1

@Deeespacito 2:47 najlepszy moment XD

1

@Ptasior Nie, panuje atmosfera optymizmu.

2

@Comfortable_ Pewnie to fota sprzed kilku lat ;)

0

@TheNekro94 Proponuje ostatnio wpisywane wyrazy i nie przyuważyłem :(

1

@Bykunn Słownik*

0

Kamil Durczok nie żyje, stół już nigdy nie będzie czysty.

2

@blodziakk Dla Leo to bez różnicy, a chociaż jedna Roberta byłaby historyczna dla Nas.

1

@Rust_Cohle Właśnie przez takich ludzi biedni obywatele muszą czekać na bony turystyczne, tfu

0

@macio_944 Pod względem grafiki ciężko pobić już 7-letniego DriveClub.

0

@Foton Jasne, lepiej zassać z torrenta z trojanem xD

2

Zabawna jest ta nagonka na Rockstar w kwestii Definitive Edition. Oni po prostu odświeżyli graficznie te gry, a ludzie myśleli, że będą naprawiać każdy znaleziony glitch w każdej wersji (co w moim odczuciu zdemolowałoby nostalgiczną przyjemność).

0

@agaFCB Podobno stwierdził, że rola jest do rozważenia...

0

To prawda, że Iniesta w wywiadzie wyraził chęć powrotu? xD

0

@kapi267 Trochę błędów jest, ale klimaty zachowane.

1

@barcelonaLM Mam wylane na nich i ich dawki uzupełniające, dałem nabrać się raz i starczy.

18

@Woland10 W domu wszyscy zdrowi?

1

Człowiek ogląda i uświadamia sobie, że zamiast Suareza na szpicy bywa Luuk De Jong xD

0

@Coutinho007 Można wrócić, ale nie oczekiwać, że nadal będzie robił to samo.

0

Kto nie pije ten z Białorusi :v

1

@DaPidejpi Napisałbym żegnajcie na rambli

0

Rzygam reklamą Tchibo Exclusive, dlatego z przyjemnością nigdy jej nie kupię.

4

W czym ma doradzać ten Cruyff jak on pełnił rolę pocieszyciela Koemana?

9

@Firestone Puć już atencjuje

0

@JimMorrisonFCB Początek obiecujący, później coraz słabiej, powtórka jak u reszty.

1

@GeneralXavi Luuk to zachcianka wyjadacza taktycznego.

3

@Messibestplayerintheworld Miał dobry start tak jak reszta, im dalej w las tym ciemniej.

2

Czy którykolwiek transfer z ostatnich spełnił oczekiwania choćby w połowie? Kto by nie przyszedł jest cieniem samego siebie lub co najwyżej średni, to jest zastanawiające.

2

@neeed Aha, to nie było tematu

6

Fati to jak na razie nowy Dembele, a nie Messi :v

0

@amanter Kto chciałby ich oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?