vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@patryk355 Mają kartkować się przed Villarrealem na wyjeździe?
0
Czyżby Atletico po raz kolejny zdemolowało rywala 1:0?
0
To po co im to było? Wejść, ulec presji kibiców i złodziei FIFA/UEFA, obsrać zbroję, wyjść i ośmieszyć się? Efekt może być odwrotny od zamierzanego czyli przykręcą kurek współzałożycielom, a zaczną dawać na jakichś no-name'ów.
9
@Encore Czemu wczoraj nie szczekali
1
@Kondziubarca Kto tam z Anglii oprócz City jest taki super? xD
99
To nie Perez jest pośmiewiskiem tylko te żałosne kluby, które 48h po potwierdzeniu uczestnictwa już kleją na kolanie pisma dotyczące wyjścia z SL.
2
Szejk pogroził City i nie ma gadania, z powrotem do klatki
1
@monsterrize Napisał gość, który błysnął swą inteligencją w zdaniu:
"Ci co szczekają na Barcelonę, że dołączyła do SuperLigi, to niech wyciągną swoje oszczędności ze skarpety i niech uratują klub z długu, który wynosi parę set baniek"
XD
0
@Lionel_Messi10 Tak będzie, przynajmniej u mnie :(
8
@monsterrize Niech płacą Ci, którzy tak zadłużyli klub
2
@Lionel_Messi10 Ta a w weekend na minusie w nocy xD
6
@JohnnyBarca Starość nie radość
0
@klemens100 Co ma jedno wspólnego z drugim, takie Burnley ma wywalone czy City zagra w LM czy SL
10
Co jak co, ale Perez to typ znający się na swojej robocie. Żeby prezes Realu musiał ratować Barce, gracias Bartomeu.
1
@DonMatteo901 Co on się tak pruje co chwilę do Barcy? Ma pod nosem "you'll never walk alone"
0
@Nazio87 Wuhan 2019
0
@DonMatteo901 Pedrylol zawsze na topie
5
@Ciule123 And the winner is... goatfuckers!
1
@bari_94 Taaa, jak sama faza grupowa Superligi to 18 spotkań.
6
@Messibestplayerintheworld Bo im więcej meczów wpadnie w sezonie xD
11
@Jackazz Bardzo dobrze, chciwy traci podwójnie.
0
@Deeespacito Chyba OMG
3
Populacja kibiców P$G spadnie jeszcze szybciej niż wzrosła, wybornie
5
@4drian0 ''Jeśli piłkarze biorący udział w Europejskiej Super Lidze otrzymają zakaz gry na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze, utworzymy własny turniej Pucharu Świata”
Perez nie pie@#$li się w tańcu.
4
@Chakalaka Właśnie zorientowałem się, że dałem wciągnąć się w trolling. Odklepuje póki czas. xD
0
Komentarz usunięty
1
SuperLiga zamyka temat odejścia Leo, bo pójdzie do P$G kasować Eibar w finale LM? xD
8
@Chakalaka https://bit.ly/3sz8y22
5
@itmustbejoke On nie wie na jakim świecie żyje, że jeszcze go nie odpalili
2
@VenoM Teraz za tę kasę kupisz jednego grajka.