5

Iwański te anegdoty chyba na poczekaniu wymyśla

0

Włochy walą z dystansu, u Nas Lewandowski cofa się żeby cokolwiek rozegrać

9

Włochy mają szczęście, że ominęli w grupie maszynę Sousy

2

@Lola120 Belgia też

0

@DaPidejpi Nigdzie nie będzie już legendą

1

Ramos pożałuje jak Buffon czy Neymar

3

@LightningStrike Rak futbolu

4

Myślę, że wciągną Szwajcarię jak makaron

1

Jeśli Turcja jest beznadziejna to co powiedzieć o PL?

2

@PatrykBarca Pewnie Hiszpania

1

Wales, Golf, Madrid. In that order.

1

@Stagiryta Jak Szwecja nie wygrywa ze Słowacją i przegrywa z Nami to ma 2 pkt, my wygrywamy z Nimi i mamy 3

0

@kuz Mi chodzi o 3 miejsce, a nie jakieś kokosy xD

0

Jeśli Szwecja przegra lub zremisuje ze Słowacją to jest jakaś nadzieja

0

@panczo Skillem też

2

"Polska skupiła się na Hiszpanach przed meczem ze Słowacją"
Bardziej żałosnej wymówki dla polskich kopaczy nie słyszałem.

1

@BXOD Ronaldo nie lubi tego komentarza

4

Ronaldo po meczu z Węgrami faworytem do króla strzelców... Ludzie, ma przed sobą Francję i Niemcy, później nie będzie lżej, więc wstrzymałbym hurraoptymizm

11

Dembele na 2 minuty żeby wartość wzrosła, gut gut

0

Hummels piękne okno

0

@mrboom Bohater, który (prawie) zatrzymał Lewandowskiego

3

@amanter Puć atencjusz

1

Słabo płacą w tych Niemczech jak Gikiewicz musi w studio TVP dorabiać xD

1

Jak się chłop zezłomował w Barcelonie to szok


2

Iwański dochodzi

0

@zadafcb GOAT on God Mode

1

Leo Leo Leo Ole Ole Ole

3

Sezon na wpier*ol uważam za otwarty

6

@Katalonbar Szwecja zagra z Nami jak z Hiszpanią i dzida do domu

0

@Zawsze_Wierny Jak cała Hiszpania czyli 3/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?