vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby wszystkiego było mało to jeszcze iPad mi zdechł, rozładował się i nie reaguje na ładowarkę, komp też go nie wykrywa. Jakieś pomysły?
13
Komentarz usunięty
8
Panie Turku kończ Pan te okienko, kłopoty Barcelony
0
@D10SLEO Antek to 10 choć najlepiej czuje się na 2, boczny defensywny xD
0
@clyde Torcik nie istnieje (404)
1
Fabregas wraca na 9
0
@Djzordon Żółw obiecał, że nie odejdzie za free, teraz ma podkładkę, że to p$g nie zaakceptowało oferty.
2
@JohnnyBarca To byłby hit, ale raczej mission impossible.
2
Żółw trochę poskakał, ale pora wracać do klatki.
4
@Ronmes Nikt kto zbawiłby atak.
4
Lepiej żeby teraz wywalili 200 baniek niż za rok wzięli żółwia za darmo, a hajs na Haalanda.
0
@daniel32778 Nikt nie osłabi drużyny na kilkadziesiąt godzin przed zamknięciem okienka, takie giganty z ławki to jedyne opcje.
6
Sprzedamy Emersona i zapewne ruszymy po De Jonga z Sevilli xD
21
Laporta bez Messiego i z gołą dupą, a Perez idzie z 200mln po Mbappe, nie ma to jak komitywa xD
0
@Swistus172 Jeszcze mało mamy swoich symulantów żeby tu Sterlinga ściągać
0
@Ghotti Niech dalej upycha Roberto na obronę, a potem płacze, że jest jechane z Nami jak z B-klasą.
0
@pt9 Pierwsze co to sprzedaż Roberto, potem Rakiticia do p$g za 80 xD
0
@Kettger Po nim wszystkiego można się spodziewać.
1
Już czekam na konferencję Morcziby i płacz jak nieludzko był traktowany w Barcelonie, brakuje tylko podtekstów rasistowskich. Tfu.
3
Jedynym plusem tego okna jest niewątpliwie Depay, reszta transferów to wielkie niewiadome, zaś odejście Leo i sprzedaż zawodników to jedna wielka porażka. Jak dla mnie 3/10.
0
@jaras121 Panie, ale ortografię to Ty szanuj
0
Jest zadowolony ze swoich występów, no i tak piłeczka lata
3
@doc Roberto - symbol przeciętności Barcelony.
0
@kondziu88 Araujo, Coutinho?
1
@FCMichalo Lepiej, po reprezentacjach zawsze gramy padakę.
3
@tomfor85 Ma 17
0
@Rust_Cohle #nikogo
0
Betis gra, Real wygrywa.
0
@Worny Pół Griezmann pół Memphis.
0
@AmigoBlancos Aż tak się stoczył?