vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszbrk Raz na wozie, raz pod wozem... VeB
3
Świętujemy jak Real, kto by pomyślał...
2
Płaczę już na Rambli XDD
0
@Piotr,1985 Słyszałem właśnie, że Oxygen jest kozak jeśli chodzi o nakładki, ale Pixel to czysty system i do tego z podobno sporo lepszym aparatem co jest dla mnie dość istotne.
@Chada Jak wypada aparat, bo o szybkość raczej bym się nie martwił? ;)
0
OnePlus 8 czy Pixel 4 XL? Ktoś używa, ma jakieś doświadczenia?
3
@Tuc Rambla przejmuje to wideo
0
Złotko
0
@marcin000019 Ten też xD
1
@VamosRakieta AntyChakalaka
1
@IronSanHybrid Niech tam siedzi póki starczy ropy.
0
@Yosemite A co Mourinho osiągnął w Chelsea, ManU i Tottenhamie po wydaniu pewnie jeszcze więcej?
0
Nie umniejszając Realowi, bo też mieli swoje sytuacje, ale stwarzając tyle sytuacji nie strzelić chociaż jednej bramki to trzeba być... Barceloną?
0
Podoliński pięknie wyjaśnił Matiza Borka
3
@sila101 Gran Turismo
13
-Halo
-Nie mogę rozmawiać, zbieram na Neymara
-Ale to Ty dzwonisz
-Na razie
0
@Trepyveb Zależy jak będzie znosił urodziny siostry.
1
@Encore Loffki :O==3
0
@13th Widziałeś licytacje na allegro? 2 puste opakowania za ponad 200k xD
0
@RosjaninBut Wiadomo, że na odsprzedaży zawsze coś odzyskasz, digitale zostają tylko na Twoim dysku, który i tak ma ograniczoną pojemność.
0
@13th Bait jak z PS5
0
@tbas Brazol koło 30, więc na finishu
1
Neymar zostawi ponad 30 baniek rocznie żeby wrócić do Barcy i grać z Leo max 2 lata?
0
@Rudi35 Na ilu kontach? xD
1
@SamuraJack U mnie 2900, minęło jak 2900 dni.
0
@IronSanHybrid Za free można spróbować, Suarez miał ogromną pensję, Kun na pewno takiej nie dostanie.
20
@xVENUMx Wjazd antywjazdowy xD
5
@MesQueUnClub96 Walka o zielone trwa, premium w końcu kosztuje xD
3
Komentarz usunięty
1
Leo don't say good bye bye bye bye bye
You make it right right right right right
4
@Zoker Monolog