1

@Jacu327 Przyznają Lewemu na pocieszenie

0

@VanBest Brelok, kufel, szalik

0

@TheNekro94 Internety xD

2

"Lewandowski nie grał z Węgrami, bo miał sesję dla France Football"
Ciepło, cieplej, hipertermia.

1

@POLAK12345 Coś jak ja po 8 harnasiach xD

1

@BarcaInfo Oby, chociażby za poprzedni rok!

0

@Tomek54321 20:30

0

@Encore Jak pęknie to już nie pomoże :(

1

@POLAK12345 Plus gest obecności jak CR, genialny mix xD

22

Nie zapominajmy, że Antoine Griezmann siedzi przy jednym stole z Leo i CRem, dziś wszystko może się wydarzyć.

0

@Pilka_jest_okragla Jeszcze Pep wręczył, zero konkurencji.

2

Proszę Złotą Gałę dla tego Pana.


11

Antułan gol + asysta, szanse na wykup rosną xD

0

Złoto xD


0

@Mlodypro101 Nie, nie jesteś, bo nikt nie liczy się z Twoim zdaniem xD

0

@ShawnC City też, więc czemu jednak peesże?

5

Masz możliwość zlikwidowania jednego klubu piłkarskiego, jaki by to był i dlaczego p$g?

0

@MESSIah16 Impossible Maszyno

0

@tomek8756 Puścić za darmo? Przedłużyć za wszelką cenę i poszukać chętnych w lato.

2

Przydałoby się żeby Atleti i Real dziś umoczyli, w Sevilli nadzieja.

0

@Survier Podatki jej w tym pomogą xD

0

@msmsms Laporta ogłosił nieprzedłużanie Leo tuż po transferze Grealisha.

0

@Encore A gdzie indziej miałby grać?

1

Cou przełamany, jeszcze odpali ;)

0

@Rust_Cohle A Messi Griezmanna

3

Depay chyba focha strzelił, że rudego ziomka zwolnili, różnica z początku sezonu, a teraz jest miażdżąca.

19

@Messibestplayerintheworld No to cho, podpatrzysz co nieco na treningach.

0

Rzigom już tym black friday, a jeszcze bardziej żałosny cyber monday przed Nami xD

0

@FafitFCB Denis Suarez

1

@mekston Faktycznie zapomniałem o nich, Sevilla tyle razy wygrała LE, że z automatu ich tam wrzuciłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?