vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Coutinho007 Chce, ale nie może. Strzelona z dystansu to wstyd jak swojak.
3
Panie, ale buła na farcie, u nas na treningu to takie Sergi Roberto wali seriami.
1
@Bartunek Dobrze, że znasz swoje miejsce w szeregu. Dużo wsparcia dla rodziny, pozderki.
1
@Bartunek Naprawdę myślicie, że jesteście smieszni z takimi tępymi gadkami?
0
@Encore Tak kończy się szukanie drugiego Guardioli na siłę.
0
Czyżby Leo vs przyszły klub jak Neymar w 2017?
0
@voetballer Siedzi w Brazylii, brak ekstradycji do Włoch. #bezkonsekwencji
1
Modrić i te jego podania zewnętrzną na 2 metry xD
4
Nie ma co spinać się wydarzeniami, na które nie mamy wpływu. Barcelona sprzed 10 czy nawet 5 lat nie istnieje i przez bardzo długo nawet nie zbliżymy się do takiego poziomu. Rewolucja musi zacząć się od poziomu instytucjonalnego i krok po kroku odbudowywać każdy sektor klubu.
2
@wojopancer Wylacz powiadomienia od tych delikwentów.
1
@AlexDark00 Na YT sam wybieram sobie treści, a w publicznej telewizji jestem skazany na tą karykaturę Googleboxa.
4
Motel Polska na TVP1. Największy cringe 2020. XD
1
@AdixMessiNeymar1011 Leo zażyczy sobie Neymara, by zostać w Barcelonie albo Neymar przedłuży kontrakt z PSG po przyjściu Messiego. Fifty-fifty.
4
@Ansufati123 Jeśli poniżej 30cm to wszystko się zgadza xD
1
Maczeta na TV Puls. Już zapomniałem jakie to dobre.
3
@VamosRakieta Krystianostradamosantosżunior
3
"Oh my God is You"
XD
0
@Messibestplayerintheworld Madryt czai się na Mbappe.
3
No i ten tego.
2
@LuisSalvano Puść jutro na zdalnym ;)
8
Ogromne poruszenie po śmierci Maradony, lepiej nawet sobie nie wyobrażać co działoby się w takiej sytuacji po odejściu Pchły.
2
"Naczjo" - Matiz "Tajlandia" Borek
1
@MesQueUnClub_87 To ja mam podobnie, ale z X, większość znajomych gra na tej platformie, do tego genialny Game Pass, ale tak jak mówisz, dla każdego coś dobrego.
0
@MesQueUnClub_87 Dlaczego? Miałem tak do PS3, ale od XOne zaczęło ciągnąć mnie do Microsoftu.
@PatrychoO Wiadomo, że pytam tych, którzy mają.
0
Jak wrażenia po premierze PS5? Szczerze to aktualnie bardziej leży mi Xbox, chociaż trzeba przyznać Sony, że nowy pad ma genialną haptykę.
0
@marcin000019 Jeśli za chwilę nie wypadnie Dembele to nie ma tragedii.
1
@Rewolucja123 SD do pół GB, HD nawet ponad GB.
0
Mega okazja!!!
https://bit.ly/38oSMAA
0
@tomFCB "i w pi*du wylądował" - El Siarra
5
Visca Messi, el mejor jugador del mundo.