vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Iwański te anegdoty chyba na poczekaniu wymyśla
0
Włochy walą z dystansu, u Nas Lewandowski cofa się żeby cokolwiek rozegrać
9
Włochy mają szczęście, że ominęli w grupie maszynę Sousy
2
@Lola120 Belgia też
0
@DaPidejpi Nigdzie nie będzie już legendą
1
Ramos pożałuje jak Buffon czy Neymar
3
@LightningStrike Rak futbolu
4
Myślę, że wciągną Szwajcarię jak makaron
1
Jeśli Turcja jest beznadziejna to co powiedzieć o PL?
2
@PatrykBarca Pewnie Hiszpania
1
Wales, Golf, Madrid. In that order.
1
@Stagiryta Jak Szwecja nie wygrywa ze Słowacją i przegrywa z Nami to ma 2 pkt, my wygrywamy z Nimi i mamy 3
0
@kuz Mi chodzi o 3 miejsce, a nie jakieś kokosy xD
0
Jeśli Szwecja przegra lub zremisuje ze Słowacją to jest jakaś nadzieja
0
@panczo Skillem też
2
"Polska skupiła się na Hiszpanach przed meczem ze Słowacją"
Bardziej żałosnej wymówki dla polskich kopaczy nie słyszałem.
1
@BXOD Ronaldo nie lubi tego komentarza
4
Ronaldo po meczu z Węgrami faworytem do króla strzelców... Ludzie, ma przed sobą Francję i Niemcy, później nie będzie lżej, więc wstrzymałbym hurraoptymizm
11
Dembele na 2 minuty żeby wartość wzrosła, gut gut
0
Hummels piękne okno
0
@mrboom Bohater, który (prawie) zatrzymał Lewandowskiego
3
@amanter Puć atencjusz
1
Słabo płacą w tych Niemczech jak Gikiewicz musi w studio TVP dorabiać xD
1
Jak się chłop zezłomował w Barcelonie to szok
2
Iwański dochodzi
0
@zadafcb GOAT on God Mode
1
Leo Leo Leo Ole Ole Ole
3
Sezon na wpier*ol uważam za otwarty
6
@Katalonbar Szwecja zagra z Nami jak z Hiszpanią i dzida do domu
0
@Zawsze_Wierny Jak cała Hiszpania czyli 3/10