3

@Coutinho007 Chce, ale nie może. Strzelona z dystansu to wstyd jak swojak.

3

Panie, ale buła na farcie, u nas na treningu to takie Sergi Roberto wali seriami.

1

@Bartunek Dobrze, że znasz swoje miejsce w szeregu. Dużo wsparcia dla rodziny, pozderki.

1

@Bartunek Naprawdę myślicie, że jesteście smieszni z takimi tępymi gadkami?

0

@Encore Tak kończy się szukanie drugiego Guardioli na siłę.

0

Czyżby Leo vs przyszły klub jak Neymar w 2017?

0

@voetballer Siedzi w Brazylii, brak ekstradycji do Włoch. #bezkonsekwencji

1

Modrić i te jego podania zewnętrzną na 2 metry xD

4

Nie ma co spinać się wydarzeniami, na które nie mamy wpływu. Barcelona sprzed 10 czy nawet 5 lat nie istnieje i przez bardzo długo nawet nie zbliżymy się do takiego poziomu. Rewolucja musi zacząć się od poziomu instytucjonalnego i krok po kroku odbudowywać każdy sektor klubu.

2

@wojopancer Wylacz powiadomienia od tych delikwentów.

1

@AlexDark00 Na YT sam wybieram sobie treści, a w publicznej telewizji jestem skazany na tą karykaturę Googleboxa.

4

Motel Polska na TVP1. Największy cringe 2020. XD

1

@AdixMessiNeymar1011 Leo zażyczy sobie Neymara, by zostać w Barcelonie albo Neymar przedłuży kontrakt z PSG po przyjściu Messiego. Fifty-fifty.

4

@Ansufati123 Jeśli poniżej 30cm to wszystko się zgadza xD

1

Maczeta na TV Puls. Już zapomniałem jakie to dobre.

3

@VamosRakieta Krystianostradamosantosżunior

3


"Oh my God is You"
XD

0

@Messibestplayerintheworld Madryt czai się na Mbappe.

3


No i ten tego.

2

@LuisSalvano Puść jutro na zdalnym ;)

8

Ogromne poruszenie po śmierci Maradony, lepiej nawet sobie nie wyobrażać co działoby się w takiej sytuacji po odejściu Pchły.

2

"Naczjo" - Matiz "Tajlandia" Borek

1

@MesQueUnClub_87 To ja mam podobnie, ale z X, większość znajomych gra na tej platformie, do tego genialny Game Pass, ale tak jak mówisz, dla każdego coś dobrego.

0

@MesQueUnClub_87 Dlaczego? Miałem tak do PS3, ale od XOne zaczęło ciągnąć mnie do Microsoftu.
@PatrychoO Wiadomo, że pytam tych, którzy mają.

0

Jak wrażenia po premierze PS5? Szczerze to aktualnie bardziej leży mi Xbox, chociaż trzeba przyznać Sony, że nowy pad ma genialną haptykę.

0

@marcin000019 Jeśli za chwilę nie wypadnie Dembele to nie ma tragedii.

1

@Rewolucja123 SD do pół GB, HD nawet ponad GB.

0

Mega okazja!!!
https://bit.ly/38oSMAA

0

@tomFCB "i w pi*du wylądował" - El Siarra

5

Visca Messi, el mejor jugador del mundo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?