0

@Swistus172 Athletic*

1

@taris A kto strzelił gola?

1

Busquets i te jego żałosne kółeczka na własnej połowie

0

Tytuł losers of the year został przyznany już w styczniu xD

0

@Tibu 5 mln, bo kończy mu się kontrakt. Przedłuża, zostaje wystawiony na rynek i można przebierać.

3

@Zip Zdróweczko
@ChessInfo Czekałem na rozpoczęcie meczu, teraz siła wyższa

8

Zamiast meczu Barcy będzie zbliżenie na spocone twarze graczy śmietankowych... Idę po drina.

0

@Tibu Po tym jak po raz kolejny się połamał, spóźnił się i brak powagi - czaisz w końcu?

0

@Tibu No popatrz, chętnych na niego nie brakuje, ale oczywiście w lato, bo za free.

0

@Tibu Człowieku Twoje argumenty może mają podstawy w fm-ie, żeby Ci to choć trochę zobrazować to przypomnij sobie sytuację z Emersonem. Przyszedł, miał grać w pierwszym składzie, Barca i On dostali dobrą ofertę i już go nie ma. Myślisz, że Dembele odrzuciłby superofertę z powodu miłości do Barcy?

0

@Tibu Został, by nie pozbywać się go za darmo.

0

@Tibu Przypadek Moriby - coś zaczyna świtać? Nastoletni koledzy mają wiedzieć, że jeśli stawiają dobro materialne ponad dobro kariery i klubu to nie mają tu czego szukać.

0

@Barca1992 Zaszczepiony ma nie mieć wyboru, więc to byłaby kpina. Poza tym dla ludzi powyżej 80 roku życia to może być wyrok.

0

@Tibu Gdyby Dembele dał 1/4 tego co Bale dla Realu to mógłby siedzieć i do końca kontraktu. Poza tym ławka lub trybuny na jakiś czas i szybko zmieniłby zdanie.

0

@Khajio Z tego co widzę to na szczęście nie kojarzę, ale gość to chyba ta sama półka co Muniak i Evans.

1

@Peszko07 Kto odpowie za powikłania poszczepienne?

0

@Kusco15 Tępić do skutku ten parch społeczny.

0

@Tibu Przedłużenie Dembele na mniejszym kontrakcie byłoby najlepszym rozwiązaniem, bo w każdej chwili można by go sprzedać, a nie puścić za free latem.

6

@Gomess Co to za pet?

2

Komentarz usunięty

3

@RikiPuig612 Robi za kamerzystę dzisiaj

0

@Naturopata A gdzie?

1

@Naturopata Gdzie niby odszedł Luuk?

0

@LuisSuarez09 Zawieszony za kartki z Sevilli

1

@Preteee Google Lens xd

0

Wypociny bombelka
https://ibb.co/dJj8R5T

0

Czemu mecze Barcy są zazwyczaj ostatnie, dziś znowu najpierw jakieś ogórki z Elche

2

Przypominam, że wypożyczyliśmy Griezmanna na 2 sezony za 80 mln euro + kontrakt xD

6

@escarabajo Takim pieprzeniem podniósł jego wymagania finansowe...

0

@kolomen2 Miałbym ponad 4200 gdyby mnie nie zbanowali parę lat temu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?