vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Już po pierwszej dla Celty wiedziałem, że remis to max
0
@Koni8M To co zwykle przy prowadzeniu czyli po co już się spinać, aby dowieźć
2
DNA frajerstwa nadal krąży
6
@MesQueUnClub96 Zależy czy przeciwnik będzie chciał grać w piłkę i czy murawa będzie nie za długa i sucha xD
0
Xavi gangbang against Madrid loading...
0
@Tomo_95 Niech zostanie, do Legły go
3
@Pawel13sz Z Kataru trochę zejdzie, dobrze, że Audi w Quattro
0
Araby mszczą się za Tebasa i wywierają presję na Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Szambo leje się na Dembele, ale to sztab szkoleniowy jest totalnymi bezmózgami jeśli miał być zdolny do gry tylko przez 10 minut, a grał 30.
2
@Pilka_jest_okragla Czyli na dniach comunicado oficial: Dembele wypada na kilka tygodni
0
@NaFazieHitman Wzrost najniższej krajowej od stycznia - 7.5% brutto XD
1
Mam dziwne wrażenie, że to Elche zbiło by Nas z 3:0
0
@DaPidejpi halo, podaje się źródło, halo
0
@kaamil1910 Nie lepiej wkleić link zamiast kopiować i wklejać jego treść?
0
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta Dla samej odmiany warto dać szansę komuś innemu, monopol nigdy nie jest dobry.
5
@Kgorecki2500 PO-PiS na zmianę przez kolejne 20 lat, were screwed
0
Xavi - nowy Guardiola, Zidane czy raczej Arteta, Pirlo?
16
@horang Ten cały Cruyff jedzie na nazwisku ojca, bo umiejętności ma nie lepsze niż ja pewnie.
1
@cules100pro Baseus F40
0
@Mns21 Czekaj drukuje swój, zaraz wrzucę
4
@Fantastyczny Chłopiec Koeman sam wykopał sobie grób tymi żenującymi wymówkami.
0
Czekam na pierwszy wywiad Koemana na bezrobociu, to będzie epickie.
1
@Nazio87 Miłego dzionka, udostępnij 137483773 osobom żeby się spełniło.
5
@Pilka_jest_okragla Jakieś 5 lat za późno, ale i tak gitara.
7
Co z tego, Real strzelił pierwszą bramkę przez jego stratę, a za to oberwał Mingueza. W nagrodę zagrał pełne 90 minut dzięki rudemu ziomeczkowi.
4
Ten sędzia to jakiś wałek
0
@VamosRakieta I nie zmienia się nic
3
Ogarnięty trener jest w stanie to poukładać póki gramy jeszcze o trofea
0
@Jakub1513