vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomfor85 Ma 17
0
@Rust_Cohle #nikogo
0
Betis gra, Real wygrywa.
0
@Worny Pół Griezmann pół Memphis.
0
@AmigoBlancos Aż tak się stoczył?
2
Jeśli Ymbape nie dołączy do Realu w tym okienku to będzie oznaczać jedno: dołączy w czerwcu z Haalandem.
3
@JohnnyBarca Hazard połamany czy zgaga po maku?
4
Na dole materace, na nich prześcieradła, na górze Ona - Królowa Barcelona.
1
@Coutinho007 Rudy pewnie będzie wprowadzał młodych jak już nie będzie o co grać.
4
Jprdl co Koeman widzi w Roberto, że jest stawiany jako faworyt do pierwszej 11? Puig dał mało sygnałów w presezonie?
12
@AmigoBlancos Prześcieradła
1
@Khajio U nas też tak chodzi tyle, że do tyłu
2
@zadafcb Top Gear zawsze na propsie.
5
@MiloszFCB1899 Coś średnio z aktualnym asortymentem ten sklep jak wiszą koszulki sprzed 2 lat xD Domówka Messiego z zeszłego sezonu must have.
1
@marcin000019 Na bank.
3
Beka z Arsenalu, bo dostali od Chelsea i City, w tym momencie skończylibyśmy tak samo.
0
@pele1282 Ciekawe czemu jeszcze go trzymają
5
No i na co Ronaldo był ten Juventus? Epizod podobny do tego Buffona z p$g
0
@sokot Brak zgrywu w czasie
0
@NiemoralnyAdam Wydaje mi się, że Monaco zapewniło sobie procent od następnego transferu i to te 35 mln.
9
@AmigoBlancos To żadna argumentacja, to krzyk rozpaczy.
7
@ProMILs To co My mamy powiedzieć z Brejtem i defensywnym napastnikiem xD
1
W takim razie Perez żeby spełnić wymagania p$g musi sypnąć koło 220 mln euro, nie zdziwię się jeśli tak będzie. Karma wraca ropodojcy.
1
@Pawelsky Griezmann zarabia tyle co Leo po obniżce o 50%. Tak wiem.
1
@kuz Dla szejkera to kieszonkowe w sumie
0
@szkutnik91 No jak się nie zgodzicie to wyjedzie xD
0
@kkbarca Perez zacisnął pasa po sprzedaży Ronaldo za 100 mln zamiast szukać na szybko zastępstwa za gruby hajs. To są te detale.
0
@czosnekfcb https://bit.ly/3msUcRz
0
@MadJorge Gdybyś zmienił zdanie co do Androida to polecam Pixela 5, byłbyś mega pozytywnie zaskoczony :)
0
@MadJorge W takim razie szukaj zwykłej 11, jeśli aktualnie używasz smartfona z oledem to przesiadka może być bolesna, poza tym to nadal spoko sprzęt z dobrą baterią.