vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan Ofenzywnie, jazda jazda
2
@Hasszz Hiszpania Dania wymarzony finał.
@BorzyKrzys Do Ciebie nie mam, a do nich mam mieć?
1
@BorzyKrzys Masz na myśli angoli czy makarony?
1
@koksik2700 Nie zdziwię się jak będzie odstawiał cyrki podobne do tych z Borussii.
36
Dembele to tak wizerunkowo-sportowa porażka, że Coutinho przy nim to deal stulecia.
0
@Katalonbar Będzie cumming im home xD
0
Mount to się Sterlinga naoglądał, co przekroczy linię pola karnego to już leży
0
@IronSanHybrid Angole co 2 lata mają "najlepsze pokolenie" i "to jest ten moment" xD
1
@IronSanHybrid Z dwojga złego już wolę Ukrainę
5
@tristan87 To jak Mroczki, jeden ch..
6
@PatrykBarca Lepiej byś zrobił wybierając drugą opcję
2
@Danger204 Może popił jak przed kierowaniem autem
1
Kane kojarzy mi się z takim podrasowanym Crouchem
0
Panienki angielki
0
@Cvzx VAR analizuje spalone, rzuty karne i ewentualne czerwone kartki, tyle
0
@Cvzx Musieliby analizowac czy byl rozny, a VAR nie ma takiego obowiazku, nie moga wrocic do decyzji o rogu po jego wykonaniu
0
@Cvzx Mozna pomylic sie w sytuacji stykowej, ale tu czysta akcja
0
@koziar Jprdl, czemu nie Wolski z Podolinskim
3
@FCBparasiempre Ostatni miesiac w jaskini? Aguero I Depay in
0
@koziar Dostana final?
0
@Phoenixx Z Walia byl aktywny, pokazywal sie do gry, cos dryblowal, dzis mega statycznie
6
Braithwaite co podniosl wartosc z Walia to kasztani z Czechami
1
@Fartlow Oby, to byłoby coś pięknego
10
@Sulimo Wraca typ, który chciał karać Polskę za nieprzyjęcie uchodźców i prawi o tym jak zło rządzi w Polsce.
0
@4drian0 Chyba nie oglądasz Anglii w takim razie, #TeamDania
0
Wszyscy tylko nie Anglia lub Włochy
3
@FC1899Barca Wolałbym zjeść ten hajs
7
@Yosemite Nie starczyło na Atletico w LM.
5
Co tu takie rozwolnienie, co za różnica czy Leo przedłuży umowę na innych warunkach czy podpisze nową po Copa? Od stycznia mógł dogadywać się z kim chciał, a o niczym takim nie było mowy. Chill.
0
@redman83 Ciekawe jak będzie wyglądać kwestia zasięgu, bo dane producenta zazwyczaj można włożyć między bajki.