vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek Nie, to trofeum piłkarza.
1
Z jednej strony nie ma im się co dziwić, trafia do nich najlepszy piłkarz świata, a z drugiej tak naprawdę nie miał innego wyjścia, gdyby City nie kupiło Grealisha to wybór byłby oczywisty.
0
@Arczie Kiedy i przez kogo?
0
Koniec złudzeń, im szybciej tym lepiej. Teraz skupiamy się na tym żeby chociaż Depay został zarejestrowany na Sociedad, bo Nazario sam tego nie udźwignie.
3
Jeszcze reklama Adidasa z Leo mi się wyświetla, tak dla przypomnienia xD
1
@Trepyveb Nie, ale znam człowieka, który słyszał o człowieku, który miał.
2
@krywas Ciężko znaleźć jakiekolwiek plusy xD
9
Messi w koszulce Ici c'est Paris... Boli jak drzazga w f.....
10
@Messibestplayerintheworld A na co to komu potrzebne
1
Będą jajca jak i dziś Messi nigdzie nie poleci
3
@Olkovsky9 Laporta sam kopie sobie grób łopatą Pereza, no cóż.
1
@Olkovsky9 Ciekawe czy będą takimi ziomkami jak już Ymbape trafi do białych.
2
@BarcaInfo Zostać to Messi chciał, ale co z tego jak Lapcio olał go ciepłym moczem.
20
Za PO to Messi w Barcelonie grał! ***** ***!
2
@ForcaMilosz Co poza kasą do Ciebie przemawia? ;)
0
Abstrahując od tego, że klub należy do socios to czy chcielibyście by zakupił go jakiś miliarder/szejk?
4
@Robert520 Żeby o czymkolwiek myśleć musiałby polecieć Griezmann, Coutinho, Pjanić, Umtiti, Roberto, Dembele...
3
@Worny Aby bez Roberto i Lengleta
1
@Pewex Brakuje Nam tylko zostać upokorzonym w LL przez Leo...
1
@BarcaInfo "To nie ludzie, to zwierzęta" - Stasiek z "cześć Tereska"
3
@Pewex Szanujmy się
6
@BombowiecKrawczyk
Co Pedri robi w wolnym czasie?
Rozgrzewkę xD
1
@doc Leo w grudniowym wywiadzie powiedział, że nigdy nie zagra w Atletico.
1
@hayek Odchodząc stamtąd stajesz się prime, przychodząc tam odwrotnie, true story ;)
8
Najlepszy piłkarz świata w Ligue 1 Uber Eats...czego dożylim, eskandalo
7
Co do oferty Atletico dla Leo to sam stwierdził w grudniowym wywiadzie, że nigdy nie zagra dla Realu i Atletico, tak samo z Espanyolem xD
2
@Tollusiek Wg Laporty generował 250-300 mln rocznie, odliczamy nawet te 100 mln na pensję to i tak 150-200 mln na plus... W poprzednim sezonie z Leo zanotowaliśmy prawie pół mld strat, więc co będzie w tym?
1
@joloskyy No to tym bardziej spamować telefonami xD
9
Laporta: Messi generuje więcej przychodów niż kosztów. Miesiąc później: nie stać Nas na Leo, jbć przychody, ole superliga :v
2
@DaPidejpi Zajechany chłop nic nam nie da, będzie jak z Fabregasem, dobra pierwsza połowa sezonu, później nie ma gościa.