vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Obniżki wychowanków to właśnie odroczenia
0
@DaPidejpi Umtiti ma wizyty na NFZ u szamana
1
Z kim teraz Dembele będzie naparzał w PESa i cisnął bekę z Azjatów?
0
@barcelonaLM Odroczenia głównie
2
@PatrychoO Here-we-go!
4
@Yoshimitsu22 Moriba 16, Griezmann 50
1
De Jong dostał chyba słynne DNA Barcy ze szczepionką xD
0
@PeteR10 Cholo może go jeszcze postawić na nogi.
0
@zeko0 Efekt motyla :v
2
@Pawlak1992 Griezmann nigdy nie był 9, był nam potrzebny jak dziura w moście
0
@PatrychoO Nie ma dramatu, aby zdrowie dopisywało
2
Czyli na Griezmannie jesteśmy jakieś 150 mln w plecy, no cóż... Nie strzelaj za dużo w lidze Gryzak.
5
Przepraszam...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10583656#comment-10583656
0
Oficjalnie: Dokumentacja dotarła na czas do LaLigi, jest teraz sprawdzana. Operacja Griezmann-De Jong dojdzie do skutku.
https://mobile.twitter.com/LaLiga/status/1432841932934369287
0
@horang Nawet jeśli to zaoszczędzimy kilkadziesiąt mln
3
Saul oficjalnie, czekamy co dalej
https://mobile.twitter.com/ChelseaFC/status/1432836867230208009
1
@messi564 Coutinho to nie skrzydłowy
1
Myśliciel Koeman próbuje zrobić w Barcelonie holenderską kolonię tak jak niegdyś Van Gaal, wszyscy wiemy jak to się skończyło.
1
Dobra zamykajcie, bo zaraz Morata przyjdzie
1
To była presja na Tebasa żeby upchnąć Aguero i Demira XD
1
Mem que un cyrk
0
@Encore Podobno 10 teraz i obowiązek wykupu za 40
3
Ten sezon trzeba jakoś przeboleć, Griezmann to jakieś 80 mln w kasie, do tego parę sprzedaży. Nie wierzę, że Laporta nie odbije tego za rok.
2
No popatrz Pan xD
https://bit.ly/3yyQN6b
0
Przepraszam...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10583656#comment-10583656
0
Wstyd zebrać na patronite na niby rozwój strony, a nie zainwestować w lepsze serwery
2
Wepchnijcie chociaż Pjanicia do tej Sevilli, czy aż tak dużo wymagamy
0
Wymiana Pjanić - De Jong byłaby zbyt piękna, przyjdzie i dostanie 5 lat kontraktu pewnie
1
@AmigoBlancos Serio myślisz, że kogoś to tu teraz interesuje?
0
@amanter Po tym co Perez zrobił z Moratą to takie kwoty są śmieszne