0

@lukaszbrk Raz na wozie, raz pod wozem... VeB

3

Świętujemy jak Real, kto by pomyślał...

2

Płaczę już na Rambli XDD

0

@Piotr,1985 Słyszałem właśnie, że Oxygen jest kozak jeśli chodzi o nakładki, ale Pixel to czysty system i do tego z podobno sporo lepszym aparatem co jest dla mnie dość istotne.
@Chada Jak wypada aparat, bo o szybkość raczej bym się nie martwił? ;)

0

OnePlus 8 czy Pixel 4 XL? Ktoś używa, ma jakieś doświadczenia?

3

@Tuc Rambla przejmuje to wideo

0


Złotko

0

@marcin000019 Ten też xD


1

@VamosRakieta AntyChakalaka

1

@IronSanHybrid Niech tam siedzi póki starczy ropy.

0

@Yosemite A co Mourinho osiągnął w Chelsea, ManU i Tottenhamie po wydaniu pewnie jeszcze więcej?

0

Nie umniejszając Realowi, bo też mieli swoje sytuacje, ale stwarzając tyle sytuacji nie strzelić chociaż jednej bramki to trzeba być... Barceloną?

0

Podoliński pięknie wyjaśnił Matiza Borka

3

@sila101 Gran Turismo

13

-Halo
-Nie mogę rozmawiać, zbieram na Neymara
-Ale to Ty dzwonisz
-Na razie

0

@Trepyveb Zależy jak będzie znosił urodziny siostry.

1

@Encore Loffki :O==3

0

@13th Widziałeś licytacje na allegro? 2 puste opakowania za ponad 200k xD

0

@RosjaninBut Wiadomo, że na odsprzedaży zawsze coś odzyskasz, digitale zostają tylko na Twoim dysku, który i tak ma ograniczoną pojemność.

0

@13th Bait jak z PS5

0

@tbas Brazol koło 30, więc na finishu

1

Neymar zostawi ponad 30 baniek rocznie żeby wrócić do Barcy i grać z Leo max 2 lata?

0

@Rudi35 Na ilu kontach? xD

1

@SamuraJack U mnie 2900, minęło jak 2900 dni.

0

@IronSanHybrid Za free można spróbować, Suarez miał ogromną pensję, Kun na pewno takiej nie dostanie.

20

@xVENUMx Wjazd antywjazdowy xD

5

@MesQueUnClub96 Walka o zielone trwa, premium w końcu kosztuje xD

3

Komentarz usunięty

1

Leo don't say good bye bye bye bye bye
You make it right right right right right

4

@Zoker Monolog

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?