0

13

Gość jest do odstrzału z miejsca, ale nastąpi to pewnie gdy sezon będzie dla Nas skończony.

3

Bombele czeka do stycznia, by negocjować z Newcastle. Wstępnie 15 mln rocznie + bonusy. Jeszcze odpali...

3

@LucaMancini p$g i Real odważnie

1

Typ pozwala sobie na coraz więcej, bo wie jaka jest sytuacja finansowa klubu. W każdym innym wypadku już dawno grzałby lufę w Holandii.

0

Wszystkie gole Leo w La Lidze, jedynie niespełna 3 godziny... Kosmos.


0

@lucca87 Lepszy trener sprawi, że Sergi Roberto będzie chodził jak przecinak?

0

@MarioVeB! Klęknij i podziwiaj

0

0

Roberto w 11, więc jestem spokojny o btts.

1

@kamiVeB De Bruyne?

4

Elegancki wałek, w stylu smażonej cebuli

0

Busquets bądź w końcu mężczyzną

3

Ambitne chłopaki, jeszcze rudego przeżyją

2

Jest, jak jest? Pytanie kozak xD

3

@FC1899Barca Wziąłem jedną z przymusu, teraz niech mnie pocałują w oko cyklopa.

7

A ch.. z tymi socialami, ważne, że yt działa

4

Gest duszenia Floyda przed meczem Live City

0

Rudy dach to mokra piwnica, idealnie pasuje do Koemana i jego zdolności motywacyjnych

0

@ChampionLW Aa myślałem, że ktoś ogarnięty

0

@ChampionLW Ale że niby kto

0

Suarez zgasił rudego jak kiepa

1

@Pawel13sz Hehe

0

@MarcelNJ11 Składy są bodajże z początku sierpnia

1

Koeman: Dzięki mnie ten klub ma przyszłość
Koeman: Sergi Roberto w podstawowej 11

0

Nie no ten Pirlo to chyba tylko dlatego, że każdy inny wziąłby większą pensję xD

0

Arrivederci Koeman, dzięki za...?

2

Boli ta bramka, bo takie powinien ładować co tydzień dla Barcy

1

Gavi sadza Pedriego na ten moment

0

Być może właśnie znalazł się nowy sponsor na koszulki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?