vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deeespacito 2:47 najlepszy moment XD
1
@Ptasior Nie, panuje atmosfera optymizmu.
2
@Comfortable_ Pewnie to fota sprzed kilku lat ;)
0
@TheNekro94 Proponuje ostatnio wpisywane wyrazy i nie przyuważyłem :(
1
@Bykunn Słownik*
0
Kamil Durczok nie żyje, stół już nigdy nie będzie czysty.
2
@blodziakk Dla Leo to bez różnicy, a chociaż jedna Roberta byłaby historyczna dla Nas.
1
@Rust_Cohle Właśnie przez takich ludzi biedni obywatele muszą czekać na bony turystyczne, tfu
0
@macio_944 Pod względem grafiki ciężko pobić już 7-letniego DriveClub.
0
@Foton Jasne, lepiej zassać z torrenta z trojanem xD
2
Zabawna jest ta nagonka na Rockstar w kwestii Definitive Edition. Oni po prostu odświeżyli graficznie te gry, a ludzie myśleli, że będą naprawiać każdy znaleziony glitch w każdej wersji (co w moim odczuciu zdemolowałoby nostalgiczną przyjemność).
0
@agaFCB Podobno stwierdził, że rola jest do rozważenia...
0
To prawda, że Iniesta w wywiadzie wyraził chęć powrotu? xD
0
@kapi267 Trochę błędów jest, ale klimaty zachowane.
1
@barcelonaLM Mam wylane na nich i ich dawki uzupełniające, dałem nabrać się raz i starczy.
18
@Woland10 W domu wszyscy zdrowi?
1
Człowiek ogląda i uświadamia sobie, że zamiast Suareza na szpicy bywa Luuk De Jong xD
0
@Coutinho007 Można wrócić, ale nie oczekiwać, że nadal będzie robił to samo.
0
Kto nie pije ten z Białorusi :v
1
@DaPidejpi Napisałbym żegnajcie na rambli
0
Rzygam reklamą Tchibo Exclusive, dlatego z przyjemnością nigdy jej nie kupię.
4
W czym ma doradzać ten Cruyff jak on pełnił rolę pocieszyciela Koemana?
9
@Firestone Puć już atencjuje
0
@JimMorrisonFCB Początek obiecujący, później coraz słabiej, powtórka jak u reszty.
1
@GeneralXavi Luuk to zachcianka wyjadacza taktycznego.
3
@Messibestplayerintheworld Miał dobry start tak jak reszta, im dalej w las tym ciemniej.
2
Czy którykolwiek transfer z ostatnich spełnił oczekiwania choćby w połowie? Kto by nie przyszedł jest cieniem samego siebie lub co najwyżej średni, to jest zastanawiające.
2
@neeed Aha, to nie było tematu
6
Fati to jak na razie nowy Dembele, a nie Messi :v
0
@amanter Kto chciałby ich oglądać