0

@patrykzmc2000 Jeszcze będą się przed nim płaszczyć, omg

0

Przypominam tylko, że Leo zgodził się na 50 brutto XD

0

@Momals11 Witamy z powrotem w 2021

0

@Geble Dla szejków to żaden wydatek

1

@pacior95 Dmytro Chygrynskiy

0

@Pogba Taka różnica, że połamanego nikt nie kupi zimą

6

40mln brutto rocznie za 3/4 każdego sezonu na l4, thank you and good luck dzbanele.

0

@DawidGrob O Boże jaki krejzi imprezowicz

0

@macio_944 Ban dla obu i spokój

1

@doc Dembele co chwilę bolą mięśnie i bez covida.

0

@HighestInTheRoom Fame to ta sama, niska półka.

2

@kulek22 Chop odpłynął w krainę niedorzeczności

6

Jak czytam o tym prime mma to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że 3/4 społeczeństwa to zwierzęta kierujące się instynktami.

1

@Zoker Paulo Sousa? TOP

0

@domisiek114 Jest internet, nie ma problemu

3

@masq Fake taxi

0

@Emhyr Za to Roberto jest genialnym planem.

4

Torres wzbudza u mnie podobne emocje co transfery Songa, Andre Gomesa czy Arthura, gość coś tam gra, ale wydaje mi się, że to nie ten poziom.

0

@DaPidejpi Nogę czy głowę?

0

Koeman nowym trenerem reprezentacji [źródłowyimaginowane]

2

Lepsze rodzynki niż wiórki kokosowe

2

@kulek22 Lepiej pić

0

Święta, święta i po wigilii

0

@jeyx77x O 2.99 za dużo

0

@LUPR Dziś może i tak, ale z Nami byłby remis albo i by jeszcze wygrali.

0

Real prowadząc 2 czy 3 bramkami nie myśli, że rywal już rozłoży nogi. To są właśnie te detale.

1

Kto ma zagrozić białym jak materace są tak samo słabe jak i my :/

2

@Peciak Tak jak pisałem wcześniej, powinniśmy zbierać kasę na wzmocnienia w lato, a nie inwestować w półśrodki.

0

@kamilop Semedo poszedł za 30, więc zawsze znajdzie się jakiś chętny.

0

@TR3YWAY Chociażby po to żeby sprzedać go drożej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?