vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dniel Wybacz, że nie jestem tak poinformowany w temacie Realu jak Ty.
0
@puyol_presidend5 Wchodzi zazwyczaj w drugiej jak już Casemiro lata z jedną żółtą.
0
@Krzychu1010 49 zł na 30 dni, otomoto i olx już w pakiecie.
0
@tbas Tylko kto wszedłby ratować jak on po pierwszej połowie będzie zabandażowany.
12
@Commandement Mnie właśnie gniecie korona po jednodawkowym Johnsonie w czerwcu, następnej dawki nie biorę.
3
@AlexDark00 Cavani za darmo to uczciwa cena.
2
Cavani w letnim oknie? TOP.
2
@Comfortable_ Ta futbolistyczna mafia piłkarska nie zasługuje na takiego gracza jak i ZP.
1
Factos
0
@Herato No mercy.
0
@Encore 70mln???!
12
@BarcaInfo Co nie zmienia faktu, że sam tego nie napisałeś.
0
@QUNJ W takim razie gdyby Leo nie wygrał CA to balon trafiłby do Lewego z wygraną Bundesligą, a nie Jorginho z LM i Euro xD
0
France Football skreśliło liczbę zdobytych goli jako kryterium ZP przyznając nagrodę Najlepszego Strzelca dla Lewego, liczba zdobytych trofeów też odpada, bo Jorginho zdobył 2 najważniejsze w tym roku. Należy więc przyjąć, że balon dostaje gracz, który ma największy wpływ na drużynę, niezależnie od osiąganych wyników XD
1
@Vebrol Nigdy nie błyszczał
0
@Kamiloza91 To jak Euro, a zwycięzca Euro jednak nie wygrał xD
3
@Kamilos84 W ogóle powinien być zakaz głosowania na reprezentanta swojego kraju.
1
@Rewolucja123 Śmieszne te żabojady.
5
@QUNJ Bo Francja jak zwykle wywiesiła białą flagę, zresztą nie raz w swojej historii. Le Cabaret xD
2
Czemu w zeszłym roku nie zorganizowali gali zdalnie tak jak w tym z graczami Chelsea?
0
@Derean Bartomeu to nawet nie zdaje sobie sprawy co źle robił.
0
@koziar Faktycznie, coś mi się uwalilo, że 89 :o
3
To, że ten człowiek musi grać w Ligue 1 Uber Eats to największa porażka Laporty.
0
@koziar W 2023 Lewy będzie miał 34 lata czyli tyle co Leo w tym.
0
@Encore Ale że niby za co jak to tylko dzięki CA xD
0
@PatrychoO Obie obleśne, #SpriteTeam
1
Najgorsze jest to, że to pierwsza ZP dla gracza p$g
7
Laskowski gasi Dekiert xD
0
@Wilczeq Tym bardziej, że ma już 6, a Lewy nul
1
@Lola120 To idź się uczyć, a nie jakaś la bamba