0

@koziar Kto mówi o kupowaniu, wystarczyłoby wypożyczenie żeby jego pensję przejął Leo

1

@koziar Zależało od transferów, którymi zajmuje się zarząd

8

Griezmann bierze tyle co Messi po obniżeniu o 50%... Gracies Laporta

1

Teraz wyjdzie rudy i powie, że podobała mu się gra drużyny, ale nie są jeszcze gotowi na 100%.

9

Messi blokuje Griezmanna mówili... No k***a rzeczywiście

10

2M euro rocznie to mało dla 18-latka, jprdl te czasy są chore.

1

@Mathew86 Jestem przeciwny wykorzystywaniu klubu przez małolata, który nic jeszcze nie osiągnął. Liczę, że zarząd będzie konsekwentnie piętnować takie zachowania również w przyszłości.

7

22 czy 12, bez różnicy, walec musi jeździć, a piłeczka chodzić

1

@AlexDark00 Już wszyscy wypożyczają dla potężnej Barcelony...

12

@Gaucho Za co niby

1

@cat_r37 Jak widać celują wyżej

1

@Nightingale U niego piłeczka chodzi z obrońcami xD

12

@Nightingale Bez Rakiety to już nie to samo

1

@FC1899Barca Ja tam zaraz obok widzę naszego Nosacza polskiego xD

101

Ego wystrzeliło jak piłka uderzona w poprzeczkę z Realem.

2

Leo już jedzie z ogórkami


23

Już planuje kogoś z rodziny wcisnąć?

1

@mm_ Strzela regularnie chociaż w domu.

3

@Dembouz1899 Czyli ma wylane na to całe p$g i ich dzisiejszy mecz xD

7

@Ratamahatta Wstrzymałbym się z tym odważnym wprowadzaniem, z Sociedad wszedł Roberto mając w obwodzie dużo młodzieży.

51

Dosadniej nie da się już powiedzieć Pjaniciowi i Umtitiemu żeby wyp...dalali.

3

@DonMatteo901 Wracają

1

Ronaldinho Eto'o Messi, ależ by to chodziło w swoim prime.

1

@WisniaKala Zapewne w roli ambasadora.

2

Nadzieja w Thiago, Mateo i Ciro, by móc ponownie zobaczyć nazwisko Messi w składzie Barcy.

1

@JohnnyBarca Koemam

2

@Worny Grizzly to był strzał w 10 choć i tak zawsze uważałem, że Aguero w 2010 był przymusem.

1

@tristan87 Drażni mnie jego gra aktorska przez co miałem problem z każdą postacią, w którą się wcielał.

1

Kinley jeszcze z Dorocińskim, nie trawię obu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?