vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@POLAK12345 Stringi Winicjusza
0
Militao jakiego szefa zgrywa, drugi prymityw po Casemiro
3
Krysztianu to skszydłowy i gra z kontuzjom
7
Wszyscy jesteśmy Baskami
1
@Coutinho007 Za darmo to i ocet słodki xd
5
Goodbye Bombelek one way ticket to the bench feat. Europe final countdown remix 2022
9
@masq Na yt to i Puć jest crack
4
@IronSanHybrid Smacznego, u mnie miska ryżu
0
@Worny Aż kipi testosteron z tego zdjęcia
0
@szkutnik91 Krul jest jeden i ma na imię Tim.
0
Carvajal z koroną, a przedwczoraj grał :v
0
@AllBundy Bardziej Cuenca
0
@DaPidejpi Milan
2
@HighestInTheRoom Zamiast nagradzać pracujących obniżkami podatków to wolą ładować w nierobów, którym wiecznie będzie mało. Szkoda strzępić ryja.
1
@Janas11224 https://ibb.co/tBmBBqb
1
@Ptasior Byli już w BBC rok temu przy okazji odcinka specjalnego po śmierci Sabine Schmitz. Na razie mają umowę z Amazonem, jeśli nie przedłużą to coś będzie się kroić. :D
0
@Ptasior Clarkson grabił sobie od kilku lat przez swój cięty język, a po napaści na członka grupy nie mieli wyjścia. Ciekawe czy trio nie wróci do łask za jakiś czas, w końcu Clarkson prowadzi "Who wants to be a millionaire" w BBC.
0
@Ptasior Niestety Grand Tour też nie urywa, bez sensu zmienili format, same wyprawy były spoko, ale raz na jakiś czas w odcinkach specjalnych.
1
O Boniu jaki ten nowy Top Gear jest żałosny, gorzej niż Automaniak u Nas
0
@Kusco15 Wtedy zaczęła się era potężnego Setiena.
5
@Tuc Redakcja to banda hejterów, więc nie można spodziewać się niczego więcej po użytkownikach.
0
@Encore Dwutysięczny ósmy
1
@Kgorecki2500 69 hehe, a to śmieszki
0
@Jakchcesz Zgasł jak kiep razem z Depayem po odejściu rudego.
81
Akcja meczu to jak Dembele wypalił bombę na pałę, a Luuk dobijał to głową XD
0
@Krzywy95 Nic specjalnego nie pokazał
0
@Kwiatek67 Był w składzie i nie powąchał murawy
0
Alves to zawodnik na ligowych średniaków, nie można od Niego wymagać cudów w tym wieku. Samo to, że posadził Desta o czymś świadczy...
0
Busquets, Gavi zacznijcie myśleć, bo to skończy się źle
2
Alaba czy Mendy jeden luj, obaj lepsi od Alby