vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@BarcaInfo Ta umowa miałaby sens na 10 lat, a nie pół wieku.
2
Najlepszy scenariusz to: Leo eliminuje Real, a potem p$g odpada z Bayernem
0
Wszyscy podjarani Real - p$g, a tu my z Napoli będziemy męczyć bułę.
4
@kamilop Masz go w aplikacji mObywatel.
0
Aguero w środę na konferencji ma poinformować o zakończeniu kariery.
0
Każdy może nas zbić w obecnej sytuacji.
0
Kibice Barcy teraz
https://bit.ly/3lYoudR
8
-18 do Realu, witamy w alternatywnej rzeczywistości.
2
@LucaMancini Ja, dziewczyna nawet testu nie musiała robić.
1
@FC1899Barca Wszedł,bo następny geniusz Dembele połamał się o piłkę.
0
@LambiPL Fizyczne, ogrywam i gonię dalej
2
@LucaMancini Wszystko naraz, przedłużyli mi kwarantannę
2
@LucaMancini Chyba trzeba, bo rzeczywistość jest nie do przyjęcia na trzeźwo.
0
@AnsuFati_10 Remisik optymalnie
0
Dembele połamany?
0
@BarcaInfo Posadził Desta, a wpuścił Mingueze. Quo Vadis Barca?
0
Tak, jeśli sprzedadzą każdego za kogo otrzymają odpowiednią ofertę rynkową i zaczną od początku.
1
Jak zwykle, jeden gol przewagi i panienki klepią w obrębie własnego pola karnego, bo kto może zagrozić POTĘŻNEJ FC Barcelonie.
0
@Dankhog Forza Horizon 5
11
@Cobra303 Milan to Ty szanuj i przyzwyczajaj się, bo czeka Nas podobna droga
9
@Jakchcesz Dla mnie to komplement xD
1
Nie zesrajcie się z tą piłką, później co drugi będzie płakał jak Ronaldo na Rambli xD
15
Nominuję @robertlewandowski, w końcu może dostanie.
0
@PawkoFCB Ja kwarantanna, a dziewczyna normalnie chodzi do pracy, nawet testu nie musiała robić.
0
@DarkShen Araujo, Gavi, Dembele, reszta losowa.
73
Zbiorowa masturbacja=nie zrobił nic złego. Za jaja i do góry.
5
@Lautaro Ładowanie w ludzi szczepionek, za które zapłacili
0
@DarkShen Ogólnie najlepsze wspomnienia z PS1 i PS2, później już nieliczne tytuły dawały radę.
0
@mkord Reszta nie gada tych głupot za każdym razem.
5
@Hubsao Czyli proces trwa, panuje optymizm.