vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_ Nie ma, gdyby go używał byłby w top 5 na świecie.
2
@MesQueUnClub96 Konta Ci się pomyliły xd
1
@norbi77 Dał asystę z potężnym Cadiz, ale haters gonna hate :v
0
@franegpro Kontuzja > Puig
1
@BaroPodertos Jak każdy w Barcelonie od kilku lat
1
"Wszedł i odmienił losy spotkania" czyli jak prasa będzie jutro łechtać ego Bombele
1
Ksawi dawaj na ring
0
Prowadzenie w takim meczu jest zbyt mainstreamowe
1
@Hubsao Lider projektu xD
0
Żordi tysiąc i jedna wrzutka Alba
0
Co Coutinho wygrał w Bayernie to jego, jeszcze te 2 bramki w meczu z Nami xD
1
@tomek8756 Macki prezesa
3
Coś czuję, że Haaland przyjdzie do Barcy, ale nie dogada się z Rikim Puciem i będzie musiał odejść w zimowym okienku :(
0
Koronawirus czy nie, mięśnie i tak będą boleć
1
@messi564 Do Nas w lato ma dołączyć 32-letni Azpilicueta i rywalizować o miejsce w składzie z 38-letnim Alvesem xD
0
@DonMatteo901 Coutinho, Dembele, Umtiti - 2+1 gratis
0
@AduŚ07 Jak w lidlu, co tydzień nowa odmiana
2
@Sau_Ron Morata
2
@Rust_Cohle Luuk > Leo
0
@AmigoBlancos Się okaże
0
@doc Smoothly czyli wypożyczenie z opcją wykupu, z której i tak nikt nie skorzysta.
0
Jest u Nas jeden taki co dla Niego pozycja nie ma znaczenia, bo na każdej jest cienki.
8
@Zoker Kolonia francuska dotarła nawet do Chile
0
@FC1899Barca Kasa z Mbappe pójdzie na Haalanda i co Pan zrobisz, chociaż będzie to jego błąd.
1
Czyli Morata za te 40 mln, które mieli zapłacić za Griezmanna? Helena, mam zawał
51
Koeman mając taki skład wyszedłby po 0:0 i dostał 2 w plecy.
4
Puć nawet przy takim składzie wyróżnia się negatywnie
2
Puć pierwszy do cieszynki pobiegł, jaki to jest placek
2
Strzelił bramkę i ma jechane, ogarnijcie berety
3
Puć dramaturgia