vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@korolocik Dobra, do celu, wg Ciebie Roberto > Puig?
0
@korolocik A co do tej pory pokazał Gavi?
1
@korolocik Gość jest betonem, Puig dał powody do gry w presezonie, a Roberto i tak gra
0
@kielon93 Tyle, że Alba dalej będzie wrzucał nisko na 16 metr do Leo
1
Śnił mi się dziś mecz z Villarreal, 8-2 dla Nas, 2 bramki Luuk de Jong, reszty nie pamiętam :D
0
@Worny Halaand, coraz lepsze te przekręty xD
4
@LionelM95 Dryfty wchodzą jak drynky
2
#KoemanOUT rządzi pod postami Barcy na FB
2
@patrykzmc2000 L4, hajsik leci to i humor gitówa.
1
@IronSanHybrid Gdybym zapytał dziewczynę czy wie jak wygląda ojciec Ronaldo to pewnie by uwierzyła xD
0
Tak się reżyseruje
0
@Herato Nowy stary, powrót po latach.
2
@Bykunn O Panie, dla mnie to drugi koniec skali.
2
Czysty android to poezja, nakładki producentów zabijają sprzęty.
0
@RobiS InPost lub DPD/DHL, żadnych problemów.
2
@Messibestplayerintheworld Nie można wklejać samego twitta, musisz coś dopisywać ;)
0
@Messibestplayerintheworld Nie lepiej wklejać twitty BarcaInfo?
31
Manaj elegancko w presezonie, dziś też dobre zawody, ale rudy importuje drewno z Sevilli
0
@tomek8756 Chyba do przerwy
0
Mam nadzieję, że Płacheta za szybko nie powącha murawy za ten powrót ze Szwecją
17
Niech nie płacą za wypożyczenie i opłacają całą pensję.
1
@koksik2700 Nie zapowiada się niestety
2
@Firestone Powinien tu trafić z Romy, a nie Juve
1
@ElTomas Właśnie nie, jeśli przedmiot zgadza się z tym z ogłoszenia to może nie działać, no debile.
1
Pakiet ochronny na OLX to kompletna żenada. Zamówiłem sprzęt, po odebraniu okazało się, że nie uruchamia się, zgłaszam do nich i odpowiadają, że oni reagują tylko wtedy jeśli przesyłka jest pusta lub otrzymuje się nie to co zamówiło XD
6
Haaland musi być nasz, nieważne jakim kosztem
2
Ronald Koeman? FLOP
0
@amanter Wypożyczenie na rok z opcją przedłużenia na następny, ale i tak muszą go wykupić. Pewnie zabezpieczyli się na wypadek gdyby za rok nie mieli siana na wykup.
1
@LukaszFan Na stronie FCB jest informacja o przymusowym wykupie.
0
Ciekawe ile Griezmann dostał na rok w Atletico