3

@AllBundy Jedno

2

@Kurkmen Xbox łatwiej dostępny i w cywilizowanej cenie, a Game Pass to kozak.

2

@MrShakira Myślę, że gość ma już wywalone, przychodził głównie dla Koemana

0

@7black4 Wciąż czyli masz nadzieję ;)

2

@Pilka_jest_okragla Ansu Fatty

0

Memphis Depay: hit czy kit?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Sugerujesz powyżej 4 akcje ofensywne FC Barcelony?

11

@Pilka_jest_okragla Kurła, a Puć jak zwykle tam gdzie kamera, jprdl xD

3

@Gaucho Na początek niech zacznie ponownie obserwować Barce na Twitterze xD

2

@kaamil1910 Wolałbym zjeść ten hajs w monetach jednogroszowych.

1

Najman: "No cóż… jeżeli nie w Kielcach to może w Pruszkowie? #MMA-VIP 4"
Że też matka ziemia musi nosić takie ameby.

0

@Kusco15 Bzdura, już teraz jest ścisk w pomocy

3

@busquets5 On chciał tylko poexpić dzień dłużej w fortnite...

4

@ElKamil A czym różni się mma vip od np. fame mma? Tu i tu zwierzęta mogące zrobić wszystko za hajs, tfu

2

@HighestInTheRoom Morawiecki jakiś czas temu przewidział przyszłość dla @Damian11 czyli będzie j@#$ł za miskę ryżu.

3

@Luciano99 Boś bidok

1

Płacimy pensję Pjanicia?

1

@Jakub1513 Nico czołg

0

@Emhyr Jutro wygrywa Rayo i jesteśmy na 7

0

@blaugrana16 Gaya dziś nie popisał się z białymi

1

@Momals11 Lepiej udawać niewiniątko przy arbitrze, co za hipokryta

8

Casemiro dziś czerwo musi być

1

Mogło być top 3, a Rayo wygrywa i jest 7

19

Gen frajerstwa po raz kolejny atakuje drużynę FC Barcelony. Objawami są kretyńskie klepanie z bramkarzem na własnej połowie, odłączenie szarych komórek posiadając już żółtą kartkę i myśl, że przeciwnicy to pachołki treningowe.

0

@Pilka_jest_okragla Lew zamienił się dziś w świnię

1

Dlaczego nie Dupaj?

0

@DonAndrzejos Raczej zmiany Xaviego, bo po nich wszystko siadło

3

Depay za Moratę to jednak nie był taki głupi pomysł xd

9

Wyciął gościa i płacze, że czysto

2

Żeby De Jong ruszał się więcej od Dupaja to bym nigdy nie powiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?