0

Jakby wszystkiego było mało to jeszcze iPad mi zdechł, rozładował się i nie reaguje na ładowarkę, komp też go nie wykrywa. Jakieś pomysły?

13

Komentarz usunięty

8

Panie Turku kończ Pan te okienko, kłopoty Barcelony

0

@D10SLEO Antek to 10 choć najlepiej czuje się na 2, boczny defensywny xD

0

@clyde Torcik nie istnieje (404)

1

Fabregas wraca na 9

0

@Djzordon Żółw obiecał, że nie odejdzie za free, teraz ma podkładkę, że to p$g nie zaakceptowało oferty.

2

@JohnnyBarca To byłby hit, ale raczej mission impossible.

2

Żółw trochę poskakał, ale pora wracać do klatki.

4

@Ronmes Nikt kto zbawiłby atak.

4

Lepiej żeby teraz wywalili 200 baniek niż za rok wzięli żółwia za darmo, a hajs na Haalanda.

0

@daniel32778 Nikt nie osłabi drużyny na kilkadziesiąt godzin przed zamknięciem okienka, takie giganty z ławki to jedyne opcje.

6

Sprzedamy Emersona i zapewne ruszymy po De Jonga z Sevilli xD

21

Laporta bez Messiego i z gołą dupą, a Perez idzie z 200mln po Mbappe, nie ma to jak komitywa xD

0

@Swistus172 Jeszcze mało mamy swoich symulantów żeby tu Sterlinga ściągać

0

@Ghotti Niech dalej upycha Roberto na obronę, a potem płacze, że jest jechane z Nami jak z B-klasą.

0

@pt9 Pierwsze co to sprzedaż Roberto, potem Rakiticia do p$g za 80 xD

0

@Kettger Po nim wszystkiego można się spodziewać.

1

Już czekam na konferencję Morcziby i płacz jak nieludzko był traktowany w Barcelonie, brakuje tylko podtekstów rasistowskich. Tfu.

3

Jedynym plusem tego okna jest niewątpliwie Depay, reszta transferów to wielkie niewiadome, zaś odejście Leo i sprzedaż zawodników to jedna wielka porażka. Jak dla mnie 3/10.

0

@jaras121 Panie, ale ortografię to Ty szanuj

0

Jest zadowolony ze swoich występów, no i tak piłeczka lata

3

@doc Roberto - symbol przeciętności Barcelony.

0

@kondziu88 Araujo, Coutinho?

1

@FCMichalo Lepiej, po reprezentacjach zawsze gramy padakę.

3

@tomfor85 Ma 17

0

@Rust_Cohle #nikogo

0

Betis gra, Real wygrywa.

0

@Worny Pół Griezmann pół Memphis.

0

@AmigoBlancos Aż tak się stoczył?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?