vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jacu327 Przyznają Lewemu na pocieszenie
0
@VanBest Brelok, kufel, szalik
0
@TheNekro94 Internety xD
2
"Lewandowski nie grał z Węgrami, bo miał sesję dla France Football"
Ciepło, cieplej, hipertermia.
1
@POLAK12345 Coś jak ja po 8 harnasiach xD
1
@BarcaInfo Oby, chociażby za poprzedni rok!
0
@Tomek54321 20:30
0
@Encore Jak pęknie to już nie pomoże :(
1
@POLAK12345 Plus gest obecności jak CR, genialny mix xD
22
Nie zapominajmy, że Antoine Griezmann siedzi przy jednym stole z Leo i CRem, dziś wszystko może się wydarzyć.
0
@Pilka_jest_okragla Jeszcze Pep wręczył, zero konkurencji.
2
Proszę Złotą Gałę dla tego Pana.
11
Antułan gol + asysta, szanse na wykup rosną xD
0
Złoto xD
0
@Mlodypro101 Nie, nie jesteś, bo nikt nie liczy się z Twoim zdaniem xD
0
@ShawnC City też, więc czemu jednak peesże?
5
Masz możliwość zlikwidowania jednego klubu piłkarskiego, jaki by to był i dlaczego p$g?
0
@MESSIah16 Impossible Maszyno
0
@tomek8756 Puścić za darmo? Przedłużyć za wszelką cenę i poszukać chętnych w lato.
2
Przydałoby się żeby Atleti i Real dziś umoczyli, w Sevilli nadzieja.
0
@Survier Podatki jej w tym pomogą xD
0
@msmsms Laporta ogłosił nieprzedłużanie Leo tuż po transferze Grealisha.
0
@Encore A gdzie indziej miałby grać?
1
Cou przełamany, jeszcze odpali ;)
0
@Rust_Cohle A Messi Griezmanna
3
Depay chyba focha strzelił, że rudego ziomka zwolnili, różnica z początku sezonu, a teraz jest miażdżąca.
19
@Messibestplayerintheworld No to cho, podpatrzysz co nieco na treningach.
0
Rzigom już tym black friday, a jeszcze bardziej żałosny cyber monday przed Nami xD
0
@FafitFCB Denis Suarez
1
@mekston Faktycznie zapomniałem o nich, Sevilla tyle razy wygrała LE, że z automatu ich tam wrzuciłem :D