vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000 Jeszcze będą się przed nim płaszczyć, omg
0
Przypominam tylko, że Leo zgodził się na 50 brutto XD
0
@Momals11 Witamy z powrotem w 2021
0
@Geble Dla szejków to żaden wydatek
1
@pacior95 Dmytro Chygrynskiy
0
@Pogba Taka różnica, że połamanego nikt nie kupi zimą
6
40mln brutto rocznie za 3/4 każdego sezonu na l4, thank you and good luck dzbanele.
0
@DawidGrob O Boże jaki krejzi imprezowicz
0
@macio_944 Ban dla obu i spokój
1
@doc Dembele co chwilę bolą mięśnie i bez covida.
0
@HighestInTheRoom Fame to ta sama, niska półka.
2
@kulek22 Chop odpłynął w krainę niedorzeczności
6
Jak czytam o tym prime mma to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że 3/4 społeczeństwa to zwierzęta kierujące się instynktami.
1
@Zoker Paulo Sousa? TOP
0
@domisiek114 Jest internet, nie ma problemu
3
@masq Fake taxi
0
@Emhyr Za to Roberto jest genialnym planem.
4
Torres wzbudza u mnie podobne emocje co transfery Songa, Andre Gomesa czy Arthura, gość coś tam gra, ale wydaje mi się, że to nie ten poziom.
0
@DaPidejpi Nogę czy głowę?
0
Koeman nowym trenerem reprezentacji [źródłowyimaginowane]
2
Lepsze rodzynki niż wiórki kokosowe
2
@kulek22 Lepiej pić
0
Święta, święta i po wigilii
0
@jeyx77x O 2.99 za dużo
0
@LUPR Dziś może i tak, ale z Nami byłby remis albo i by jeszcze wygrali.
0
Real prowadząc 2 czy 3 bramkami nie myśli, że rywal już rozłoży nogi. To są właśnie te detale.
1
Kto ma zagrozić białym jak materace są tak samo słabe jak i my :/
2
@Peciak Tak jak pisałem wcześniej, powinniśmy zbierać kasę na wzmocnienia w lato, a nie inwestować w półśrodki.
0
@kamilop Semedo poszedł za 30, więc zawsze znajdzie się jakiś chętny.
0
@TR3YWAY Chociażby po to żeby sprzedać go drożej.