vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Encore W Barcelonie podałby do tyłu
3
@TheMazixX Bzdura, Emerson nie Depay
0
@Katalonbar Eta tandeta
5
@Zieliniak Czas jest do jutra.
7
@Messibestplayerintheworld Brak Memphisa z Sociedad.
1
Zajadą chłopa, zniknie jak Fabregas w drugich połowach sezonu.
0
@puyol_presidend5 https://futbolretro.es/ronaldinho-23-goles/?lang=en
1
Dobre, nie znałem.
"Pierwszy raz świat usłyszał o Ronaldinho kiedy miał 13 lat. Wtedy jego Gremio Porto Alegre pokonało przeciwników 23:0, a wszystkie bramki (w tym 3 z rzutów rożnych) strzelił on sam."
1
@Fenyx Logicznie myśląc nie mają, ale po wczorajszej akcji nikt nie ma wątpliwości, że tak będzie.
1
@Fenyx Po prostu wygaśnie z końcem umowy.
3
Dziś głosowanie ws. przedłużenia koncesji dla TVN24 xD
1
@Breakdrowser Nie ma czystego zysku, mają podpisaną konkretną umowę na konkretną stawkę do któregoś tam roku, wszystko zgarnia producent.
0
@Masny Pjanić xD
3
@BordeR Mi też ;)
https://cdn.imageupload.workers.dev/zTTCJsOg_PXL_20210811_222900679.jpg
0
@POLAK12345 Problem p$g
1
@damiano2609 Droga wolna, kolejny będzie żył z L4
0
@AmigoBlancos Na pewno nie Messi
1
@BombowiecKrawczyk Jednak wybrali hotel xD
6
Nie dość, że koszulki memy to nie można ich dostać z nazwiskiem GOATa, porażka.
0
@kremowka2137 Właśnie to chyba wałek jak z Douglasem...
2
@fcbarcafan19 No i piona ;)
1
@hayek Podobno wybrał farmę u argentyńskiego Pochettino xD
50
@QuiqueSetien1958 Świeży jesteś, wyrobisz się
1
@macio_944 Czwarta gęstość xD
4
"FC Barcelona była zainteresowana tego lata zatrudnieniem Andresa Cuccittini lecz ze względów finansowych operacja nie mogła być sfinalizowana."
2
@amanter Kogo obchodzi czy Cię obchodzi
11
W całym tym zamieszaniu chyba zapomnieliśmy, że dziś Superpuchar UEFA: Chelsea - Villarreal
1
Takie tam śmieszki ze słonecznego Paryża
"Coś niewiarygodnego już po 3 dniach. Gdy podamy wam liczby, będziecie zszokowani. Mam nadzieję, że Leo nie poprosi o więcej pieniędzy [śmiech]"
0
@Volk To też, ale po Ibrze zrobiło się o nich głośniej.
0
P$G zacząłem kojarzyć po transferze Ibry, a Wy?