0

@amanter Po tym co Perez zrobił z Moratą to takie kwoty są śmieszne

0

@Ghotti Opcja kupna za 2.7 mln, jprdl

0

Emerson w końcu ofiszjal czy o co tu chodzi

1

@Firestone Nie do widzenia.

3

@Rust_Cohle Naucz się czytać ze zrozumieniem

2

Atletico +70 baniek na Griezmannie, do tego Suarez za free, żyć nie umierać z tą Barceloną

0

@Mizander Zdaniem Bouhafsiego o zwolnieniu Tuchela zdecydował brak jego wpływu na drużynę i przeciętny kontakt, jaki miał mieć z największymi gwiazdami drużyny, czyli Neymarem i Mbappe. Al-Khelaifi postanowił zatrudnić Pochettino, który od dawna miał być jego faworytem do zastąpienia Tuchela.

0

@Mizander Leonardo ma g***o do gadania

15

Skończy się na tym, że Griezmann załaduje nam 2 gole w LM jak Coutinho i wróci po sezonie

0

@Messibestplayerintheworld Teraz się obudzili, a gdzie byli jak nie mogliśmy podpisać Leo

0

@DonAndrzejos Roberto za Saula i pozdrawiamy

0

@TheNekro94 MAtS czy nawet Bravo w prime wciągali go nosem.

0

@TheNekro94 Valdes
Douglas Chygrynskiy Mina Firpo
Gomes Song Roberto
Cuenca Keirrison Tello

Ja taki xD

3

A Messi był do wzięcia tyle czasu, no ale kto mógł przewidzieć, że Griezmann nie wypali... xD

2

@trolownik Laporta: Jesteśmy tu po to, żeby przywitać Emersona. Dziękuję za obecność jego rodzinie, bliskim i agentowi. Myślę, że Emerson bardzo nam pomoże w budowie zwycięskiego projektu. Oglądając ten filmik, przypomniałem sobie Bellettiego czy Alvesa, muszą być dla ciebie punktem odniesienia. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na wiele lat.
XD

1

@Krzychuuuu14 Ten to co rok xD

1

Emerson zaczął obserwować Tottenham w mediach społecznościowych. Fisiado.

5

Nie ma co się jarać, skończy się jak zwykle czyli Coutinho i Fati są naszymi transferami.

0

Matadora trzeba było brać od razu jak odchodził z p$g, teraz wątpię, by schodził z pensji żeby grać w Barcelonie

10

@Woland10 Coś kogoś piecze.

0

@Woland10 Aha. xD

26

@Woland10 Coutinho, Dembele, Griezmann - 420 mln, tak dla przypomnienia.

0

@Encore 2x Ronaldo

3

Pedrerol o Mbappe: "Rozmawiamy o najważniejszym transferze w historii naszej ligi"
Gość jest kompletnie odklejony.

1

@korolocik Takie numery to z Bartomeu.

37

Floro nie pykło z żółwiem to kupił sobie Camavinge na poprawę humoru, ten to jest szef xD

0

Dobrze, że to ma być wypożyczenie, bo tworzenie kadry pod Koemana nie ma sensu. Trzeba kogoś kto zacznie budować nową Barce po swojemu, Koeman w sumie nie ma nic do powiedzenia.

0

@Kgorecki2500 I tak będzie grał Roberto u rudego

6

@Robert1603 Messi odnajdzie się wszędzie, to p$g może nie odnaleźć się z Leo.

0

@IronSanHybrid Nie można śmiać się z chorych :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?