vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Swistus172 Athletic*
1
@taris A kto strzelił gola?
1
Busquets i te jego żałosne kółeczka na własnej połowie
0
Tytuł losers of the year został przyznany już w styczniu xD
0
@Tibu 5 mln, bo kończy mu się kontrakt. Przedłuża, zostaje wystawiony na rynek i można przebierać.
3
@Zip Zdróweczko
@ChessInfo Czekałem na rozpoczęcie meczu, teraz siła wyższa
8
Zamiast meczu Barcy będzie zbliżenie na spocone twarze graczy śmietankowych... Idę po drina.
0
@Tibu Po tym jak po raz kolejny się połamał, spóźnił się i brak powagi - czaisz w końcu?
0
@Tibu No popatrz, chętnych na niego nie brakuje, ale oczywiście w lato, bo za free.
0
@Tibu Człowieku Twoje argumenty może mają podstawy w fm-ie, żeby Ci to choć trochę zobrazować to przypomnij sobie sytuację z Emersonem. Przyszedł, miał grać w pierwszym składzie, Barca i On dostali dobrą ofertę i już go nie ma. Myślisz, że Dembele odrzuciłby superofertę z powodu miłości do Barcy?
0
@Tibu Został, by nie pozbywać się go za darmo.
0
@Tibu Przypadek Moriby - coś zaczyna świtać? Nastoletni koledzy mają wiedzieć, że jeśli stawiają dobro materialne ponad dobro kariery i klubu to nie mają tu czego szukać.
0
@Barca1992 Zaszczepiony ma nie mieć wyboru, więc to byłaby kpina. Poza tym dla ludzi powyżej 80 roku życia to może być wyrok.
0
@Tibu Gdyby Dembele dał 1/4 tego co Bale dla Realu to mógłby siedzieć i do końca kontraktu. Poza tym ławka lub trybuny na jakiś czas i szybko zmieniłby zdanie.
0
@Khajio Z tego co widzę to na szczęście nie kojarzę, ale gość to chyba ta sama półka co Muniak i Evans.
1
@Peszko07 Kto odpowie za powikłania poszczepienne?
0
@Kusco15 Tępić do skutku ten parch społeczny.
0
@Tibu Przedłużenie Dembele na mniejszym kontrakcie byłoby najlepszym rozwiązaniem, bo w każdej chwili można by go sprzedać, a nie puścić za free latem.
6
@Gomess Co to za pet?
2
Komentarz usunięty
3
@RikiPuig612 Robi za kamerzystę dzisiaj
0
@Naturopata A gdzie?
1
@Naturopata Gdzie niby odszedł Luuk?
0
@LuisSuarez09 Zawieszony za kartki z Sevilli
1
@Preteee Google Lens xd
0
Wypociny bombelka
https://ibb.co/dJj8R5T
0
Czemu mecze Barcy są zazwyczaj ostatnie, dziś znowu najpierw jakieś ogórki z Elche
2
Przypominam, że wypożyczyliśmy Griezmanna na 2 sezony za 80 mln euro + kontrakt xD
6
@escarabajo Takim pieprzeniem podniósł jego wymagania finansowe...
0
@kolomen2 Miałbym ponad 4200 gdyby mnie nie zbanowali parę lat temu xD