0

@hayek Nie, to trofeum piłkarza.

1

Z jednej strony nie ma im się co dziwić, trafia do nich najlepszy piłkarz świata, a z drugiej tak naprawdę nie miał innego wyjścia, gdyby City nie kupiło Grealisha to wybór byłby oczywisty.

0

@Arczie Kiedy i przez kogo?

0

Koniec złudzeń, im szybciej tym lepiej. Teraz skupiamy się na tym żeby chociaż Depay został zarejestrowany na Sociedad, bo Nazario sam tego nie udźwignie.

3

Jeszcze reklama Adidasa z Leo mi się wyświetla, tak dla przypomnienia xD

1

@Trepyveb Nie, ale znam człowieka, który słyszał o człowieku, który miał.

2

@krywas Ciężko znaleźć jakiekolwiek plusy xD

9

Messi w koszulce Ici c'est Paris... Boli jak drzazga w f.....

10

@Messibestplayerintheworld A na co to komu potrzebne

1

Będą jajca jak i dziś Messi nigdzie nie poleci

3

@Olkovsky9 Laporta sam kopie sobie grób łopatą Pereza, no cóż.

1

@Olkovsky9 Ciekawe czy będą takimi ziomkami jak już Ymbape trafi do białych.

2

@BarcaInfo Zostać to Messi chciał, ale co z tego jak Lapcio olał go ciepłym moczem.

20

Za PO to Messi w Barcelonie grał! ***** ***!

2

@ForcaMilosz Co poza kasą do Ciebie przemawia? ;)

0

Abstrahując od tego, że klub należy do socios to czy chcielibyście by zakupił go jakiś miliarder/szejk?

4

@Robert520 Żeby o czymkolwiek myśleć musiałby polecieć Griezmann, Coutinho, Pjanić, Umtiti, Roberto, Dembele...

3

@Worny Aby bez Roberto i Lengleta

1

@Pewex Brakuje Nam tylko zostać upokorzonym w LL przez Leo...

1

@BarcaInfo "To nie ludzie, to zwierzęta" - Stasiek z "cześć Tereska"

3

@Pewex Szanujmy się

6

@BombowiecKrawczyk
Co Pedri robi w wolnym czasie?
Rozgrzewkę xD

1

@doc Leo w grudniowym wywiadzie powiedział, że nigdy nie zagra w Atletico.

1

@hayek Odchodząc stamtąd stajesz się prime, przychodząc tam odwrotnie, true story ;)

8

Najlepszy piłkarz świata w Ligue 1 Uber Eats...czego dożylim, eskandalo

7

Co do oferty Atletico dla Leo to sam stwierdził w grudniowym wywiadzie, że nigdy nie zagra dla Realu i Atletico, tak samo z Espanyolem xD

2

@Tollusiek Wg Laporty generował 250-300 mln rocznie, odliczamy nawet te 100 mln na pensję to i tak 150-200 mln na plus... W poprzednim sezonie z Leo zanotowaliśmy prawie pół mld strat, więc co będzie w tym?

1

@joloskyy No to tym bardziej spamować telefonami xD

9

Laporta: Messi generuje więcej przychodów niż kosztów. Miesiąc później: nie stać Nas na Leo, jbć przychody, ole superliga :v

2

@DaPidejpi Zajechany chłop nic nam nie da, będzie jak z Fabregasem, dobra pierwsza połowa sezonu, później nie ma gościa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?