1

@PatrychoO Już po pierwszej dla Celty wiedziałem, że remis to max

0

@Koni8M To co zwykle przy prowadzeniu czyli po co już się spinać, aby dowieźć

2

DNA frajerstwa nadal krąży

6

@MesQueUnClub96 Zależy czy przeciwnik będzie chciał grać w piłkę i czy murawa będzie nie za długa i sucha xD

0

Xavi gangbang against Madrid loading...

0

@Tomo_95 Niech zostanie, do Legły go

3

@Pawel13sz Z Kataru trochę zejdzie, dobrze, że Audi w Quattro

0

Araby mszczą się za Tebasa i wywierają presję na Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Szambo leje się na Dembele, ale to sztab szkoleniowy jest totalnymi bezmózgami jeśli miał być zdolny do gry tylko przez 10 minut, a grał 30.

2

@Pilka_jest_okragla Czyli na dniach comunicado oficial: Dembele wypada na kilka tygodni

0

@NaFazieHitman Wzrost najniższej krajowej od stycznia - 7.5% brutto XD

1

Mam dziwne wrażenie, że to Elche zbiło by Nas z 3:0

0

@DaPidejpi halo, podaje się źródło, halo

0

@kaamil1910 Nie lepiej wkleić link zamiast kopiować i wklejać jego treść?

0

Komentarz usunięty

0

@Kinginiesta Dla samej odmiany warto dać szansę komuś innemu, monopol nigdy nie jest dobry.

5

@Kgorecki2500 PO-PiS na zmianę przez kolejne 20 lat, were screwed

0

Xavi - nowy Guardiola, Zidane czy raczej Arteta, Pirlo?

16

@horang Ten cały Cruyff jedzie na nazwisku ojca, bo umiejętności ma nie lepsze niż ja pewnie.

1

@cules100pro Baseus F40

0

@Mns21 Czekaj drukuje swój, zaraz wrzucę

4

@Fantastyczny Chłopiec Koeman sam wykopał sobie grób tymi żenującymi wymówkami.

0

Czekam na pierwszy wywiad Koemana na bezrobociu, to będzie epickie.

1

@Nazio87 Miłego dzionka, udostępnij 137483773 osobom żeby się spełniło.

5

@Pilka_jest_okragla Jakieś 5 lat za późno, ale i tak gitara.

7

Co z tego, Real strzelił pierwszą bramkę przez jego stratę, a za to oberwał Mingueza. W nagrodę zagrał pełne 90 minut dzięki rudemu ziomeczkowi.

4

Ten sędzia to jakiś wałek

0

@VamosRakieta I nie zmienia się nic

3

Ogarnięty trener jest w stanie to poukładać póki gramy jeszcze o trofea

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?