vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dniel Daniel to jeleń.
1
@Kgorecki2500 Pewnie zwrot jakichś kurewek z remizy to człowiek nie słyszał.
0
@Coutinho007 Dembele dzbanie, granie nie levelowanie.
0
@PatrykBarca Do tego ich mia san mia, no Baja Myniś po prostu xD
7
@Pawel13sz Rzesza zaorana
0
Factos
0
@RomanHoffer Paracetamol
0
@Pilka_jest_okragla Pudrowanie trupa.
1
@Kamilos84 Oprócz premium, płacę za przywileje.
4
@AllBundy Jakość w ataku jest tylko na papierze, pomoc bez zbytniej kreatywności, obrona oparta na Araujo. Optymistycznie remis, realistycznie 2-3 w plecy.
1
@kulek22 Android TV przede wszystkim, polecam Sony.
0
@LS Jak każdy szalony naukowiec :/
0
Ciekawe czy gdyby Nemesis z RE3 zaszczepił się to byłby dobry chłopak?
0
@Colon Takie dośrodkowanie mogłoby zabić
3
Nie zapominajmy, że w nowym roku wraca Martin Goatwhite.
0
@mat32 Zapewne laser
1
@Pilka_jest_okragla Pograł, bo Gavi musiał zejść. Poza tym nie dał zbyt wielu argumentów, by stawiać na niego.
0
@msmsms Dzięki, wrócę koło 22 w takim razie
0
Długo jeszcze będzie trwać ten wyścig?
0
Trzeba liczyć na Dynamo, bo sami raczej nie wywalczymy awansu.
0
@matirix20 https://allegro.pl/oferta/telewizor-led-sony-kd-55x7056-4k-uhd-smart-srebrny-11516250168
0
@matirix20 Nie miałem styczności.
0
@matirix20 Sony, Samsung, Philips, odradzam LG czy Toshibę.
1
@pt9 Ich zasługi przy zasługach p$g to kpina.
1
@Coutinho007 Romantyzm szejków z kozami :D
26
Le Cabaret XD
1
@mmaciass Prymityw bez sportowych argumentów.
2
@arkasath Guardiola po przejęciu Barcy dostał od Wisły, więc tranquila
0
@Djzordon Co to zmienia, dalej jesteśmy w ciemnym dupsku.
5
@Kwiatek67 Niby cisnęli, ale jednak i tak poszło w gacie.