11

@BarcaInfo Ta umowa miałaby sens na 10 lat, a nie pół wieku.

2

Najlepszy scenariusz to: Leo eliminuje Real, a potem p$g odpada z Bayernem

0

Wszyscy podjarani Real - p$g, a tu my z Napoli będziemy męczyć bułę.

4

@kamilop Masz go w aplikacji mObywatel.

0

Aguero w środę na konferencji ma poinformować o zakończeniu kariery.

0

Każdy może nas zbić w obecnej sytuacji.

0

Kibice Barcy teraz
https://bit.ly/3lYoudR

8

-18 do Realu, witamy w alternatywnej rzeczywistości.

2

@LucaMancini Ja, dziewczyna nawet testu nie musiała robić.

1

@FC1899Barca Wszedł,bo następny geniusz Dembele połamał się o piłkę.

0

@LambiPL Fizyczne, ogrywam i gonię dalej

2

@LucaMancini Wszystko naraz, przedłużyli mi kwarantannę

2

@LucaMancini Chyba trzeba, bo rzeczywistość jest nie do przyjęcia na trzeźwo.

0

@AnsuFati_10 Remisik optymalnie

0

Dembele połamany?

0

@BarcaInfo Posadził Desta, a wpuścił Mingueze. Quo Vadis Barca?

0

Tak, jeśli sprzedadzą każdego za kogo otrzymają odpowiednią ofertę rynkową i zaczną od początku.

1

Jak zwykle, jeden gol przewagi i panienki klepią w obrębie własnego pola karnego, bo kto może zagrozić POTĘŻNEJ FC Barcelonie.

0

@Dankhog Forza Horizon 5

11

@Cobra303 Milan to Ty szanuj i przyzwyczajaj się, bo czeka Nas podobna droga

9

@Jakchcesz Dla mnie to komplement xD

1

Nie zesrajcie się z tą piłką, później co drugi będzie płakał jak Ronaldo na Rambli xD

15

Nominuję @robertlewandowski, w końcu może dostanie.

0

@PawkoFCB Ja kwarantanna, a dziewczyna normalnie chodzi do pracy, nawet testu nie musiała robić.

0

@DarkShen Araujo, Gavi, Dembele, reszta losowa.

73

Zbiorowa masturbacja=nie zrobił nic złego. Za jaja i do góry.

5

@Lautaro Ładowanie w ludzi szczepionek, za które zapłacili

0

@DarkShen Ogólnie najlepsze wspomnienia z PS1 i PS2, później już nieliczne tytuły dawały radę.

0

@mkord Reszta nie gada tych głupot za każdym razem.

5

@Hubsao Czyli proces trwa, panuje optymizm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?