vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AllBundy Jedno
2
@Kurkmen Xbox łatwiej dostępny i w cywilizowanej cenie, a Game Pass to kozak.
2
@MrShakira Myślę, że gość ma już wywalone, przychodził głównie dla Koemana
0
@7black4 Wciąż czyli masz nadzieję ;)
2
@Pilka_jest_okragla Ansu Fatty
0
Memphis Depay: hit czy kit?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Sugerujesz powyżej 4 akcje ofensywne FC Barcelony?
11
@Pilka_jest_okragla Kurła, a Puć jak zwykle tam gdzie kamera, jprdl xD
3
@Gaucho Na początek niech zacznie ponownie obserwować Barce na Twitterze xD
2
@kaamil1910 Wolałbym zjeść ten hajs w monetach jednogroszowych.
1
Najman: "No cóż… jeżeli nie w Kielcach to może w Pruszkowie? #MMA-VIP 4"
Że też matka ziemia musi nosić takie ameby.
0
@Kusco15 Bzdura, już teraz jest ścisk w pomocy
3
@busquets5 On chciał tylko poexpić dzień dłużej w fortnite...
4
@ElKamil A czym różni się mma vip od np. fame mma? Tu i tu zwierzęta mogące zrobić wszystko za hajs, tfu
2
@HighestInTheRoom Morawiecki jakiś czas temu przewidział przyszłość dla @Damian11 czyli będzie j@#$ł za miskę ryżu.
3
@Luciano99 Boś bidok
1
Płacimy pensję Pjanicia?
1
@Jakub1513 Nico czołg
0
@Emhyr Jutro wygrywa Rayo i jesteśmy na 7
0
@blaugrana16 Gaya dziś nie popisał się z białymi
1
@Momals11 Lepiej udawać niewiniątko przy arbitrze, co za hipokryta
8
Casemiro dziś czerwo musi być
1
Mogło być top 3, a Rayo wygrywa i jest 7
19
Gen frajerstwa po raz kolejny atakuje drużynę FC Barcelony. Objawami są kretyńskie klepanie z bramkarzem na własnej połowie, odłączenie szarych komórek posiadając już żółtą kartkę i myśl, że przeciwnicy to pachołki treningowe.
0
@Pilka_jest_okragla Lew zamienił się dziś w świnię
1
Dlaczego nie Dupaj?
0
@DonAndrzejos Raczej zmiany Xaviego, bo po nich wszystko siadło
3
Depay za Moratę to jednak nie był taki głupi pomysł xd
9
Wyciął gościa i płacze, że czysto
2
Żeby De Jong ruszał się więcej od Dupaja to bym nigdy nie powiedział