vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar Kto mówi o kupowaniu, wystarczyłoby wypożyczenie żeby jego pensję przejął Leo
1
@koziar Zależało od transferów, którymi zajmuje się zarząd
8
Griezmann bierze tyle co Messi po obniżeniu o 50%... Gracies Laporta
1
Teraz wyjdzie rudy i powie, że podobała mu się gra drużyny, ale nie są jeszcze gotowi na 100%.
9
Messi blokuje Griezmanna mówili... No k***a rzeczywiście
10
2M euro rocznie to mało dla 18-latka, jprdl te czasy są chore.
1
@Mathew86 Jestem przeciwny wykorzystywaniu klubu przez małolata, który nic jeszcze nie osiągnął. Liczę, że zarząd będzie konsekwentnie piętnować takie zachowania również w przyszłości.
7
22 czy 12, bez różnicy, walec musi jeździć, a piłeczka chodzić
1
@AlexDark00 Już wszyscy wypożyczają dla potężnej Barcelony...
12
@Gaucho Za co niby
1
@cat_r37 Jak widać celują wyżej
1
@Nightingale U niego piłeczka chodzi z obrońcami xD
12
@Nightingale Bez Rakiety to już nie to samo
1
@FC1899Barca Ja tam zaraz obok widzę naszego Nosacza polskiego xD
2
@przroman https://allegro.pl/oferta/nike-koszulka-fc-barcelona-away-20-21-nadruk-haft-9724500580?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_MD_TS_pla_team_sports&ev_adgr=Pi%C5%82ka+no%C5%BCna&ev_campaign_id=9923816139&gclid=EAIaIQobChMImLWu7avA8gIV-EeRBR1xGAEyEAQYAiABEgJdtvD_BwE
101
Ego wystrzeliło jak piłka uderzona w poprzeczkę z Realem.
2
Leo już jedzie z ogórkami
23
Już planuje kogoś z rodziny wcisnąć?
1
@mm_ Strzela regularnie chociaż w domu.
3
@Dembouz1899 Czyli ma wylane na to całe p$g i ich dzisiejszy mecz xD
7
@Ratamahatta Wstrzymałbym się z tym odważnym wprowadzaniem, z Sociedad wszedł Roberto mając w obwodzie dużo młodzieży.
51
Dosadniej nie da się już powiedzieć Pjaniciowi i Umtitiemu żeby wyp...dalali.
3
@DonMatteo901 Wracają
1
Ronaldinho Eto'o Messi, ależ by to chodziło w swoim prime.
1
@WisniaKala Zapewne w roli ambasadora.
2
Nadzieja w Thiago, Mateo i Ciro, by móc ponownie zobaczyć nazwisko Messi w składzie Barcy.
1
@JohnnyBarca Koemam
2
@Worny Grizzly to był strzał w 10 choć i tak zawsze uważałem, że Aguero w 2010 był przymusem.
1
@tristan87 Drażni mnie jego gra aktorska przez co miałem problem z każdą postacią, w którą się wcielał.
1
Kinley jeszcze z Dorocińskim, nie trawię obu.