatwo dostępne dla bramkarza. Maguire pokazał jak to powinno się robić.
1
Syferin wjeżdża
0
Te 5 zmian zostaje już na stałe?
8
Mogą grać i do jutra aby angole dostali na dziury.
0
@IronSanHybrid To nie jego official
1
Vamos Leo, zasługujesz jak nikt inny
0
Ronald Koeman: "Leo Messi jest przyszłością tego klubu"
Daj Boże żeby Leo grał na takim poziomie jeszcze wiele lat, ale w pewnym momencie nie oszuka organizmu, a następców nie widać.
4
@bixmix Po co ten śmieszny var skoro pajace z gwizdkiem i tak robią co chcą.
0
@maroon Dania nie istniała w całej drugiej połowie i nie wsadzili.
3
Borek co Ty pier...isz, sędzia nie musiał pomagać angolom, ale wydrukował im karnego na wagę zwycięstwa bez ruszenia dupy do monitora w takim momencie. Nie lubię Włochów, ale mam nadzieję, że rozjadą tych aktorzyków 1:0 w 93 minucie.
5
Błagam Dania, zamknijcie mordy tym angolom
2
@Litman Bo musiałby anulować
0
Sterling cyrkowiec
1
@Yosemite Idealny przykład na to, że żeby być na szczycie nie wystarczą same umiejętności.
38
Najlepiej to wystawcie dyscyplinarkę Dembele i elo
3
@FafitFCB Będę czuł euforię jeśli triumfatorami będą Dania i Argentyna
24
Za PO to Podolski grał przeciwko Polsce, a teraz jest naszym przyjacielem!!!1
0
@kubix05 Za daleko po piłę trzeba latać jak gruby strzeli z dziuba
0
Tak to się robi.
2
@Majkel34 Czasem bomba atomowa wydaje się niegłupim pomysłem.
0
@Comentateiro https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10309302#comment-10309302
9
@Ghotti Ten klub był, jest i będzie żałosny.
3
@Janiama Tragicznie wyprowadzał wczoraj piłkę, dla mnie jest przehype'owany.