1

@patryk355 Mają kartkować się przed Villarrealem na wyjeździe?

0

Czyżby Atletico po raz kolejny zdemolowało rywala 1:0?

0

To po co im to było? Wejść, ulec presji kibiców i złodziei FIFA/UEFA, obsrać zbroję, wyjść i ośmieszyć się? Efekt może być odwrotny od zamierzanego czyli przykręcą kurek współzałożycielom, a zaczną dawać na jakichś no-name'ów.

9

@Encore Czemu wczoraj nie szczekali

1

@Kondziubarca Kto tam z Anglii oprócz City jest taki super? xD

99

To nie Perez jest pośmiewiskiem tylko te żałosne kluby, które 48h po potwierdzeniu uczestnictwa już kleją na kolanie pisma dotyczące wyjścia z SL.

2

Szejk pogroził City i nie ma gadania, z powrotem do klatki

1

@monsterrize Napisał gość, który błysnął swą inteligencją w zdaniu:
"Ci co szczekają na Barcelonę, że dołączyła do SuperLigi, to niech wyciągną swoje oszczędności ze skarpety i niech uratują klub z długu, który wynosi parę set baniek"
XD

0

@Lionel_Messi10 Tak będzie, przynajmniej u mnie :(

8

@monsterrize Niech płacą Ci, którzy tak zadłużyli klub

2

@Lionel_Messi10 Ta a w weekend na minusie w nocy xD

6

@JohnnyBarca Starość nie radość

0

@klemens100 Co ma jedno wspólnego z drugim, takie Burnley ma wywalone czy City zagra w LM czy SL

10

Co jak co, ale Perez to typ znający się na swojej robocie. Żeby prezes Realu musiał ratować Barce, gracias Bartomeu.

1

@DonMatteo901 Co on się tak pruje co chwilę do Barcy? Ma pod nosem "you'll never walk alone"

0

@Nazio87 Wuhan 2019

0

@DonMatteo901 Pedrylol zawsze na topie

5

@Ciule123 And the winner is... goatfuckers!

1

@bari_94 Taaa, jak sama faza grupowa Superligi to 18 spotkań.

6

@Messibestplayerintheworld Bo im więcej meczów wpadnie w sezonie xD

11

@Jackazz Bardzo dobrze, chciwy traci podwójnie.

0

@Deeespacito Chyba OMG

3

Populacja kibiców P$G spadnie jeszcze szybciej niż wzrosła, wybornie

5

@4drian0 ''Jeśli piłkarze biorący udział w Europejskiej Super Lidze otrzymają zakaz gry na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze, utworzymy własny turniej Pucharu Świata”
Perez nie pie@#$li się w tańcu.

4

@Chakalaka Właśnie zorientowałem się, że dałem wciągnąć się w trolling. Odklepuje póki czas. xD

0

Komentarz usunięty

1

SuperLiga zamyka temat odejścia Leo, bo pójdzie do P$G kasować Eibar w finale LM? xD

8

5

@itmustbejoke On nie wie na jakim świecie żyje, że jeszcze go nie odpalili

2

@VenoM Teraz za tę kasę kupisz jednego grajka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?