vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@doc Będzie na pensję dla Umtitiego :v
0
@DonAndrzejos Na chwilę obecną Ja > Dembele jak jest połamany.
0
@LeoMessiah Mimo wszystko odczucia są pozytywne.
0
@LeoMessiah Mówię Ci [tier1].
0
@LeoMessiah Taka prawda.
0
@LeoMessiah Pewnie, że tak.
0
@LeoMessiah Chyba Ty.
2
@Encore Ja nie pije, bo mi się z takim Thomasem kojarzy.
1
@Kapitan hawk Premium mogą więcej.
0
@LeoMessiah Bo się nie znasz.
7
@LeoMessiah Jordi Roura
0
@barcamember Zależy jakiej używasz, polecam Samsung Internet.
1
@PJ1985 CR na 9, Leo za Nim, Neymar i Mbappe skrzydła. Wszystko się da, kwestia tego czy to by wypaliło.
1
@PJ1985 Oni mogą to zrobić bez sprzedaży Mbappe, w 2017 pękło ponad 400 mln na transfery.
2
@barcamember Włączyć tryb ciemny w przeglądarce, sam używam.
5
Kogo jak kogo, ale szejkera stać na to żeby odpuścić ponad 150 baniek teraz i próbować ugłaskać żółwia w trakcie sezonu, tym bardziej, że z FFP mają bekę co najwyżej.
3
@Criss18Barca Jeśli gwałt można zaliczyć do romantyzmu to żal nie wspomnieć o 5-0 na CN.
3
@Criss18Barca Lepiej żeby nie popełniali błędu "całkiem nowych lat miodowych"
0
@DaPidejpi A czyj to bedzie problem? Radzili sobie z ego Ronaldo to Mbappe ustawią 2x szybciej
0
@Bykunn No tak, bo w piłce liczy się charakter zawodnika, a nawet jeśli żyjesz w takim przekonaniu to spójrz na Ronaldo xD
1
@DaPidejpi Gość chce grać pierwsze skrzypce w La Liga, która jest jedną z najlepszych lig na świecie.
0
@MistycznyMarcepanek Nie trzeba było, TYPIE
0
@Bykunn Gol i 2 asysty w 3 meczach, rzeczywiście psycha klękła.
5
@Firestone Zaczął się w 2017 to tak szybko nie skończy
4
160 baniek za gościa z rocznym kontraktem, jak widać Perez wydymał nie tylko Tebasa, ale i ziomka Laporte.
1
Blablabla, ta sama śpiewka od początku okienka, zero efektów.
5
Ymbape można nie lubić, ale byłby największą gwiazdą La Ligi w tym momencie, w p$g cień Leo objąłby i jego.
1
@kamiVeB Szkoda, że nie strzelał.
3
@Nano22 Najlepiej wspominam gimnazjum, w ogólniaku totalne przeciwieństwo, cała klasa podzielona na kilka grup i każda z każdą miała na pieńku.
1
@Emhyr Pique - Garcia i potężny Lenglet w obwodzie