vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
@BarcaInfo To wezmą Benfike xD
0
@hoeniker Real, Chelsea i City, więc P$G winner xD
0
@Image Tak czy inaczej musiał liczyć się z tym, że po takiej informacji Real nie powącha już LM.
0
Perez ma jaja ogłaszać Superligę po tym jak Real ma w półfinale Chelsea i spore szanse na tytuł. No ale cóż, piniondz rządzi światem.
0
@Michal03 Floro
4
@Kondziubarca Na ostro do odcięcia xD
4
18 spotkań w samej fazie grupowej, do tego liga i puchar, toż to abstrakcja totalna xD
0
https://www.liverpoolfc.com/news/first-team/431801-leading-european-football-clubs-announce-new-super-league-competition
Lpool jakoś szybko wybiega przed szereg
0
Po dzisiejszym meczu biali mieli nadzieję na chociaż jedno trofeum, a tu im LM odwołali xD Kabaret
1
@John_Doe To nie selfie xD
0
W sumie fajna ta SuperLiga, nie trafimy przynajmniej na Bayern czy Romę xD
0
Ciekawe kto to będzie sędziować xD
2
Małe kluby całkowicie podupadną, tak zawsze mieli jakiś hajs za awans do LM
4
"Zidane: Porażką jest poddanie się, reszta jest drogą"
El Filosofo
12
Będzie wesoło jak teraz Barca zremisuje z Getafe xD
1
Ta cała Superliga to rzadki pomysł. 12 czy 15 drużyn nie może wylecieć, reszta na jakieś zaproszenia wg nieznajomych kryteriów, gdyby tak to funkcjonowało to taki Ajax czy Porto nigdy by nie wygrało LM.
0
@HypeR Mingueza
7
@Pawlak1992 Video Assistant Referee
25
@Pawlak1992 Own goal
0
@Pawlak1992 Zizu, a nie, czekaj...
1
Tylko dziś Hala Getafe
2
@Pawlak1992 Tridente
0
@Pawlak1992 reFeree
0
@Kamiloza91 Chygrynskiy
0
@FCBeSeM Getafe jest 4 pkt od strefy spadkowej, więc może się stawiać.
0
@lukaszbrk Raz na wozie, raz pod wozem... VeB
3
Świętujemy jak Real, kto by pomyślał...
2
Płaczę już na Rambli XDD
0
@Piotr,1985 Słyszałem właśnie, że Oxygen jest kozak jeśli chodzi o nakładki, ale Pixel to czysty system i do tego z podobno sporo lepszym aparatem co jest dla mnie dość istotne.
@Chada Jak wypada aparat, bo o szybkość raczej bym się nie martwił? ;)
0
OnePlus 8 czy Pixel 4 XL? Ktoś używa, ma jakieś doświadczenia?