1

@dniel Daniel to jeleń.

1

@Kgorecki2500 Pewnie zwrot jakichś kurewek z remizy to człowiek nie słyszał.

0

@Coutinho007 Dembele dzbanie, granie nie levelowanie.

0

@PatrykBarca Do tego ich mia san mia, no Baja Myniś po prostu xD

7

@Pawel13sz Rzesza zaorana

0

Factos


0

@RomanHoffer Paracetamol

0

@Pilka_jest_okragla Pudrowanie trupa.

1

@Kamilos84 Oprócz premium, płacę za przywileje.

4

@AllBundy Jakość w ataku jest tylko na papierze, pomoc bez zbytniej kreatywności, obrona oparta na Araujo. Optymistycznie remis, realistycznie 2-3 w plecy.

1

@kulek22 Android TV przede wszystkim, polecam Sony.

0

@LS Jak każdy szalony naukowiec :/

0

Ciekawe czy gdyby Nemesis z RE3 zaszczepił się to byłby dobry chłopak?

0

@Colon Takie dośrodkowanie mogłoby zabić

3

Nie zapominajmy, że w nowym roku wraca Martin Goatwhite.

0

@mat32 Zapewne laser

1

@Pilka_jest_okragla Pograł, bo Gavi musiał zejść. Poza tym nie dał zbyt wielu argumentów, by stawiać na niego.

0

@msmsms Dzięki, wrócę koło 22 w takim razie

0

Długo jeszcze będzie trwać ten wyścig?

0

Trzeba liczyć na Dynamo, bo sami raczej nie wywalczymy awansu.

0

@matirix20 Nie miałem styczności.

0

@matirix20 Sony, Samsung, Philips, odradzam LG czy Toshibę.

1

@pt9 Ich zasługi przy zasługach p$g to kpina.

1

@Coutinho007 Romantyzm szejków z kozami :D

26

Le Cabaret XD


1

@mmaciass Prymityw bez sportowych argumentów.

2

@arkasath Guardiola po przejęciu Barcy dostał od Wisły, więc tranquila

0

@Djzordon Co to zmienia, dalej jesteśmy w ciemnym dupsku.

5

@Kwiatek67 Niby cisnęli, ale jednak i tak poszło w gacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?